18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
k................1 2020-03-18, 17:22 9
W Polsce nie ma czarnuchów i ich nie potrzeba bo polaczki to jeszcze gorsze bydło od khalifatu
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2020-03-18, 17:26 150
krisman1981 napisał/a:

W Polsce nie ma czarnuchów i ich nie potrzeba bo polaczki to jeszcze gorsze bydło od khalifatu



Widzę, że ktoś to zakochał się w khalifatach. Dupa będzie bolała. A za polaczka chuj Ci w dupę pedale pierdolony.
Zgłoś
Avatar
vvariat 2020-03-18, 17:31 10
Spokojnie to typowy lewar z przestrzeloną dupą,pewnie nigdy nie wylazł z piwnicy to Typowe dla nich jak sranie we własne gniazda ale spokojnie bo co mam biedak zrobić jak mu odbyt nie trzyma
Zgłoś
Avatar
żmij 2020-03-18, 17:42 2
Walka słaba. Nie wydali im najskuteczniejszej broni znanej Francuzom; białej flagi na krzywym badylu.

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-03-18, 17:50 11
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2020-03-18, 18:19 2
Dzięki wsparciu Unii Europejskiej w postaci różnych dotacji, funduszy spójności Polska już nie wygląda tak bardzo jak kraj
obsrany gównem. Ale Polacy mają jeszcze jeden problem: Polska jebie jak kraj osrany gównem, bo Polacy palą
śmieci i chuj wie co jeszcze.

Mieszkaniec tzw. kalifatu Francuskiego powie za to: "a u was księża katoliccy gwałcą dzieci. Polska to kraj wybitnie katolicki.
Czy Polacy to gwałciciele dzieci?"
Szach- mat prawaczki
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-03-18, 18:47 1
kiedyś się mówiło ,,zajebać ci w maskę,,
jakie to teraz aktualne
Zgłoś
Avatar
w................y 2020-03-18, 18:58 6
krisman1981 napisał/a:

W Polsce nie ma murzynów i ich nie potrzeba bo polaczki to jeszcze gorsze bydło od khalifatu



Życzę AIDS od swoich ciapatych ziomeczków, co ładują Twój magazynek od tyłu.
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-03-18, 19:06 3
@aaaaaaaaaaaaaa

na fekalia z tym linkiem idz
Zgłoś
Avatar
żmij 2020-03-18, 19:06 8
kolosasz napisał/a:

Dzięki wsparciu Unii Europejskiej w postaci różnych dotacji, funduszy spójności Polska już nie wygląda tak bardzo jak kraj
obsrany gównem. Ale Polacy mają jeszcze jeden problem: Polska jebie jak kraj osrany gównem, bo Polacy palą
śmieci i chuj wie co jeszcze.
Mieszkaniec tzw. kalifatu Francuskiego powie za to: "a u was księża katoliccy gwałcą dzieci. Polska to kraj wybitnie katolicki.
Czy Polacy to gwałciciele dzieci?"
Szach- mat prawaczki



Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-03-18, 19:21 12
kolosasz napisał/a:

Dzięki wsparciu Unii Europejskiej w postaci różnych dotacji, funduszy spójności Polska już nie wygląda tak bardzo jak kraj
obsrany gównem. Ale Polacy mają jeszcze jeden problem: Polska jebie jak kraj osrany gównem, bo Polacy palą
śmieci i chuj wie co jeszcze.
Mieszkaniec tzw. kalifatu Francuskiego powie za to: "a u was księża katoliccy gwałcą dzieci. Polska to kraj wybitnie katolicki.
Czy Polacy to gwałciciele dzieci?"
Szach- mat prawaczki



A ja myślałem, że tu nie ma debili którzy myślą, że ktoś coś daje za darmo, pewno myślisz, że 500+ to kradzież podatników, ale pieniądze z unii to filantropia szwabów i żabojadów
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-03-18, 19:25 2
Misiek_KRK napisał/a:

chuj Ci w dupę pedale pierdolony



Nie mogę pojąć, jak to ma obrazić pedała?
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-03-18, 19:54 1
@aaaaaaaaaaaaaa

Wez kurwa...... Wez...... Patriotyczny rap jest tak samo slaby jak ten wirus.....
Zgłoś
Avatar
Konfedernacja 2020-03-18, 19:57
Juzwa napisał/a:

Nie mogę pojąć, jak to ma obrazić pedała?



Nie musi.
Wystarcza, że kurza ich gdy mówimy o nich prawdę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie