18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
ToMiTo87 2012-11-01, 19:22 40
Piwa nie dam tylko dla tego , że to banda kretynów w rządzie. Jak bym mógł przekazać komuś władzę to dał bym ją JKM.. I tak by się nic nie zmieniło a było by weselej!
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-11-01, 19:25
może lepiej nie wstawiać tu takich tematów, bo zaraz się rozpęta polityczna burza inna sprawa, że ten chłop w sejmie, tak samo jak i ich wynagrodzenia to już jest bezczelność ^^
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-11-01, 19:28
jak opowiesci z Narni
Zgłoś
Avatar
toranaga7 2012-11-01, 20:04
Podobno "Grodzka" ma romans z Biedroniem;)
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-11-01, 20:07 2
Szczerze, to każdy polityk nadaje się na leczenie psychiatryczne. Banda pierdolonych demagogów obiecująca złote góry, a pragnąca się w najlepszych wypadku wzbogacić, a w najgorszym spełnić wymysły swojego zakompleksionego rozumku. A co do grodzkiego, to brak mi słów.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-11-01, 20:20 15
Transem powinien zająć się wydział do spraw samobójstw.
Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2012-11-01, 20:50 1
ToMiTo87 napisał/a:

Piwa nie dam tylko dla tego , że to banda kretynów w rządzie. Jak bym mógł przekazać komuś władzę to dał bym ją JKM.. I tak by się nic nie zmieniło a było by weselej!



Władzę (kawałeczek) dostał wykręt Palikot i zrobiło się SMUTNO. Nie ma co więcej głosować na dziwaków.

(nie, nie głosowałem na palikota ani jotkaema, nie że żałuję swojego wyboru czy coś)
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2012-11-01, 21:11
Też się dopierdolę, a co.

Co to jest kurwa schizofrania? Czytałem schizofremia i inne głupie błędy, ale schizoFRANIA?
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-11-01, 21:12 5
Zkirtaem napisał/a:


Władzę (kawałeczek) dostał wykręt Palikot i zrobiło się SMUTNO. Nie ma co więcej głosować na dziwaków.

(nie, nie głosowałem na palikota ani jotkaema, nie że żałuję swojego wyboru czy coś)



Dziwakiem nazwę biznesmena w dobrze skrojonym garniturze noszącego na jednej ręce divera a na drugiej bransoletę z koralików. Ruch Palikota to zbieranina, na kształt średniowiecznej trupy cyrkowej. Wiesz jak powstawały ich struktury partyjne? Każdy kto chciał mógł się do nich zapisać nawet upośledzony psychicznie i osoba o poszlakowanej opini. Teraz z populistycznymi hasełkami próbują robić za "nową gejowską lewicę" walczącą o "nowy, wspaniały świat".
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-11-01, 21:20
@mikel1994 Przyganiał kocioł garnkowi sam nie umiesz tego poprawnie napisać.
Zgłoś
Avatar
krishna 2012-11-01, 21:24
zamiast mariana rownie dobrze pasowalby jaroslaw!
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-11-01, 21:29
Ktoś na tego pana, tą panią, głosował. Ot i wszystko w temacie.
Zgłoś
Avatar
kosciej 2012-11-01, 21:40
jest kutas obrzydliwy
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2012-11-01, 22:00 9
Dobre kurwa. Zajebiste.
Trzeba takie sprawy piętnować, bo świat coraz częściej zapomina, że to zwykłe pierdolone zboczenie, jakieś udawanie baby, bo nie bardzo wychodzi bycie facetem. I jeszcze nazwy temu dają: transseksualista... Cwel w sukience i tyle.
Przypomina mi się zawsze, jak raz w samolocie mieliśmy dwójkę takich pojebów. Dwa kurwa drag queeny w zajebiście wielkich balowych sukniach z falbanami i chuj wie czym. Jak to trzeba mieć kurwa dogłębnie napierdolone w bani, żeby się z tym jeszcze tak obnosić... Nawet kobiety przecież na podróż nie zakładają sukni 1m na 1m. Jeden kurwa mały wypierdek w stylu gotha a drugi wyrośnięty kaban z cyckami... I jazgotali na pół kabiny przez cały KURWA lot. W takich chwilach tęsknie do polskich kiboli lub poczciwych budowlańców lecących do UK. NIE przyzwalać na to gówno, bo się rozpanoszy jak w reszcie Europy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie