18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
PabloSkills 2022-08-06, 22:37
Nie mam nic do czarnych, żółtych czy normalnych.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-08-06, 22:38
przewodnik_elektryczny napisał/a:

A o ruskich ci nie opowiadali czasem? To swołocz nie lepsza od banderowców



Określenie ruska zwierzęciem to obraza dla zwierzęcia. W okrucieństwie kacapom dorównać może Bóg opisany w Biblii. Chociaż zaraz.....: Ile osób zabił Bóg? (2 400 173) . Bozia przy Stalinie to niewiniątko, porównać ją można do Hitlera, który ma na koncie ponad 6 milionów istnień.
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2022-08-06, 22:44 2
skywalker75 napisał/a:

Może by gwałcił i rabował razem z nimi. Chuj wie czy ta historia o rodzinie ze Lwowa nie jest wymyślona na potrzeby trollingu



Nawet jeśli to prawda to co z tego? Podczas drugiej wojny zginęło około 3 mln Polaków ( nie licząc 3 mln Żydów) więc praktycznie w każdej rodzinie ktoś zginął z ręki Niemców, Sowietów albo Ukraińców. Gość osłuchał się za dzieciaka i będzie pierdolił swoim wnukom do końca życia o rodzinie której nie znał i wydarzeniach które się działy wiele lat przed nim. Nie pomyśli o przyszłości bo ważniejsze dla niego jest to co było
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2022-08-06, 23:21
Jak dla mnie wporzondku
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-08-07, 0:11
rulas napisał/a:

ukraińcy nigdy nie byli, nie są i nie będą naszymi sprzymierzeńcami



No, waszymi sprzymierzeńcami nie są, kacapski trolu
Zgłoś
Avatar
Verdi 2022-08-07, 0:15
Kurwa Ukraińcy kilka razy podnieśli na nas rękę, często też z naszej winy jak na Wołyniu w 43, ale ruscy robią to bez powodu i to od momentu jak ktoś nasrał na mapę i powstało to ścierwo zwane kacapstanem
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2022-08-07, 7:38 1
skywalker75 napisał/a:

Może by gwałcił i rabował razem z nimi. Chuj wie czy ta historia o rodzinie ze Lwowa nie jest wymyślona na potrzeby trollingu



Pisz donos do ABW,maseczka już wyjęta z szafy? Za dwa tygodnie epidemia.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-08-07, 11:43 2
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Nawet jeśli to prawda to co z tego? Podczas drugiej wojny zginęło około 3 mln Polaków ( nie licząc 3 mln Żydów) więc praktycznie w każdej rodzinie ktoś zginął z ręki Niemców, Sowietów albo Ukraińców. Gość osłuchał się za dzieciaka i będzie pierdolił swoim wnukom do końca życia o rodzinie której nie znał i wydarzeniach które się działy wiele lat przed nim. Nie pomyśli o przyszłości bo ważniejsze dla niego jest to co było



Czasem myślę też o przyszłości i jestem przerażony, że dzisiejsze ameby kiedyś dojdą do głosu.
Fajnie, że w ogóle ogarnąłeś o co mi chodzi.
Zgłoś
Avatar
coolfilip2 2022-08-07, 13:37 2
35i napisał/a:

W którym momencie napisałem o Wołyniu? To nie było jedyne miejsce, gdzie zabijano polaków. Dla mnie to ty jesteś totalnym śmieciem, który żyje obecną chwilą (takim kurwa karaluchem) nie dbającym o dłuższą perspektywę. Jakbyś trochę bardziej wniknął w historię, to może byś ogarnął na temat polsko- ukraińskiej historii. Te kurwy sprzedadzą nas tak szybko, jak tylko będą miały okazję (patrz Węgry). Nie pozdrawiam, cwelu.



Podpinam się, sam mam dziadka urodzonego s Lwowie z dosyć tragiczna historia. Jebac ukrow
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2022-08-08, 15:22
radek225 napisał/a:

Pedały stamtąd codziennie czeszą Sadistica, z resztą robili tutaj nalot nie raz. Jestem pewny, że w OMZRiK siedzą Flodzia, Suborg, Phrontch, oraz inne zakały niszczące ten portal i wrzucające gówno z pizdoka.



mów co chcesz, ale OMZRiK robi czasami dobrą robotę tak jak np, z tym debilem z wrealu24 nie wiem jak on tam się nazywa. Tacy ludzie są niebezpieczni, szczególnie w czasach kiedy PiS masowo produkuje patologię bo normalni ludzie przecież na nich nie głosują, więc osobiście to im nawet mogę sypnąć groszem za ściganie tego psychopaty debila.
Zgłoś
Avatar
k................8 2022-08-11, 8:24
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Ty długo jeszcze będziesz pierdolił o Wołyniu ? To jest historia, a ruscy walczą z Europą tu i teraz. Przyszłość tumanie jest zawsze ważniejsza od przeszłości, a teraz Ukraińcy są naszymi sojusznikami. Twoje myślenie przypomina myślenie żula który pamięta wszystko z przeszłości, ale jego horyzont myślowy rozciąga się tylko do wieczora. Dlatego zamknij mordę i się w swojej piwnicy jak nie masz pojęcia o świecie



Naród bez historii jest jak drzewo bez korzeni.
Dlatego ty zamknij mordę, bo ruscy nie walczą z Europą. Na razie. Nie zauważyłeś że mają wyjebane, jakby się z putinowcem umówili.
Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2022-08-20, 21:15 1
Halman napisał/a:

, OMZRiK jest tobą zainteresowany...



A ten tłusty złodziej już wrócił z norwegii?
Zgłoś