18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
🔥 Czerwone było - teraz popularne
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
Avatar
qizmo 2024-02-20, 0:52 35
Małpa, małpą pozostanie
Zgłoś
Avatar
H................y 2024-02-20, 1:52 97
I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my. Niechaj ktoś się tutaj zacznie produkować, przedstawi badania naukowe, o ile takowe w ogóle istnieją... Kogo my oszukujemy, jeśli nie sami siebie. Dość dużo widziałem aby mieć w tej kwestii dość jednoznaczny pogląd...
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-02-20, 5:26 12
Włścicil sklepu powinien w oknie i na drzwiach wywiesić ostrzeżenie zakaz wstępu dla małp
Zgłoś
Avatar
bercisko 2024-02-20, 5:41 2
Zazdrosna. Jak jej stary walił ją w dupę jak miała 5 lat to miała mniejszą klatkę.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-02-20, 6:08 15
HardyTwardy napisał/a:

I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my. Niechaj ktoś się tutaj zacznie produkować, przedstawi badania naukowe, o ile takowe w ogóle istnieją... Kogo my oszukujemy, jeśli nie sami siebie. Dość dużo widziałem aby mieć w tej kwestii dość jednoznaczny pogląd...



Nie jesteś sam w swoich poglądach.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-02-20, 6:49 7
HardyTwardy napisał/a:

I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my. Niechaj ktoś się tutaj zacznie produkować, przedstawi badania naukowe, o ile takowe w ogóle istnieją... Kogo my oszukujemy, jeśli nie sami siebie. Dość dużo widziałem aby mieć w tej kwestii dość jednoznaczny pogląd...


Istnieją badania potwierdzające tezę zgoła przeciwstawną.
Zgłoś
Avatar
Miloszek88 2024-02-20, 7:21 6
Jebany małpiszon jedyne wyjście to ponowny holkaust innego wyjścia nie widzę dla tych podludzi
Zgłoś
Avatar
smc 2024-02-20, 8:40
HardyTwardy napisał/a:

I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my..



To są tacy sami ludzie jak my. Mam szwagra z Nigerii, przemiły człowiek.
Zgłoś
Avatar
Bartip 2024-02-20, 8:50 8
Jedyny komentarz który mi się nasuwa

Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-02-20, 8:53 10
Żeby biała tak uderzyła czarną, by wszystkie zwierzęta się na nią rzuciły. Widać wyraźnie że teraz małpy są bardziej uprzywilejowane.
Zgłoś
Avatar
filip_czarny 2024-02-20, 9:04 1
Czarna zaraza.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-02-20, 9:13 1
HardyTwardy napisał/a:

I powiedzcie mi, że to są tacy sami ludzie jak my. Niechaj ktoś się tutaj zacznie produkować, przedstawi badania naukowe, o ile takowe w ogóle istnieją... Kogo my oszukujemy, jeśli nie sami siebie. Dość dużo widziałem aby mieć w tej kwestii dość jednoznaczny pogląd...

To patrz na sebixów. Jeśli już, można powiedzieć że Seba i Jamal nie są takimi samymi ludźmi jak my, ale siebie nawzajem są warci. Granica nie leży po kolorze skóry, zjebanie jest kulturowe a nie rasowe.
Zgłoś
Avatar
bananowyNihilista 2024-02-20, 9:28 6
jak nie wiecie to dokładnie to jest przykład osobnika, który nazywa się NIGGER. Dokładnie to jest to.
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2024-02-20, 9:49 5
Ale za takie coś bym kurwie zajebał z listwy... Takiego fest plaskacza. Haaa stfuu!! Na to czarne kurwisko!!! Pierdolona kurwa małpa!! Haa stfuu! I wypierdalaj na drzewo jebana czarna kurwo!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie