18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Małpa - teraz popularne
W samolocie
albatroz • 2012-08-15, 19:59
Samolot pasażerskich linii lotniczych Hamerican Airlines właśnie wystartował, kiedy spokój na pokładzie został gwałtownie przerwany.
Ten bowiem moment pewien mały chłopczyk wybrał sobie aby ujawnić swój nieokiełznany temperament. Nie zważając na błaganie, prośby i groźby zakłopotanej matki, dzieciak zaczął wściekle biegać wzdłuż pokładu tam i z powrotem krzycząc i z furią kopiąc siedzenia.
Wtedy gdzieś z tyłu podniósł się pewien starszy, ubrany w mundur Hamerykańskich Sił Powietrznych jegomość i powolnym, spokojnym krokiem podszedł do matki i dzieciaka. Lekko uniesioną dłonią powstrzymał ją wpół słowa a swą bielutką jak gołąbek głowę pochylił do chłopca, dotknął czegoś na swej piersi i bardzo spokojnym, cichym szeptem coś tam przez chwilę wyjaśniał.
W jednej chwili dzieciak ucichł, chwycił grzecznie mamę za rękę i spokojnie usiadł obok.
Wśród pasażerów aplauz. Oklaskom nie było końca tymczasem generał powolutku udał się na swoje miejsce.
Jeden z siedzących nie wytrzymał ciekawości i chwyciwszy generała za rękaw zapytał "Najmocniej przepraszam generale, ale muszę zapytać - jakich magicznych słów pan użył aby uspokoić tego diabełka?"
Generał uśmiechnął się lekko i odpowiedział:
"Och nic takiego, pokazałem mu tylko moje lotnicze naszywki, medale i ordery z walk a także wyjaśniłem, że w uznaniu zasług w służbie dla kraju, rząd uhonorował mnie prawem do wyrzucenia raz w roku jednego dowolnie wybranego pasażera z dowolnie wybranego samolotu..."

______________

Cthulhu is not death!
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-08-17, 22:11 11
Przypomniał mi się skecz Billa Hicksa.

Zgłoś
Avatar
michalkow 2012-08-17, 22:48 3
hamerykańskich? Czy nie mógłbyś napisać tak po prostu, po polsku? Co to za słowo hamerykański? Może ja jestem w chuj zacofany i nie znam tego słowa więc mi wyjaśnij znaczenie tego słowa. Wydaje mi się, że stosowanie słowa hamerykański jest zamierzone, żeby wyrazić swoją dezaprobatę dla ameryki? Mam rację? Jeśli tak, to po jakie gówno?
Zgłoś
Avatar
mendazdworca 2012-08-17, 23:06 5
dowcip fajny, ale od aplauzów w samolocie/tramwaju/autobusie to mi się rzygac chce
Zgłoś
Avatar
mefe 2012-08-17, 23:19 2
@michałkow

Bo Ameryka to zuooo, wszyscy Amerykanie są grubi i głupi! A najlepiej wiedza o tym oczywiście Ci, którzy w życiu nie byli w Stanach
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2012-08-18, 0:17
Jeśli to dowcip to chujnia, jeśli anegdota to bullshit... ICAO ni chuja by się nie zgodziło.
Zgłoś
Avatar
smugga 2012-08-18, 1:35
nie ma to jak spisać żart z tipsomaniaka z CDAction...
Zgłoś
Avatar
Nutaharion 2012-08-18, 14:27 2
michalkow napisał/a:

hamerykańskich? Czy nie mógłbyś napisać tak po prostu, po polsku? Co to za słowo hamerykański? Może ja jestem w chuj zacofany i nie znam tego słowa więc mi wyjaśnij znaczenie tego słowa. Wydaje mi się, że stosowanie słowa hamerykański jest zamierzone, żeby wyrazić swoją dezaprobatę dla ameryki? Mam rację? Jeśli tak, to po jakie gówno?


Jak wiadomo 60% Amerykanów cierpi z powodu nadwagi i też z tego powodu mówi się Hameryka. Najważniejsze słowo w tym wyrazie to "ham" czyli po angielsku szynka.


Sadistic uczy i bawi.
Zgłoś