18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
m................0 2015-12-11, 9:16 35
kurwa, kurwa, chłop ma rację, kurwa jego mać, kurwa
Zgłoś
Avatar
P................r 2015-12-11, 13:24 3
Mielno to stan umysłu. Chujowe miejsce dla chujowej muzyki. Chujowi też są mieszkańcy jak widać.
Zgłoś
Avatar
Dynamiks 2015-12-11, 13:55 21
MajkelSrajkel napisał/a:

Mielno to stan umysłu. Chujowe miejsce dla chujowej muzyki. Chujowi też są mieszkańcy jak widać.



Mielno może i tak ale to jest Kołobrzeg kolego...
Zgłoś
Avatar
arturek_w 2015-12-11, 16:01
MajkelSrajkel co ty możesz chłopcze wiedzieć o Mielnie? Jeżdżę tam od 34 lat co roku i nadal jest zajebiście.. A i faktycznie jak @up zauważył to Kołobrzeg..
Zgłoś
Avatar
lilmuzynio 2015-12-12, 10:26 1
Za unolota zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
uFo125 2015-12-12, 10:29 7
Sunrise?? to nie jest tak gejowska impreza gdzie wcina się piguły jak draże i skacze przy elektronicznych rytmach??

Zgłoś
Avatar
kydeM 2015-12-12, 10:36 5
uFo125 napisał/a:

Sunrise?? to nie jest tak gejowska impreza gdzie wcina się piguły jak draże i skacze przy elektronicznych rytmach??



Dlaczego gejowska? Wolisz disco polo w swojej remizie na wsi? Każdy słucha tego czego lubi. Akurat też nie słucham tego typu muzyki ale po chuj od razu się spinasz?
Zgłoś
Avatar
Krak 2015-12-12, 10:39 2
Dziadek wziął na chatę....mam nadzieję, że nie piliście od niego wódki.
Tyle się słyszy o odurzeniach i wykorzystaniach
Zgłoś
Avatar
xeileh 2015-12-12, 11:58 1
Dziadek w UNO
Zgłoś
Avatar
Ar1xxxx 2015-12-12, 14:06 3
Sunrise to stan umyslu... bylem tam 2 razy i bede jezdzic juz do konca zycia jak mi zdrowie bedzie pozwalac .
Jak ktos ma kiedys wahania czy jechac czy tez moze odpuscic to proponuje zamknac pizde, kupic bilet, spakowac sie i jechac !
Oczywiscie dla tych co nie maja stycznosci na imprezach z narkotykami Sunrise moze byc skokiem na gleboka wode gdyz 90% ludzi obecnych tam jest po guzikach czy innych uzywkach.
Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem !
O tym tez ze atmosfera tam panujaca jest zajebista nikt nie wspomni, nie ma zadnych zaczepek, wszyscy sa do siebie serdeczni bo poprostu w te 3dni w lipcu co rok wiara zjezdza z calej Polski i nie tylko po to by sie bawic .
Pozdrawiam wszystkich Sunrise'owiczow i do zoba w Kolobrzegu ! Jebac biedeeee
Zgłoś
Avatar
Oscars 2015-12-12, 14:29
Moj Kolobrzeg
Zgłoś
Avatar
djted 2015-12-12, 15:41 2
Ar1xxxx "Jebac biedeeee " ty chyba jesteś jebanym biedakiem, że jezdzisz w ten syf na sunrise. Byłem 3 razy i co roku coraz gorzej. Jak jesteś taki bogaty to może byś pojechał do Belgii na Tommorowland albo w kulture na UMF do Chorwacji (byłem) gdzie gra 7 z 10 najlepszych dj na świecie. Sunrise ciągnie co roku w dół na łeb szyje.
Zgłoś
Avatar
payday 2015-12-12, 16:04
a ci najlepszi dj to kogo masz na mysli lol
Zgłoś
Avatar
kothletino 2015-12-12, 16:29 4
Ja ze znajomymi tez wybraliśmy się na Sunrise(również 2006), dojechaliśmy do Kołobrzegu wsiadamy do taksy typ nas zawozi na miejsce, przywitanie rozkłady sraty taty. Spotykamy się wieczorem wszyscy na tarasie żeby obgadać 2 kolejne dni imprezy, wódeczka piwo blanty luźna gadka. Jedna para mówi, że ma wyjebane lustro zawieszone na suficie w pokoju, druga całą ścianę z lustra u mnie w pokoju kąty podświetlane kolorem róż/fiolet, najebani to śmialiśmy się, że burdel. Następnego dnia ogarnianie, impreza troszkę chujowo bo padał deszcz i telebimy(kurwa to chyba były telebimy) zaczęły się pierdolić no ale chuj z tym pora wracać idziemy na taksy. było nas 12 osób no to 3 taksy każdy wsiada gdzie popadnie ja trafiłem do najlepszej dlaczego a no dlatego, że typ nam opowiedział historie miejsca w którym znajdował się nasz nocleg po ty jak podaliśmy mu adres i teraz najlepsze.
Właściciel "lokalu" czyt miejsca gdzie wynajmowaliśmy pokoje pokłócił się kiedyś z sąsiadem który miał córkę, no a że zawiść rosłą to się wkurwił i zrobił w domu BURDEL który nazwał imieniem córki sąsiada.
I tak zrozumieliśmy te wszystkie lustra, podświetlania i ogólny wystrój.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie