18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
MG42 2014-03-07, 9:11 5
Mam do tej pory na tel i zawsze kiedy tego słucham to mam niezły ubaw.

"Ile masz lat?
a ty ile masz lat?
ja pierwszy się pytałem!"
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2014-03-07, 9:22
Łezka się w oku kręci. W mojej gimbazie puszczano to dziesiątki razy z telefonów na przerwach. Poza tym, kretyn miał sprawę w sądzie za to nagranie
Zgłoś
Avatar
grubyzwm 2014-03-07, 9:40
Widzicie jakie ja złote hity z lat młodości pamiętam ^^ Jak coś sobie jeszcze przypomnę to wrzucę
Zgłoś
Avatar
gizmokoza 2014-03-07, 10:33
Te stare nagrania są zajebiste, kiedyś każdy to puszczał z telefonów (wtedy jeszcze telefony miały klawiaturę i ekran oddzielnie).
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-03-07, 10:36
Takie telefony z "CallCenter" to ja bym mógł odbierać codziennie. Wreszcie porozmawiałbym bez żadnych zahamowań a nie jakieś pierdolenie (bo nagrywają, a Policja lubi ostatnio takie zabawy) "Mamy dla Pana niesamowitą ofertę" - Nie, dziękuję, "W takim razie mamy inną niesamowitą ofertę specjalnie dla Pana"... i tak przez 2 min.... . Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
konował 2014-03-07, 10:53 1
Nigdy mi się to nie podobało. Jakiś jebany frajer wyzywa babkę od szmat i nic więcej. Tym bardziej że to ofiara bardziej dopierdala temu he he śmieszkowi. Kultowy to jest czaruś na granicy z ruskami, Adrianna czy udusiłem żone.
Zgłoś
Avatar
przeme13 2014-03-07, 12:09
Pamiętam jak w podstawówce wysłał mi to kuzyn na telefon w formacie AMR
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2014-03-07, 12:25 2
kurwa, co to za moda na jakieś pojebane rozmowy nadeszła...

Zrozumiałbym tę fazę, gdyby to było kurwa 10lat temu... kiedy dzieciaki podniecały się nagrywaniem rozmowy w k750i, pożyczało się fona od kolegi i robiło takie numery... potem pół klasy wsłuchiwało się w te .amr'ki i chichrało pół dnia... ale to kurwa nie te czasy!!!

Czy naprawdę internet robi piąte kurwa okrążenie?

Normalnie bym się nie przypierdalał, dla niektórych jest to zapewne jedno z niewielu miłych wspomnień z ich gównianego życia, ale kurwa, do takich antyków powinny być specjalnie wydzielone fora na samosi, a nie sadistic... zwłaszcza, że nagranie jest po prostu chujowe, bez polotu, chamskie... akurat odpaliłem w momencie "Może być 20, szmato pierdolona"... no KURWA! Gość wyzywa 'bogu ducha winną' kobitę, aaaa idźcie w chuj z czymś takim.

Wkręcanie powinno być choć trochę inteligentne, wkręcające w jakieś jaja... Takiego tępego chuja zgłosiłbym z miejsca, zakompleksiony mały kutas... Ciekawe co byście powiedzieli, gdyby taki gnojek zadzwonił do Waszej Matki/żony/córki ..

nie ma piwa, gimbaza won

EDIT :

gizmokoza napisał/a:

Te stare nagrania są zajebiste, kiedyś każdy to puszczał z telefonów (wtedy jeszcze telefony miały klawiaturę i ekran oddzielnie).



Ja nie wiem kurwa czy to jakaś prowokacja, czy Ty tak na serio..

konował napisał/a:

Nigdy mi się to nie podobało. Jakiś jebany frajer wyzywa babkę od szmat i nic więcej. Tym bardziej że to ofiara bardziej dopierdala temu he he śmieszkowi. Kultowy to jest czaruś na granicy z ruskami, Adrianna czy udusiłem żone.



Dokładnie tak jak mówisz, znam dziesiątki lepszych nagrań, w tym te wykonane w swoim własnym gronie... Legendarne "Pieniądze za las" czy właśnie "udusiłem żonę"... tutaj ktoś chciał zabłysnąć.

Doczytałem temat, fajnie że za to beknął Ciekawe pod ile paragrafów go jebnęli, groźby to raz, wyzwiska to dwa..

Ciekawe czy trafił do pierdla, czy tylko poprawczak/grzywna
Zgłoś
Avatar
srdreams 2014-03-07, 13:04 1
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-03-07, 13:08 2
88 "piw" poszło więc chyba widać w jakim gronie się tu obracamy. Jebany prymityw tępy dzwoni do obcej osoby udając wielkiego maczo. Tylko mleka pod nosem zapomniał wytrzeć i kompleksy zaleczyć. No i co? No i przeszło jako podobno "klasyk". Idź pan w chuj z takimi klasykami...
A propos, jak ktoś się z tego śmieje to jest najzwyczajniej idiotą.
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2014-03-07, 13:42
Widać że ktoś od wczoraj ma internet
Zgłoś