18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
mazitbg 2012-11-26, 9:40
Co wy pierdolicie księża nie kradną , dają przykład wszystkim ludziom jak żyć to są ohydne oszczerstwa.

heh żartowałem nie byłem w kościele od ślubu czyli 12lat...
Zgłoś
Avatar
R................t 2012-11-26, 10:12
A propos kleru - byłem na weselu w Wiśniczu, piękny kościółek, klecha za wesele skasował 1000 (słownie tysiąc zł) plus ok 600 dla chołoty przydupasów... naturalnym dla mnie jest ze skłądki nie powinno być ale!..... cyt: "drodzy goście w naszej parafii jest taka tradycja że zbieramy w wesela dla potrzebujących rodzin, składjkę zbierze drużba (gdzie był śmieć kościelny co skasował 100 za obsługę!) . btw świetna socjotechnika - jak kuzyn z taca wstyd nie dać. taca się uginała (tzw cicha składka - same papierki) po 2 tygodniach zapytałem mailowo kancelarię które rodziny wspomogli i w jakiej kwocie, do tego pytałem jak mozna kogoś zgłosić do tego to programu (tak się składa ze znam biedne rodziny z okolicy) odzewu zero.... natomiast mail wysłany kilka dni później w którym informowałem ze konto nieaktualne i $ nie dochodzą spotkał się z odzewem - zapewniono ze konto ok.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-11-26, 10:52
Ot kurwa to właśnie anty katoli coś spina Ksiądz czy kościelny zawód jak inny zarabia więcej bo może. A wam dupska ściska, że za młodu się nie wybrali do seminarium czy też baliście co by matka towarzyszka powiedziała czy stary z ub powiedział Autorka też wojująca feministka i jak to większość w Polsce (poszukajcie sobie zdjęcia) z mordą o kaloryfer ciosaną Aż tak wam żal dupsko ściska ? Było się uczyć teraz byście mieli pracę i zarabiali jak ludzie. Sam wiele nie zarabiam - wkurwia mnie troszkę postępowanie niektórych księży ale właściwie chuj mnie to obchodzi - ja na tacę nie daję a co robią inne " owieczki pana " i jak dają się strzyc to ich sprawa. Każdy może zrobić ze swoimi pieniędzmi co chce.

A dla takich PRO'sów co się na katoli i kler obrazili - wio zakładać własne religie i trzepać kasę
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2012-11-26, 11:17
@Up: nie kuś, bo jakiemuś się poszczęści i powtórzy sukces pana Hubbarda tworząc polską Scjentologię.
Ja już się wystarczająco wstydzę za rodaków przy okazji imprez w stylu "cudu" w Sokółce.

Swoją drogą, jeśli korzystasz z usług duchowych, chodzisz do kościoła i nie dajesz na tacę, to też troszkę nieuczciwe chyba
Ja nie daję, bo nie korzystam, przysługuje mi wygodniejszy kocioł w piekle.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-26, 11:21
Stawiam stówke ,że "Ewa Kałat" to żydówka.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-11-26, 11:39
Jestem katolikiem, ale uważam, że ten film to metafora tego co się dzieje w kościołach. Jak niektórzy księża wykorzystują naiwność starszych osób i "kradną"(wciskając kit itp.) pieniądze.
Zgłoś
Avatar
fazzie 2012-11-26, 15:04 1
liczyłem na psa
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-26, 15:47
od początku liczyłem na to że będzie podpierdalał Jak to się zna mentalność polaczków. Nie zarobić tylko podpierdolić
Zgłoś
Avatar
Adulka 2012-11-26, 18:48 1
ojeju, jaka prowokacja...
Zgłoś
Avatar
neonufka 2012-11-26, 19:19
i takie rzeczy w Krakowie..
Zgłoś
Avatar
Thanks 2012-11-27, 8:40
Kurwa. I pomyśleć, że codziennie wysiadam na Bagateli. Ciekawe ile rzeczy mi już ubyło..
Zgłoś
Avatar
stalin_za_mlodu 2012-11-27, 15:59
pewnie zaliczenie na jakims AFiT czy innym gównie
Zgłoś
Avatar
ZaLeF 2012-11-28, 11:42
Co do tej pracy na 2 etaty to byłem pewny ze ta babcia z 18 sec. wejdzie do tego najt klabu z kilku sec. wczesniej heheh
Zgłoś