18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
bambinizm 2024-07-10, 1:26


Hmmm... Niby nieładnie oceniać po wyglądzie, ale przyszła mi na myśl rozkmina, jak z milionerów. Taka zagadka z pytaniem o to, co widzimy na zdjęciu:
A) Mnich z Shaolin
B) Kosmita
C) Smigol aka Gollum
D) Dziecko z progerią
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-07-10, 2:31
Zajrzyj na Harda!Tam on jest i z drugim..usilnie pracują nad sobą!😁😁😁
Zgłoś
Avatar
FixMix42 2024-07-10, 11:10
Ja tego nie kumam jakim trzeba być głupim ciemnym debilem żeby pchać się na piździku pod ciężarówę, oni są ślepi i nie mają mózgu
Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-10, 19:19
FixMix42 napisał/a:

Ja tego nie kumam jakim trzeba być głupim ciemnym debilem żeby pchać się na piździku pod ciężarówę, oni są ślepi i nie mają mózgu



to są Chiny, tam i w reszcie Azji południowo wschodniej pchanie się pod ciężarówkę to normalka.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-10, 21:13
bambinizm napisał/a:

Hmmm... Niby nieładnie oceniać po wyglądzie, ale przyszła mi na myśl rozkmina, jak z milionerów. Taka zagadka z pytaniem o to, co widzimy na zdjęciu:
A) Mnich z Shaolin
B) Kosmita
C) Smigol aka Gollum
D) Dziecko z progerią



Ja widzę tylko 3 samochody, truchło na drodze, 2 baby i łysego. Co bierzesz, że masz takie fantastyczne wizje?
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-07-10, 21:24 1
Geraldinio napisał/a:

Ja widzę tylko 3 samochody, truchło na drodze, 2 baby i łysego. Co bierzesz, że masz takie fantastyczne wizje?


Zioło. Nie umiesz się bawić...
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-10, 21:32
bambinizm napisał/a:

Zioło. Nie umiesz się bawić...


Nie to że krytykuję, po prostu zazdroszczę. W końcu sam muszę iść do tego okulisty, jaskra to poważna sprawa...
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-07-10, 21:52
Geraldinio napisał/a:

Nie to że krytykuję, po prostu zazdroszczę. W końcu sam muszę iść do tego okulisty, jaskra to poważna sprawa...

No, może to jednak mnich z Schaolin.
Zgłoś
Avatar
Walutak 2024-07-10, 23:25
U nich taka moda
Zgłoś