18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
baronturbina 2022-06-07, 11:45
xXx5226 napisał/a:

Dokładnie trak wygląda tutaj pogoń za piwami.


„Tutaj dokładnie tak wyglada pogoń za piwami”
Profesor Miodek się popłakał jak przeczytał co napisałaś. Dziewczyno czytaj książki. To pomaga.
Zgłoś
Avatar
AutisticPussy 2022-06-07, 13:09 1
Coroczne wydarzenie z miasta w którym mieszkam, Gloucester. Dziura straszna nie polecam.
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2022-06-07, 15:16 3
Nie wiem jak oni to robią ale jak przychodzi mi zejść ze stromego zbocza odchylam się delikatnie do tyłu i staram się schodzić na piętach aż mnie ciekawi jak bym sobie poradził tą techniką .... Tyle że nigdy się nie przekonam bo pierdole takie zjebane zabawy
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2022-06-07, 16:08 3
taka tradycja, przypomnę tylko, że w Polsce jest wioska, która co roku wiesza na linie psy i nimi kręci. Pies ze strachu sra i po ilości gówna decydują czy następny rok będzie pomyślny.
Zgłoś
Avatar
robj 2022-06-07, 16:13 1
Już nie długo ! Wszyscy za wszystkim będziemy tak biegać ! I to napewno zabawa nie będzie
Zgłoś
Avatar
S................c 2022-06-07, 16:31 2
Jak nasi w Lidlu za karpiem przed świętami
Zgłoś
Avatar
z................g 2022-06-07, 16:46 1
baronturbina napisał/a:

Niedługo będzie pogoń za kozą. Jak ciapaci GB przejmą



Jak ja uwielbiam te prawackie urojenia
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-06-07, 17:50 2
mgiuliemo napisał/a:

Jak ja uwielbiam te prawackie urojenia


Jest taka przestrzeń między jajami a rowem. Tam gdzie ląduje język twojego chłopaka. Tam właśnie mam to co uwielbiasz.
Zgłoś
Avatar
Kopernik2080 2022-06-07, 19:31 1
Fantastyczny sposób żeby pozbyć się młodych debili ze społeczeństwa, żeby przypadkiem się nie rozmnożyli i nie przekazali genów dalej, wszak koleś ze złamanym kręgosłupem nie pozna księżniczki
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-06-07, 22:18
Kurwa wstaje o 11 i de se do sklepu i kupuje se ser
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2022-06-07, 23:05
Kurwa XXI wiek niby intelektualiści a, jednak zjeby
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-06-07, 23:58 1
U nas można by zrobić coś podobnego. Zamiast sera to wziąć kilka świeżaków z biedronki do jakiejś reklamówki albo dmuchanej piłki i rzucić to w pizdu ze zbocza góry śmieci pod Warszawą. Madki by się rzuciły jak świnie na obierki i byłyby prawdziwe igrzyska głodu.
Zgłoś
Avatar
golind 2022-06-08, 10:08 2
mgiuliemo napisał/a:

Jak ja uwielbiam te prawackie urojenia



Zgłoś
Avatar
z................g 2022-06-08, 20:18
baronturbina napisał/a:

Jest taka przestrzeń między jajami a rowem. Tam gdzie ląduje język twojego chłopaka. Tam właśnie mam to co uwielbiasz.



Jeśli chcesz cokolwiek trzymać między moimi jajami a rowem, to niestety, nic z tego, musisz sobie znaleźć kogoś innego na chłopaka

@golind

Tak na szybko, znalazłem dane z 2011 roku: "87% of people in the UK are White, and 13% belong to a Black, Asian, Mixed or Other ethnic group (2011 Census data)".

Według podanej tabelki dla 2011 roku wychodzi, że białej ludności musiałoby być średnio niecałe 49% (uwzględniając wielkość miast), więc tak, są to prawackie urojenia poparte danymi z dupy
Zgłoś
Avatar
golind 2022-06-09, 0:11
mgiuliemo napisał/a:

Jeśli chcesz cokolwiek trzymać między moimi jajami a rowem, to niestety, nic z tego, musisz sobie znaleźć kogoś innego na chłopaka
@golind
Tak na szybko, znalazłem dane z 2011 roku: "87% of people in the UK are White, and 13% belong to a Black, Asian, Mixed or Other ethnic group (2011 Census data)".
Według podanej tabelki dla 2011 roku wychodzi, że białej ludności musiałoby być średnio niecałe 49% (uwzględniając wielkość miast), więc tak, są to prawackie urojenia poparte danymi z dupy



Tak na szybko, dane na tym obrazku się zgadzają więc możesz iść klękać do czarnej pały ułomku.
Zgłoś