18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jajvwko 2020-03-19, 1:32 1
Smutne to jest, że wystarczy byle filmik z zachodu i już wyskakuje pełno ludzi żeby się lepiej poczuć. Zapewne nie byli za granicą, nie widzieli jak tam się żyje, bo Polsza najlepsza. Polska wzajemnego szacunku i solidarności skończyła się wraz z nadejściem komuny i już nigdy nie wróciła. Tu każdy tylko czeka aż drugiemu noga się powinie i jeszcze dobije, żeby swoje kompleksu uleczyć. Francja właśnie swoich przedsiębiorców zwalania z podatków, a u nas ludzie zrzutki robią na sprzęt medyczny i środki ochrony zdrowia, bo cepy z rządu 2mld zł wpakowały w propagandę. Jestem strasznie zawiedziony tym krajem i nie widzę możliwości poprawy, obecny prymitywny rząd już się zatroszczył o to żeby ludzie sobie do oczu skakali i teraz cham nie wstydzi się tego, że jest chamem, on jest dumny. Polacy od zawsze lubili mieć buta na mordzie, wtedy czują, że żyją...
Zgłoś
Avatar
pve11 2020-03-19, 1:42
Oni mi wyglądają na lekarzy, mają maski itd.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2020-03-19, 6:46
kolosasz napisał/a:

Dzięki wsparciu Unii Europejskiej w postaci różnych dotacji, funduszy spójności Polska już nie wygląda tak bardzo jak kraj
obsrany gównem. Ale Polacy mają jeszcze jeden problem: Polska jebie jak kraj osrany gównem, bo Polacy palą
śmieci i ch*j wie co jeszcze.
Mieszkaniec tzw. kalifatu Francuskiego powie za to: "a u was księża katoliccy gwałcą dzieci. Polska to kraj wybitnie katolicki.
Czy Polacy to gwałciciele dzieci?"
Szach- mat prawaczki



To że twoj stary jebie dzieci i ci wowczas z dupy śmierdzi to Twój problem, nie Nasz.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-03-19, 8:02
Belweder napisał/a:

Biorąc pod uwagę logiczne fakty, to lepiej dupę umyć niż rozetrzeć gówno po rowie papierem toaletowym, jak to w Polsce higiena nakazuje.



Ale ja się tym zgadzam i pod nie jednym filmem z bitwą o papier o tym pisałem, po prostu się napierdalam
Zgłoś
Avatar
Rogrog 2020-03-19, 8:08
Juzwa napisał/a:

Nie mogę pojąć, jak to ma obrazić pedała?



Połowa nie wie co pisze. Przykład wyżej...
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-03-19, 9:53
Misiek_KRK napisał/a:

Widzę, że ktoś to zakochał się w khalifatach. Dupa będzie bolała. A za polaczka chuj Ci w dupę pedale pierdolony.



Może ten hasz jakoś w spermę wchodzi ? I muzułmańskie lachociągi się od owej uzależniają ?
Zgłoś
Avatar
mav 2020-03-19, 12:32
Idźcie kupić rolkę srajtaśmy bo nie jesteście sobą.
Zgłoś
Avatar
Niggapliz 2020-03-19, 12:35 1
krisman1981 napisał/a:

W Polsce nie ma czarnuchów i ich nie potrzeba bo polaczki to jeszcze gorsze bydło od khalifatu



oj, krisman, za duzo zes tych czarnych i ciapackich pal sie nassal, pojebalo cie od tego syfilisu
Zgłoś
Avatar
michazz 2020-03-19, 14:53
Ja tylko kulturalnie chcę dodać że właśnie aktualnie w tym "kalifacie" tymczasowo mieszkam i dziś rano spokojnie pojechałem sobie na zakupy do leclerca. Niczego nie brakuje (no dobra, mydła antybakteryjnego nie było) bez kolejek, pełna kultura. Ceny? Takie jak w zeszłym tygodniu. Więc takie filmiki to wiecie gdzie wsadzić...
Zgłoś
Avatar
MindBodyLightSound 2020-03-19, 14:55
wujekslepy napisał/a:

Życzę AIDS od swoich ciapatych ziomeczków, co ładują Twój magazynek od tyłu.



Takimi komentarzami tylko udowadniacie, że polak polakowi polakiem, tylko dlatego, że śmie krytykować infantylność społeczeństwa w którym żyje.

I oczywiście wyszczekani w necie, bo na żywo to można w ryj zarobić, sfrustrowani cebularze spod Radomia.
Zgłoś
Avatar
bigsexy 2020-03-19, 15:50 1
A mnie rozpierdala, że lwia część komentujących patrzy kto jak sra i czym podciera dupę, co wpierdala, co trzyma w domu, a przede wszystkim byle dojebać innemu Polakowi. Dlatego rząd nas rypie jak chce bo każdy każdemu do gniazda patrzy zamiast zająć się swoim i tymi "u góry".
Zgłoś
Avatar
uki1 2020-03-19, 17:08
Adolf by na takie coś nie pozwolił
Zgłoś
Avatar
mit2 2020-03-19, 20:11
Przez ten jebany wirus wszystkie mentalne gimbusy zamiast w szkole, siedzą na sadolu i pierdolą swoje lewackie wysrywy o "polaczkach".
Kurwa mać, że wam się tak chce...
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-03-19, 22:54
Biały atakuje czarnego, po czym czarny go uspokaja mimo że wnioskując z różnic w gabarytach mógłby zajebać.
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2020-03-21, 1:51
Czy Francja jest już w 50% czarna?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie