18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
Avatar
orzeszwmorde 2012-07-05, 0:31
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Radoslaf 2012-07-05, 0:33 8
Vinewood napisał/a:

@up
pewnie skończyli tylko podstawówke i teraz zarabiają marne 1,5tys. za budowanie dla nas osiedli Ja nie chwaląc się skończyłem anglistyke na renomowanym uniwersytecie i zarabiam od 7 do 9 tys miesięcznie jako tłumacz Ja to sie moge dopiero opierdalać hehe



Zgłoś
Avatar
lokosito 2012-07-05, 0:50
Zmeczenie materialu typowe w tej branzy spolecznosci polskiej:)
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2012-07-05, 0:57
Co się dziwicie, tak wygląda poniedziałek na budowie.
Zgłoś
Avatar
przemo17xd 2012-07-05, 0:58
prawdopodobnie nie ma materialow. ja tez nie raz siedze po kilka godzin bo szef chuj nie potrafi sie zorganizowac
Zgłoś
Avatar
Plastikowy__Pan__Jezus 2012-07-05, 1:21
widzę najwięcej się mądrują Ci, którzy nigdy nie pracowali na budowie, jak nie ma majstra to się tak zapierdala, albo pracują na państwowym stołku
Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-07-05, 1:30
jarekddz napisał/a:

Wk***iają mnie takie teksty... idź na budowę i zapie**alaj cały dzień, zobaczymy ile wytrzymasz.

Robiłeś kiedyś na budowie? Pomagier na starcie tylko pilnuje betoniary, bierze najgorsze fuchy i goni po flaszkę więc nie pierdol, robotę masz ciężką jak jesteś dureń a jak ogarniasz to masz lajcik i nie udawaj fachowca bo w całym kraju tak jest nie ma co się oszukiwać
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-07-05, 1:43 1
blakot napisał/a:

jak im płacą, tak pracują.


jak pracują, tak im płacą.
Zgłoś
Avatar
buli1382 2012-07-05, 2:26 6
Zauważyliście że tylko budowlańcy narzekają jak to jest im ciężko itp.? Weźcie sobie takiego mechanika. Mało warsztatów w Polsce ma ogrzewanie więc muszą tyrać i w zimnie i w temperaturach które są nie do zniesienia. Tak samo się męczysz, przecież mechanika to nie praca za biurkiem a nawet trudniejsza niż jakaś tam budowlanka. Tak samo z górnikami, każdy płaczę że oni to mają ciężko itp. a spojrzał ktoś kiedyś na drwali? Albo rybaków, którzy czasem nie śpią po dwa, trzy dni bo trzeba zapie*dalać... Naprawdę ogarnijcie się, nie narzekajcie było skończyć szkołę a nie panowie życia po podstawówce mieli wy*ebane to teraz płaczą...
Zgłoś
Avatar
Plastikowy__Pan__Jezus 2012-07-05, 3:02 6
buli1382 napisał/a:

Zauważyliście że tylko budowlańcy narzekają jak to jest im ciężko itp.? Weźcie sobie takiego mechanika. Mało warsztatów w Polsce ma ogrzewanie więc muszą tyrać i w zimnie i w temperaturach które są nie do zniesienia. Tak samo się męczysz, przecież mechanika to nie praca za biurkiem a nawet trudniejsza niż jakaś tam budowlanka. Tak samo z górnikami, każdy płaczę że oni to mają ciężko itp. a spojrzał ktoś kiedyś na drwali? Albo rybaków, którzy czasem nie śpią po dwa, trzy dni bo trzeba zapie*dalać... Naprawdę ogarnijcie się, nie narzekajcie było skończyć szkołę a nie panowie życia po podstawówce mieli wy*ebane to teraz płaczą...


Pracowałeś kiedyś umysłowo? Pomyśl sobie, że pracuję w klimatyzowanym biurze, cisza, tylko muzyka w tle, praca po 8h. Każdy mądry, bo on to się nie narobi, siedzi na dupie w fotelu. Co z tego jak robota odpowiedzialna jest i w chuj męcząca, napierdalaj w programach inżynierskich (autocad, solidedge, cam350) przez całą dniówkę, to będziesz marzył, żeby mieć spokój od papierków i projektów.
Zgłoś
Avatar
buli1382 2012-07-05, 5:11
Plastikowy Pan Jezus napisał/a:


Pracowałeś kiedyś umysłowo? Pomyśl sobie, że pracuję w klimatyzowanym biurze, cisza, tylko muzyka w tle, praca po 8h. Każdy mądry, bo on to się nie narobi, siedzi na dupie w fotelu. Co z tego jak robota odpowiedzialna jest i w chuj męcząca, napierdalaj w programach inżynierskich (autocad, solidedge, cam350) przez całą dniówkę, to będziesz marzył, żeby mieć spokój od papierków i projektów.



Nie przeczę, tylko chodzi mi o to że oni to płaczą bo ktoś sobie siedzi za biurkiem i on ma łatwo i więcej zarabia i o jezu. A czy ktoś im kazał tyrać fizycznie? Było się uczyć. Wiem że myślenie też jest męczące, ale wiesz, robole to tylko narzekać potrafią.
Zgłoś
Avatar
doryjan 2012-07-05, 6:35
@up
potwierdzam, jestem na budownictwie i szczerze to chyba będę wolał za robola pracować
Zgłoś
Avatar
CrosswinD 2012-07-05, 7:40 1
Bez jednego nie ma drugiego, zacznijcie się Polacy szanować i lepiej dopierdolić paru Ruskom czy Helmutom niż się tak oharkiwać. Każdy ma ciężko ale jak się przestanie nad sobą rozczulać tylko weźmie do roboty to może za rok będzie lepiej. Ale w południe w takie upały to ja też bym tam koło nich leżał ;>
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-07-05, 7:59
jarekddz napisał/a:

Wkurwiają mnie takie teksty... idź na budowę i zapierdalaj cały dzień, zobaczymy ile wytrzymasz.



do przerwy
Zgłoś
Avatar
Plastikowy__Pan__Jezus 2012-07-05, 9:22 1
Ale bądźmy ludźmi, mi maszyna do testowania PCB odmawia posłuszeństwa, gdy w pomieszczeniu jest pow. 25 stopni, a wy się dziwicie ludziom, że nie wytrzymują upałów, w pełnym słońcu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie