18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Rob3rt88 2022-09-28, 23:27
najlepszy ostatni komentarz
"facking shit show "
hahhaha rozjebal typ
Zgłoś
Avatar
Stefansuchar 2022-09-29, 0:49
W następnym odcinku jego ściana z trofkami,połowa zajebana łopatą.
Zgłoś
Avatar
intermag 2022-09-29, 5:23
B420 napisał/a:

Facet wiedział jak się zachować przy kontakcie z dzikim niedźwiadkiem, mógł jeszcze szeroko rozciągnąć ręce ku górze tak aby wydawać się większym, ale za darcie ryja należą się propsy. Nie jeden pacan by spanikował a pchlarz robiłby za obiad.



Wiedział, jak wiedział jednak teraz będzie opowiadał wnukom jak sprzedał lepe misiowi
Zgłoś
Avatar
Centek15 2022-09-29, 6:22 5
Pamiętam jak 10lat temu szedłem po swojej wiosce z kumplami wieczorem i nasz daleki, niezbyt mądry sąsiad zostawił otwarta bramę. A miał 3 dorosłe owczarki niemieckie, które z natury nienawidziły ludzi.
Jakieś 50m przed jego posesją zauważyłem że lecą na nas wszystkie 3. Nas też było 3. Chłopaki zaczęliśmy spierdalac, ja wiedziałem że z dorosłymi psami nie mam szans, choćbym nie wiem jak szybko biegał. Nie wiem dlaczego, ale instynkt podpowiedział mi, że lepiej będzie biec w kierunku psów, drzeć mordę i rozłożyć ręce żeby wydawać się większym. Podziałało. Ledwo zacząłem drzeć ryja i psy zaczęły poszczególnych i zrobiły w tyl zwrot. Cudem uniknęliśmy zagryzienia przez te kurwy, a sadiad na drugi dzień dostał odwiedziny, opowiedziałem mu to i się soirwiel nawet nie przejął więc kilka miesięcy później dostał nauczkę.
Zgłoś
Avatar
ratford 2022-09-29, 12:19 1
Centek15 napisał/a:

Pamiętam jak 10lat temu szedłem po swojej wiosce z kumplami wieczorem i nasz daleki, niezbyt mądry sąsiad zostawił otwarta bramę. A miał 3 dorosłe owczarki niemieckie, które z natury nienawidziły ludzi.
Jakieś 50m przed jego posesją zauważyłem że lecą na nas wszystkie 3. Nas też było 3. Chłopaki zaczęliśmy spierdalac, ja wiedziałem że z dorosłymi psami nie mam szans, choćbym nie wiem jak szybko biegał. Nie wiem dlaczego, ale instynkt podpowiedział mi, że lepiej będzie biec w kierunku psów, drzeć mordę i rozłożyć ręce żeby wydawać się większym. Podziałało. Ledwo zacząłem drzeć ryja i psy zaczęły poszczególnych i zrobiły w tyl zwrot. Cudem uniknęliśmy zagryzienia przez te kurwy, a sadiad na drugi dzień dostał odwiedziny, opowiedziałem mu to i się soirwiel nawet nie przejął więc kilka miesięcy później dostał nauczkę.



Trzeba było poligonowi powiedzieć, to sąsiad by dostał taką nauczkę, że pieski więcej by nie poszczekały haha

Taki sadolski żarcik.
Zgłoś
Avatar
Heathen 2022-09-30, 19:34 1
B420 napisał/a:

Facet wiedział jak się zachować przy kontakcie z dzikim niedźwiadkiem, mógł jeszcze szeroko rozciągnąć ręce ku górze tak aby wydawać się większym, ale za darcie ryja należą się propsy. Nie jeden pacan by spanikował a pchlarz robiłby za obiad.



Wielki chojrak bo wystartował do barbiala, niech zrobi tak z grizli;)
Zgłoś