18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
majeńka 2024-10-02, 7:16 3
JanzDukli napisał/a:

To się nazywa sławojka, a nie drewutnia.
Wydałeś się banderowcu w dupę kopany.

W pierwszej linijce masz rację. W drugiej linijce pierdolisz głupoty.

Dokładniej, sławojka to konkretny model takiego kibla, z wyciętym serduszkiem. Polskie władze pomiędzy 1WŚ a 2WŚ przeprowadziły akcję stawiania właśnie takich kibli na ziemiach zaboru radzieckiego, i wieśniacy się przed tym bronili — bo chcieli srać po indyjsku czyli po kacapsku.

Zaś kanał z którego to pochodzi to znana wytwórnia kacapskiej propagandy, a po ukraińsku Odessa pisze się przez jedno s.
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-10-02, 8:50
Jedyna srajfon na wiosce poszedł się paść
Zgłoś
Avatar
Zgniłek3 2024-10-02, 9:10
Żeby ze złota był to bym nie właziły po niego.
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-10-02, 11:43 1
Wchodzą, i wychodzą z Narni przez dziurę od wychodka.
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-10-02, 18:03
JanzDukli napisał/a:

To się nazywa sławojka, a nie drewutnia.
Wydałeś się banderowcu w dupę kopany.



A się kacapie wydałeś bo sławojka to u was w kacapii a w Polsce to drewutnia ale po prostu wychodek.
Zgłoś
Avatar
xMichaUx 2024-10-02, 19:24
Banderowskie ścierwo tfuuu
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-10-02, 22:45
Nie znalazła bo musi odwrotnie być opuszczona głową w dół i trzymana za nogi.
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-10-03, 3:17
KosmatyHui napisał/a:

W polsce, wielkopolsce mowimy na to drewutnia. Albo nie wiem jak inaczej, bo generalnie poza radzieckimi legendami, nigdy tego nie widzialem, u nas jest albo toi toi z plastiku, albo kibelek ze slodka porcelana w domu, co zazdro? Ruska kurwo. Won na 1 linie, putinowski lizodupie.



Cała moja rodzina ze strony ojca pochodzi z Wielkopolski. Dziadek z Poznania, zawsze na to mówił "wychodek". Natomiast rodzina matki, z lubelskiego, mówiła "sławojka". Miałem okazję z tego korzystać, jak jeszcze byłem gzubem, w pierwszej połowie lat 80-ych, gdy jeździliśmy do rodziny babci, do Łowicza. Zanim się dorobili normalnej łazienki z toaletą, mieli właśnie taki wychodek w podwórku. (Też mówili "wychodek"). Dzisiaj, widok takiego czegoś w Polsce, to już naprawdę rzadki przypadek (wg Eurostatu, tylko 6% gospodarstw domowych, wszystkie na wsiach, nie posiada toalety). Natomiast w Rosji, sam Rosstat przyznaje, że 24% gospodarstw nie posiada toalety, z czego 2/3 na wsi. O ile w miastach, 90% posiada odpływ do kanalizacji, to we wsiach, aż 75% nie ma nawet szamba. 18% mieszkańców rosyjskich wsi, korzysta po prostu z dziury w ziemi. To nie fejk, to oficjalne dane rosyjskiego Rosstatu za rok 2022. Te durne kacapy, potrafią tylko produkować broń, napadać i kraść cudzą ziemię, mordować i gwałcić. Za to, polepszyć życia własnych obywateli, nie potrafią, mimo że mają w chuj środków ze swoich bogactw naturalnych. Nic dziwnego, że sołdaty z jakiegoś zadupia, nawet oficerowie, kradli kible i krany.
Drewutnia, to taki rodzaj szopy, albo wiaty. Jak nazwa wskazuje, trzyma się tam drewno na opał.
Filmik jest z Odessy, ale z jakiegoś prokacapskiego kanału i niczego nie dowodzi. Znam domy, i to na przedmieściach polskich miast, gdzie mają normalne podłączenie do kanalizacji i toalety, a mimo to, gdzieś za stodołą stoi stary wychodek, z którego korzysta rolnik, upierdolony po pracach polowych, żeby do domu syfu nie nanieść.
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-10-03, 10:53
tak właśnie się rodzą ruSScy pierdolone kacapy dobry ruSS to martwy ruSS
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2024-10-03, 12:05
KosmatyHui napisał/a:

W polsce, wielkopolsce mowimy na to drewutnia. Albo nie wiem jak inaczej, bo generalnie poza radzieckimi legendami, nigdy tego nie widzialem, u nas jest albo toi toi z plastiku, albo kibelek ze slodka porcelana w domu, co zazdro? Ruska kurwo. Won na 1 linie, putinowski lizodupie.



ja pierdole, dobrze, że nie jestem z wielkopolski. jak mówicie na wychodek/ ubikację, wc, kibel - drewutnia, to ciekawe co mówicie na swój dom? - lepianka, kurna chata, czy jeszcze jakoś inaczej?
Zgłoś
Avatar
cipq 2024-10-03, 19:45
sracz jak zwykle na zewnatrz
Zgłoś