18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
anonymousm 2012-10-23, 14:03 4
I kto tu jest małpą?
Banda debili wspieła się na dach, podskakują i wydają nieartykułowane dźwięki, a muzułmanie i policja wzruszyli ramionami i czekają, aż im się znudzi i zejdą po banana, nadludzie mendowate.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-10-23, 14:06
Wiecie co Wam powiem, wcześniej jeżeli chodzi o imigrantów to nie miałem nic przeciwko.. wychodziłem z założenia, a tam szukają sobie lepszego życia bo u nich im nie wyszło ok. Ale w tym roku zmieniłem zdanie, bo gdzie się człowiek nie obejrzy tam kurwa imigrant. Idziesz do sklepu imigrant, idziesz z punktu A do B imigrant. Siedzisz wieczorem w domu, za oknem darcie japy bicie butelek, przysłuchujesz się, a tu gadają po nie wiadomo jakiemu, patrzysz przez okno, imigranci i tak w dzień w dzień... Niech to stąd wypada, nie życzę sobie.
Pamiętacie filmik babki z dzieckiem w autobusie czy metrze w UK co wrzucała na imigrantów, że w Londynie jest już więcej zagranicznych ludzi niż samych Anglików ? Racje miała.
Imigranci niszczą rynek. W tych gorszych pracach teraz już conajmniej 50% pracowników to zagraniczni. Bo Polak już się nie godzi robić w takich warunkach i za takie pieniądze, i jakby nie było emigrantów, to firma albo musiała by zwijać manatki, albo podnieść pensję lub przynajmniej dawać jakieś premię np 13tki, a tak emigranci wchodzą na te stanowiska bo im się godzi za tyle pracować, a Polacy pozostają bez pracy. Nie podoba mi się to, że jest ich co raz więcej bo to nie wróży nic dobrego.
Polska powinna to jakoś zablokować ukrucić. może wizy ?
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-10-23, 14:13
@up
nie mogą tolerancja jest w modzie,
trzeba być tolerancyjnym bo co inni powiedzą,
już mają Polskę za bandycki,rasistowski i antysemicki kraj jakby ktoś z naszych pierdnął w stronę kolorowego żyda to by nas zjedli jak już pisałem u nas mogą robić co się im chce bo i tak kary nikt nie doczeka a polaka jak napierdolą za granicami państwa to tylko coś tam wspomną i chuj ;D Ja jestem sam na emigracji i wiem,że tubylcom to nie pasuje mi też by nie pasowało
Zgłoś
Avatar
johjohnson 2012-10-23, 15:03
MudPie napisał/a:


Pamiętacie filmik babki z dzieckiem w autobusie czy metrze w UK co wrzucała na imigrantów, że w Londynie jest już więcej zagranicznych ludzi niż samych Anglików ? Racje miała.



taaa, tylko ona na Polaków najeżdżała...
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-10-23, 15:58
Ja jakbym był dyktatorem to owszem wpuszczałbym ciapatych do kraju ale zaraz ustanowiłbym przymusowy pobór do wojska dla nich. Powysyłałbym ich na misję "pokojową" do krajów z których przyjechali żeby walczyli sami ze sobą. Myślę, że ilość chętnych do emigracji by zmalała. A żydów do obozów skoro tak lubią wszystkim wmawiać, że to tylko oni ginęli w czasie okupacji.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-10-23, 16:14
Cytat:

już mają Polskę za bandycki,rasistowski i antysemicki kraj


i mam szczerą nadzieję, że niedługo ktoś w Polsce pokaże, że mają rację, to może będzie nas ścierwo szerokim łukiem omijać.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-10-23, 16:23 1
A ja Wam powiem tak:
Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków.
Pedały do ostrzału, tolerancja pod dywan, ciapaci won i przymusowy pobór do wojska
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-10-23, 20:43
markedone napisał/a:

@johjohnson
powiedział ktoś co całe życie siedzi i przed kompem i myśli że coś zmieni.


Powiedział ten co nie tylko całe życie siedzi przed kompem, ale i nie myśli i siedzi z mordą w kuble bo za głupi jest na cokolwiek. Dobrze, że chociaż oddychać potrafisz.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-10-23, 21:46
Pleso93 napisał/a:

A ja Wam powiem tak:
Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków.
Pedały do ostrzału, tolerancja pod dywan, ciapaci won i przymusowy pobór do wojska



Jeszcze żydzi do kamieniołomów, feministki do garów, pedofile na pal a komuchy pod ścianę.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2012-10-24, 0:24
Matuus napisał/a:




Mieszkam i pracuję we Francji, czyli kraju, który jest jednym z bardziej zapopularyzowanych przez emigrantów krajów Europy. Nikt tutaj niema problemów z emigrantami, oprócz kilku młokosów, których w Polsce byśmy określili nacjonalistami, lub debilami. Na tematy dot. muzułmanów mają najwięcej do powiedzenia osoby, które NIC o nich nie wiedza, oprócz paru słów z telewizji i internetu. Tylko, że w telewizji i internecie nie mówi się o niczym innym oprócz zamachach. Jebta się.

Polska to zaściankowy kraj, nie myślcie sobie, że ktokolwiek będzie chciał tam emigrować.



Nie mówię o przykładzie islamu pierwotnego tylko o fanach źle pojętego dżihadu, i innych pojebach w pasach szahida. Jeśli nie przeszkadza Ci fakt,że paryż jest paraliżowany na czas ichniejszej modlitwy spoko, jeśli nie przeszkadza Ci, że czyjeś dzieci są poniżane i lekceważone ze względu na to, że na przerwie jedzą szynkę spoko, jeśli nie przeszkadza Ci, że przywódca Umma Proroka, sam określa że nie zdziwiłby się na wieść o zamachach w norwegii, określa islam jako religię wojny a co najważniejsze że islamiści w norwegii zbroją się. To spoko ale nie zdziw sie kiedy przez swoją obojętność zostaniesz wyruchany w dupe

PS. Islamy to najbardziej pojebana frakcja na całym świecie
Zgłoś
Avatar
vass 2012-10-24, 2:52
Prokurator napisał/a:



Pajacu katolik nie ukamieniuje Cię za to, że spojrzałeś się na niego krzywo, a Twoją córkę nie zgwałci i zabije dlatego że źle wypowiadałeś się o jego religii


Ale mnie gamoń jak ty opierdoli, że uważam katoli za zarazę, to mi starczy
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

Po stokroć bardziej wolę być "głupim chrześcijaninem" niż cokolwiek innego...


Dobrze, że chociaż to wiesz, oprócz bełkotu, który napisałeś.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-10-24, 18:35
johjohnson napisał/a:



wczoraj zalogowałem się na sadola pierwszy raz od dwóch miesięcy ale myśl co chcesz a na zmienianie świata mam wyjebane jak stąd do Kopenhagi

a wy się tak w tym Mrągowie wzajemnie wspieracie czy ki chuj? może jakieś gejzerowskie koło wspólnej pomocy?



Z takim podejściem "mam wyjebane", będziesz niedługo zakopany w ziemi po głowę za niewinność.

A co do tego, że jesteśmy obydwaj z Mrągowa:

My przynajmniej mamy kolegów nie tylko 300km od swojego miasteczka. A teraz wracaj do lekcji, bo ci się przydadzą.
Zgłoś