18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Gantorian1994 2022-03-06, 16:54 1
lewacy to już nie mają co robić... poszli by do pracy.
A nie no czekaj to lewacy
Zgłoś
Avatar
Tratarara 2022-03-06, 19:07 10
a prawackie ścierwa dalej bronią tego zbrodniarza nawet pomimo dowodów. Prawaki pedofile - nowe, nie znałem.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2022-03-06, 20:11
pytolsky napisał/a:

Jak mawiał wieszcz: Fama taka krąży w sieci papież ruchał małe dzieci. Ale to nie jak żadna fama tylko kurwa prawda sama. PPDJ JP2GMD



Jesteś zwykłym zerem więc dlaczego naśmiewasz się z kogoś, kto osiągnął tak wiele, że nie jesteś w stanie nawet tego pojąć?
Od razu ci odpowiem, że nie chodzę do kościoła, tylko znam historię.
Zgłoś
Avatar
support3 2022-03-06, 22:44 5
Heliar napisał/a:

Lewackie trollowanie na google



A widzę że kolega wszędzie lewaków widzi, pewnie szanowny pan urwał się od bąkiewicza zatem przyjęcie w dupę za snickersa to nie grzech bo wszyscy rycerze Maryii to lubią
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-03-07, 4:40 1
Ale, że co? Chrzczone paliwo sprzedaje?
Zgłoś
Avatar
xionc e2rd 2022-03-07, 16:28 4
Lewackie trollowanie vs. prawackie gwałcenie dzieci w realu - wybierz mądrze.
Zgłoś
Avatar
Riikko 2022-03-07, 18:05 3
Zgłoś
Avatar
Behemot 2022-03-07, 21:13 5
Heliar napisał/a:

Lewackie trollowanie na google



Czyli potwierdzasz, że prawaki przykładają rękę do molestownia małolatów przez księży?

Stara wie ,że ksiądz ci w gacie łapy wkładał?
Zgłoś
Avatar
browarius 2022-03-08, 15:57
Szkoda,że to fejk
Zgłoś
Avatar
ququa 2022-03-08, 21:14
Behemot napisał/a:

Czyli potwierdzasz, że prawaki przykładają rękę do molestownia małolatów przez księży?
Stara wie ,że ksiądz ci w gacie łapy wkładał?



serio pokaz mi kogoś kogo ksiądz faktycznie molestował (a nie tylko jakieś kurwa wieści od pociotków zasłyszane... od sąsiada którego sąsiad słyszał .... itd)
drugie pytanie skoro znasz taki przypadek zgłosiłeś to policji
pewnie nie... wiec tak samo przykładasz do tego rękę ....

albo jest jeszcze jedna opcja pierdolisz głupoty, bo to teraz modne: im kretyn większe brednia gada tym ma więcej poklasku

ty chyba nie ogarniasz, że ktoś cie w huja robi i łykasz każda papkę z telewizorni
Zgłoś
Avatar
WolvX 2022-03-13, 11:45 2
ququa napisał/a:

serio pokaz mi kogoś kogo ksiądz faktycznie molestował (a nie tylko jakieś kurwa wieści od pociotków zasłyszane... od sąsiada którego sąsiad słyszał .... itd)
drugie pytanie skoro znasz taki przypadek zgłosiłeś to policji
pewnie nie... wiec tak samo przykładasz do tego rękę ....
albo jest jeszcze jedna opcja pierdolisz głupoty, bo to teraz modne: im kretyn większe brednia gada tym ma więcej poklasku
ty chyba nie ogarniasz, że ktoś cie w huja robi i łykasz każda papkę z telewizorni



Trzeba być skończonym imbecylem żeby myśleć, że JPII or wiedział o pedofilii w Kościele Katolickim. Tak samo, jak o tysiącach dzieci zamordowanych i sprzedanych w Irlandii, katowanych samotnych matkach, czy ponad 200 tys. zabitych i katowanych w Kanadzie, co najmniej do połowy lat 90-tych.
Zgłoś
Avatar
pasta 2022-03-21, 13:40 1
Heliar napisał/a:

Lewackie trollowanie na google



To trzeba być lewakiem żeby być przeciwko pedofilii? To chuj jestem lewakiem xD
Zgłoś
Avatar
Behemot 2022-03-23, 21:10 1
ququa napisał/a:

serio pokaz mi kogoś kogo ksiądz faktycznie molestował (a nie tylko jakieś kurwa wieści od pociotków zasłyszane... od sąsiada którego sąsiad słyszał .... itd)
drugie pytanie skoro znasz taki przypadek zgłosiłeś to policji
pewnie nie... wiec tak samo przykładasz do tego rękę ....
albo jest jeszcze jedna opcja pierdolisz głupoty, bo to teraz modne: im kretyn większe brednia gada tym ma więcej poklasku
ty chyba nie ogarniasz, że ktoś cie w huja robi i łykasz każda papkę z telewizorni



Nie raz księdza napierdalałem za ciąguty do małolatów, tobie też trzeba się przyjrzeć uważnie bo coś za mocno bronisz czarne kurwy.
Zgłoś
Avatar
HujIHuj 2022-03-24, 2:07
programista4k napisał/a:

hehe, ale prawda taka, że straszne oszczerstwa na papieża zaczęli wylewać, a kto leming ten łyka propagandę antyklerykalną.



Bardzo podkurwił Onuce przed rozpadem ZSRR. Martwego się łatwo obraża, bo nie odpowiada

Szukam tych dowodów na gwałty przez papieża i nie mogę kurwa znaleźć... Już w międzyczasie czytałem o tym, że kolaborował z CIA przy rozpadzie Związku Radzieckiego i że montował wpływy USA w Meksyku, ale kurwa żadnego wiarygodnego dowodu z pedofilią.
Zresztą dwa pozostałe przykłady miały taką linię dowodów jak dowód istnienia smerfów...
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-03-25, 0:24
Heliar napisał/a:

Lewackie trollowanie na google



O, obrońca tej upadłej moralnie instytucji się napiął!
Zgłoś