18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
j................� 2012-10-23, 12:22 4
Żabojady gonią cyganów,gonią islamistów gonią wszystkich bo chcą mają już z nimi wiele lat do czynienia i wiedzą,że to nic dobrego a w do polski przyjmują każdego i boją się sprzeciwić komukolwiek byle żydówa może przyjechać do polski i pierdolić na polaków byle niemiec może przyjechać i robić zadymy w nasze święto niepodległości i byle ruski kutas może robić sobie marsz w nasze jebane euro nie wspominając już o ruchaniu nas w dupę przez wszystkie inne kraje które co krok nas oszukują i wystawiają.

jak dobrze,że koniec świata już w grudniu
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2012-10-23, 12:26 43
@vass jak słyszę takich światopoglądowych impotentów jak ty to mi sie nóż w kieszeni otwiera. Ja sam wierzę w Stwórce (czymkolwiek jest) i bardzo szanuję wiarę chrześcijańską, bo jest fundamentem całego cywilizowanego świata. Historia chrześcijaństwa nie jest idealna, ale jej ideały są przestrzegane w naszym społeczeństwie i na nich ono jest zbudowane. Zobaczcie na islam, czy chcielibyście być wychowani na takich ideałach? Czy chcielibyście żeby wasza stara was spłodziła w wieku 14 lat zdymana przez muzułmanina w zamian za osła? To są ich realia, a inne religie też są gówno warte. Tylko to opluwane przez was chrześcijaństwo jest normalna religią. Wiem, że wiekszość jest z was jest ateistami, ja też nie lubię kleru i katolicyzmu i uważam że jest to zepsuta instytucja wymagająca gruntownej zmiany sposoby myślenia o swojej misji w społeczeństwie, ale opluwanie chrześcijaństwa jest w dzisiejszych czasach samobójstwem w czasach gdzie cywilizacja białego człowieka wymiera i jest niszczona przez brudasów, którzy widząc próżnię (świat nienawidzi próżni) zapełniają ją swoimi śmieciowymi ideologiami. Religia to ideologia , której nie da się pozbyć ze świata i idioci piszący posty w stylu "mamy swoją zarazę katoli" niech zapierdalają do kościoła dziękować, że owy kościół wykreował postać Polaka konserwatysty mało tolerancyjnego dla islamu i innego ścierwa, ponieważ głęboko wierzącego w boga chrześcijańskiego. To sprawia, że u nas ta luka nie jest tak duża jak w krajach zachodnich i nie pałęta się u nas dużo tego ścierwa. Inna sprawą jest to, że oni liczą tylko na socjal, ale moim zdaniem jeszcze na wiele lat jesteśmy zabezpieczeni przez ich inwazja właśnie dzięki bądź co badź kościołowi. Pomimo tego, że czuję się chrześcijaninem, ale nie katolikiem to nie opluwam, bo wiem że jest to solidny fundament dla naszego społeczeństwa zabezpieczający nas przez wszelkim szlamem typu homoseksyalizm, tolerancja i inny ściek poglądowy. A dla chłopaków z Francji wielkie brawa widać, że młodziez się budzi, ale oni nie mają juz szans na przyszłość ich kraj został juz zniszczony chociaż jeszcze teraz tego dobrze nie widac. Jedynym ratunkiem dla nich jest umacnianie się na północy Francji. Ludzie od zawsze wierzyli i będą wierzyć, i nie da się tego wyplenić trzeba to po prostu zrozumieć. Po stokroć bardziej wolę być "głupim chrześcijaninem" niż cokolwiek innego...
Zgłoś
Avatar
booore 2012-10-23, 12:29 1
@up już tak nie gardłuj. Dupa wyżej.

@Amor Patriae Nostra Lex nie do ciebie było, tylko powyżej.
Zgłoś
Avatar
Matuus 2012-10-23, 12:32 2
Pieprzycie jak potłuczeni, nigdy nie opuszczaliście Polski ale muzułmanie i żydzi nadal będą dla was czymś złym i dziwnym. Nie, oni nie są problemem. Nigdzie w Europie.
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-10-23, 12:34
booore,
Plebs milczy kiedy szlachta mówi.Milcz.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2012-10-23, 12:35 6
@Matuus Weź kurwa przeczytaj jakieś wiadomości na temat islamizacji europy i później zacznij pisać brednie w internecie.
Zgłoś
Avatar
misor 2012-10-23, 13:23
tak i w dodatku najodważniejsi to izraelczycy mieszkający we francji ....
rozpierdolili cały system światowy włącznie z europą i polską (kryzys ,ataki terrorystyczne ,libia iran palestyna ,pakistan,syria,turcja,grecja,irlandia wogóle ziemie arabskie-) a teraz szukają kogoś kto udzieli biedulą pomocy -tylko czekać aż islam przegoni tę żydowską hołotę zanim zamkną nas w klatkach rozkazując nam co i jak mamy robić a nawet myśleć
odsiecz musi przyjść na czas co nie znaczy ze islam jest zdrowy bo każda religia to chora wizja ale tylko dzięki niej można połączyć siły w jakiejś ideologi a akurat islam dla żydów jest największą przeszkodą w globalizacji religii i utworzenia jednego rządu światowego co bedzie prowadzał nas na smyczy
Zgłoś
Avatar
johjohnson 2012-10-23, 13:30
markedone napisał/a:

@johjohnson
powiedział ktoś co całe życie siedzi i przed kompem i myśli że coś zmieni.



wczoraj zalogowałem się na sadola pierwszy raz od dwóch miesięcy ale myśl co chcesz a na zmienianie świata mam wyjebane jak stąd do Kopenhagi

Dudeczek napisał/a:



Następny pajac, który gówno wie o co chodzi, a się wypowiada Brawo!



a wy się tak w tym Mrągowie wzajemnie wspieracie czy ki chuj? może jakieś gejzerowskie koło wspólnej pomocy?
Zgłoś
Avatar
Matuus 2012-10-23, 13:47 5
Prokurator napisał/a:

@Matuus Weź kurwa przeczytaj jakieś wiadomości na temat islamizacji europy i później zacznij pisać brednie w internecie.




Mieszkam i pracuję we Francji, czyli kraju, który jest jednym z bardziej zapopularyzowanych przez emigrantów krajów Europy. Nikt tutaj niema problemów z emigrantami, oprócz kilku młokosów, których w Polsce byśmy określili nacjonalistami, lub debilami. Na tematy dot. muzułmanów mają najwięcej do powiedzenia osoby, które NIC o nich nie wiedza, oprócz paru słów z telewizji i internetu. Tylko, że w telewizji i internecie nie mówi się o niczym innym oprócz zamachach. Jebta się.

Polska to zaściankowy kraj, nie myślcie sobie, że ktokolwiek będzie chciał tam emigrować.
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-10-23, 13:49
johjohnson napisał/a:



wczoraj zalogowałem się na sadola pierwszy raz od dwóch miesięcy ale myśl co chcesz a na zmienianie świata mam wyjebane jak stąd do Kopenhagi

a wy się tak w tym Mrągowie wzajemnie wspieracie czy ki chuj? może jakieś gejzerowskie koło wspólnej pomocy?


I właśnie przez takich ludzi "co mają wyjebane" politycy jebią ludzi w dupę bez wazeliny, emigranci się panoszą mając większe prawa niż rdzenni mieszkańcy a dlaczego? bo tacy jak ty mają wyjebane.
Zgłoś
Avatar
johjohnson 2012-10-23, 13:52
mjolnir napisał/a:


I właśnie przez takich ludzi "co mają wyjebane" politycy jebią ludzi w dupę bez wazeliny, emigranci się panoszą mając większe prawa niż rdzenni mieszkańcy a dlaczego? bo tacy jak ty mają wyjebane.



wiesz, możesz walczyć z emigracją, możesz walczyć z ogólnie pojętym lewactwem, możesz walczyć z nazizmem, komunizmem ale i tak w efekcie finalnym emigranci, lewacy, naziści, komuniści a nawet takie "narodowe" grupy jak ONR i NOP zostaną wyruchane w dupsko przez nasz sprzedajny rząd dlatego mam wyjebane.
Zgłoś
Avatar
panrower 2012-10-23, 13:55 2
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

(...) szanuję wiarę chrześcijańską, bo jest fundamentem całego cywilizowanego świata. Historia chrześcijaństwa nie jest idealna, ale jej ideały są przestrzegane w naszym społeczeństwie i na nich ono jest zbudowane. (...) inne religie też są gówno warte. Tylko to opluwane przez was chrześcijaństwo jest normalna religią.



Słyszałeś kiedyś o krajach skandynawskich? Albo, bliżej, o Czechach? To dopiero muszą być dzikusy, co? U nich fundament całego cywilizowanego świata to jakaś marna mniejszość.

Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

kościół wykreował postać Polaka konserwatysty mało tolerancyjnego dla islamu i innego ścierwa, ponieważ głęboko wierzącego w boga chrześcijańskiego. To sprawia, że u nas ta luka nie jest tak duża jak w krajach zachodnich i nie pałęta się u nas dużo tego ścierwa. Inna sprawą jest to, że oni liczą tylko na socjal, ale moim zdaniem jeszcze na wiele lat jesteśmy zabezpieczeni przez ich inwazja właśnie dzięki bądź co badź kościołowi.



To, że nie ma u nas społeczeństwa multikulturowego zawdzięczamy przede wszystkim Hitlerowi i Stalinowi. Kościół nie ma z tym kompletnie nic wspólnego. Doucz się.

Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

Pomimo tego, że czuję się chrześcijaninem, ale nie katolikiem to nie opluwam, bo wiem że jest to solidny fundament dla naszego społeczeństwa zabezpieczający nas przez wszelkim szlamem typu homoseksyalizm, tolerancja i inny ściek poglądowy.



Druga podstawowa doktryna chrześcijaństwa (zaraz za miłością do boga) jest miłość do bliźniego. Nawet do nieprzyjaciół. Nawet do ludzi złych. I akceptacja ich wolności (tak jak bóg akceptuje wolność każdego człowieka).
Rozumiesz jaki z Ciebie chrześcijanin?

Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

A dla chłopaków z Francji wielkie brawa widać, że młodziez się budzi,



Jaka młodzież? Popatrz na nich, to są ludzie, dla których priorytetem jest nienawiść. Był niedawno ich film reklamowy, na którym widać, że to jest zwykła bojówka.
Naprawdę chcesz żyć w świecie, w którym zasady ustala się argumentem siły?

Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

Po stokroć bardziej wolę być "głupim chrześcijaninem" niż cokolwiek innego...



Wygrałeś.

I zmień sobie awatar, bo to co masz tam teraz to jakaś parodia Polskiego orłą... patrioto.

PS. Sadistic, co jest kurwa? Co to za wylew nacjonalistów?
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-10-23, 13:55 1
Matuus,
Zapewne zadajesz się z samymi emigrantami dlatego też nikt nie widzi problemu. Ja mieszkam i pracuję w Anglii pomimo tego,że pracujący ze mną Anglicy nie mają nic do mnie(bo już jakiś czas ze sobą pracujemy i sięlubimy) to do innych emigrantów nie są jakoś super pozytywnie nastawieni co raz więcej młodych angoli widzi w tym problem bo pracę zabieramy itd więc nie gadaj,że żabojady to takie super tolerancyjne są bo jakoś tego zbytnio ostatnio nie okazują
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2012-10-23, 13:59
mjolnir napisał/a:


I właśnie przez takich ludzi "co mają wyjebane" politycy jebią ludzi w dupę bez wazeliny, emigranci się panoszą mając większe prawa niż rdzenni mieszkańcy a dlaczego? bo tacy jak ty mają wyjebane.



A Ty nie masz wyjebane i tak nic nie zrobisz, jak jesteś taki pełen charyzmy to zbierz tłum i rozpierdol sejm, działaczu społeczny od siedmiu boleści. Pierdolić to każdy potrafi, że chce działać, tego syfu w naszych genach nie wyplenisz, zawsze będzie się chciało nic nie robić i nachapać jak najwięcej cudzym kosztem, sam byś poszedł na polityka i dorwał się do koryta żeby Twoja rodzina miała lepiej, każdy normalny człowiek by tak zrobił bo w tym zjebanym kraju nie da się inaczej, to jest błędne koło. Nawet jeśli masz dużo pieniędzy i Ci się powodzi to w końcu do czegoś się dojebią bo przecież nie możesz mieć więcej niż biedny urzędas nierób albo ''biedny'' polityk nierób. Wszechobecna zawiść i zazdrość to chcesz zmieniać ? Musiałbyś wszystkich zastrzelić. " ''Naród wspaniały. Tylko ludzie kurwy ". J. Piłsudski
Zgłoś
Avatar
Matuus 2012-10-23, 14:02 3
Zadaję się z każdym, kogo lubię. Bo w przeciwieństwie do ludzi głupich, nie uważam, że kolor skóry,religia czy narodowość stanowi podstawę do tego abym tej osoby nie lubił. Nie miałem też nigdy problemów z muzułmanami, hindusami czy chrześcijanami. Człowiek, to człowiek, ale Wy dalej będziecie mieli głowy wyprane obrazem ciapatych, którzy wysadzają się w powietrze, tak jak łatwo można było wyprać mózg pokazując parę osób pod krzyżem w Warszawie, kreując WSZYSTKICH tam zebranych na wariatów.

Over and out.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie