18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
sberek38 2024-10-01, 21:44 8
Narodziny banderowczyni.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-10-01, 21:53 11
Naturalne środowisko kacapa.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-10-01, 22:14 7
Stamtąd wychodzą orki
Zgłoś
Avatar
KapitanStuleja 2024-10-01, 22:17 1
Malutkie te domy mają
Zgłoś
Avatar
AlKubal 2024-10-01, 22:49 21
Aż mi się dowcip przypomniał..
Siedzi facet nad brzegiem szamba i grzebie w nim. Przechodzi ktoś obok i pyta:
- Panie. Co pan robisz?
- A wie Pan. Wpadła mi marynarka...
- Ale chyba nie będziesz Pan w niej chodził?!
- Nie, ale w kieszeni miałem kanapki.
Zgłoś
Avatar
romek134 2024-10-01, 22:51 7
Uroki ruskiego mira. Teraz już rozumiem dlaczego kradną kible.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-10-01, 23:10 8
romek134 napisał/a:

Uroki ruskiego mira. Teraz już rozumiem dlaczego kradną kible.



Nie obraź się, ale trzeba być wyjątkowym debilem aby wierzyć w te wszystkie banderowskie filmy (również w polskojęzycznej tv) propagandowe o ruskich kradnących kible, pralki, o "Duchu Kijowa" co strącił w 2 dni 40 ruskich samolotów, o babci co wytruła pół plutonu ruskich, o ruskiej rakiecie co zabiła dwóch Polaków w Przewodowie i całą tą ukrofilską chujnię "sług narodu ukraińskiego" udających polski rząd.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-10-01, 23:20 10
JanzDukli napisał/a:

Nie obraź się, ale trzeba być wyjątkowym debilem aby wierzyć w te wszystkie banderowskie filmy (również w polskojęzycznej tv) propagandowe o ruskich kradnących kible, pralki, o "Duchu Kijowa" co strącił w 2 dni 40 ruskich samolotów, o babci co wytruła pół plutonu ruskich, o ruskiej rakiecie co zabiła dwóch Polaków w Przewodowie i całą tą ukrofilską chujnię "sług narodu ukraińskiego" udających polski rząd.



Nie obraz sie, ale naprawde wierze w to, ze masz drewutnie za domem a nie porcelane w kibelku. To jest pewne.. Zdradz nam za to ile masz dywanow na scianie, strasznie nas to interesuje.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-10-01, 23:26 4
KosmatyHui napisał/a:

Nie obraz sie, ale naprawde wierze w to, ze masz drewutnie za domem a nie porcelane w kibelku. To jest pewne.. Zdradz nam za to ile masz dywanow na scianie, strasznie nas to interesuje.



To się nazywa sławojka, a nie drewutnia.
Wydałeś się banderowcu w dupę kopany.
Zgłoś
Avatar
Sioku 2024-10-01, 23:59
W polszy uzywany iphone 11 kosztuje 200złotych, haha biedoki
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-10-02, 0:18 3
JanzDukli napisał/a:

To się nazywa sławojka, a nie drewutnia.
Wydałeś się banderowcu w dupę kopany.



W polsce, wielkopolsce mowimy na to drewutnia. Albo nie wiem jak inaczej, bo generalnie poza radzieckimi legendami, nigdy tego nie widzialem, u nas jest albo toi toi z plastiku, albo kibelek ze slodka porcelana w domu, co zazdro? Ruska kurwo. Won na 1 linie, putinowski lizodupie.
Zgłoś
Avatar
Jasiek93 2024-10-02, 1:07
Napisał szczerą prawdę a Ty co? Wierzysz w to co podają media czy popierasz banderowców?

KosmatyHui napisał/a:

W polsce, wielkopolsce mowimy na to drewutnia. Albo nie wiem jak inaczej, bo generalnie poza radzieckimi legendami, nigdy tego nie widzialem, u nas jest albo toi toi z plastiku, albo kibelek ze slodka porcelana w domu, co zazdro? Ruska kurwo. Won na 1 linie, putinowski lizodupie.

Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-02, 4:44 2
Po czym poznasz trzeci świat? Srają do dziury w ziemi, ale za to mają smartfony
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-10-02, 6:19 4
@UP

Poznać po tym, że mówią po rusku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie