18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
sothis 2021-11-25, 20:52 4
Nie, nie, tego sie nie przykrywa tylko zrzuca przez okno na balkon nielubianych sąsiadów....
Zgłoś
Avatar
L................Z 2021-11-25, 21:12 33
Takiego zjeba to dawno nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
KonioBijca 2021-11-25, 21:31 5
2021 rok, a zjeby dalej gaszą płonące gary wodą Aż dziwne, że imbecyl się nie poparzył... Btw, śmieszne sufity mają w tej Ameryczce.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2021-11-25, 22:26 1
tak wlasnie dzialaja szczepionki :

mozna przejsc covida bezobjawowo ale mozna tez pierdolnac sobie szczepionke
Zgłoś
Avatar
micula 2021-11-26, 0:07
toc to fejk do chuja
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-11-26, 0:11 3
micula napisał/a:

toc to fejk do chuja



Nie fejk jak dojebiesz do palącego się oleju wody robi taki fajny słup ognia że smoli cały sufit i upala firanki jak masz w kuchni. A wiem bo sam odjebałem taki numer jak byłem młodszy całą noc spędziłem na sprzątaniu a stare od razu zauważyły
Zgłoś
Avatar
przemo3251 2021-11-26, 0:20 2
KonioBijca napisał/a:

2021 rok, a zjeby dalej gaszą płonące gary wodą Aż dziwne, że imbecyl się nie poparzył... Btw, śmieszne sufity mają w tej Ameryczce.



poparzył rekę na pewno. Na końcu filmu jego reakcja wskazuje na ból dłoni a więc poparzenie
Zgłoś
Avatar
mamurra 2021-11-26, 2:01 8
KonioBijca napisał/a:

2021 rok, a zjeby dalej gaszą płonące gary wodą



2021 rok, a zjeby dalej wierzą, że bycie idiotą albo nie zależy od tego, w którym wieku kto się urodził. Otóż idiotą (wręcz małpą) rodzi się każdy zawsze (teraz też), ale na resztę życia idiotą (względnie małpą) zostaje tylko ten, kto nie korzysta z doświadczeń poprzedników. Słowem, paleolit odradza się rok w rok, a tylko presja cywilizowanego otoczenia i szkoła robi rok w rok z milionów makaków miliony ludzi. I oby tak zostało na wieki wieków amen.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2021-11-26, 15:45
tak się kończy męski feminizm, chłop do kuchni wchodzi tylko po piwo z lodówki
Zgłoś
Avatar
micula 2021-11-27, 1:51
Zasysacz napisał/a:

Nie fejk jak dojebiesz do palącego się oleju wody robi taki fajny słup ognia że smoli cały sufit i upala firanki jak masz w kuchni. A wiem bo sam odjebałem taki numer jak byłem młodszy całą noc spędziłem na sprzątaniu a stare od razu zauważyły



przecież po takim strzale nic by mu z tej brody nie zostalo
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-11-27, 7:05
micula napisał/a:

przecież po takim strzale nic by mu z tej brody nie zostalo



Mi też nic się nie stało a nie wyglądało to dobrze miał szczęście jak ja.
Zgłoś
Avatar
goofastfood 2021-11-28, 8:47
mamurra napisał/a:

2021 rok, a zjeby dalej wierzą, że bycie idiotą albo nie zależy od tego, w którym wieku kto się urodził. Otóż idiotą (wręcz małpą) rodzi się każdy zawsze (teraz też), ale na resztę życia idiotą (względnie małpą) zostaje tylko ten, kto nie korzysta z doświadczeń poprzedników. Słowem, paleolit odradza się rok w rok, a tylko presja cywilizowanego otoczenia i szkoła robi rok w rok z milionów makaków miliony ludzi. I oby tak zostało na wieki wieków amen.



Prawie się zgadzam... Tylko z tą szkołą to przesadziłeś
Zgłoś