18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
W restauracji
R................i • 2017-04-25, 8:28
Udałem się wczoraj do jednej z droższych restauracji w mieście. Po wejściu podszedł do mnie jakiś murzyn w garniturze pytając, czy może wziąć mój płaszcz. Nie powiem, nie widziałem jeszcze złodzieja z takimi manierami.
Zgłoś
Avatar
C................O 2017-04-25, 12:57 7
kelner niewolnik... a Ty od razu od złodzieja
Zgłoś
Avatar
Techron 2017-04-25, 18:20
@up Bardziej szatniarz-odźwierny
Zgłoś
Avatar
Sowa666PL 2017-04-25, 18:30 3
Szczerze powiem że wkurwił mnie kiedyś widok w pewnej warszawskiej restauracji bo kelner w niej to był po prostu murzyn, taki zwykły czarny murzyn który pewnie nawet nie był kelnerem z zawodu i do mówił łamaną polszczyzną. Wkurwiło mnie to niesamowicie, przecież można by na to miejsce zatrudnić jakąś ładną Polkę żeby było czym wzrok nacieszyć ewentualnie jakiegoś goscia który po naszemu mówi perfect. Ale nie kurwa, lepiej zatrudnić murzyna bo postepowa europa i trzeba brac z nich przykład no ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2017-04-25, 19:00 1
@Sowa
Może właściciel zatrudnił swojego murzyna, bo bawełna jeszcze nie wyrosła, to żeby na darmo nie żarł, popracuje trochę.
Zgłoś
Avatar
Pigwaranek 2017-04-25, 19:15 5
@2up warszafffffffffka to taka antena, ktora ma za zadanie wysylac fale spierdolenia marksizmu kulturowego na cala Polske, jako stolyca i wzor do nasladowania. Najwieksze skupisko agentury, trolli i lewackich idiotow. Niestety neomarksisci zapomnieli, ze kazdy w tym kraju smieje sie z tej wiochy i nikt nie ma zamiaru ich nasladowac.
Zgłoś
Avatar
AsHell 2017-04-25, 23:31 1
U mnie w mieście najdoższy jest kebab w zestawie
Zgłoś
Avatar
DziQ1916 2017-04-26, 1:05 1
Dobrze ktoś go po prostu wytresował tylko co on robi w restauracji zamiast w cyrku ?
Zgłoś