18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Samolot z prezydentem na pokładzie, który wyleciał o 6:50 z Warszawy, rozbił się niedaleko lotniska wojskowego w Smoleńsku - informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Telefony osób, które leciały z prezydentem milczą. - Maszyna zapaliła się, ale została ugaszona - mówi TVN24 rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.
Na pokładzie samolotu byli – oprócz prezydenta z małżonką - między innymi szef IPN-u Janusz Kurtyka i najbliżsi prezydenccy ministrowie.

- Samolot rozbił się. Najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Zapalił a następnie został ugaszony – informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Informację tę podaje też agencja Reuters powołując się na źródła na lotnisku i Polska Agencja Prasowa. Na lotnisku panuje wielki chaos, słychać syreny alarmowe.

Ostatnie momenty przed wypadkiem wyglądały następująco: maszyna TU-154 próbowała podejść do lądowania w wielkiej mgle. Nie udało jej się usiąść na pasie. Piloci przyspieszyli i chwilę później kontakt z maszyną się urwał. Rozległ się wielki ryk silników.



Wkrótce wszystkie serwisy informacyjne będą o tym trąbić.

źródło:
http://www.tvn24.pl/-1,1651562,0,1,samolot-z-prezydentem-rozbil-sie-trwa-akcja-ratunkowa,wiadomosc.html

**********************************************
[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-04-10, 21:58 ]
Dla własnego bezpieczeństwa przed napisaniem komentarza przeczytaj ten post

2013-10-21, 19:17
Nie istnieje coś takiego jak wolne media. Zrozumcie to wreszcie i skończcie pie**olić.

2013-10-21, 19:26
Roszp napisał/a:

Sprowadzanie poważnych spraw do infantylnych obrazków może i sprawia, że są łatwiej przyswajalne, ale czy nie posługują się one pewną niedozwoloną retoryką?


Ludzie próbujący bronić raportu MAK/Millera również stosują niedozwoloną retorykę. Cokolwiek zespół Macierewicza powie, od razu jest to ,,gra polityczna" albo ,,kiepsko przygotowane technicznie widowisko". O dowodach natomiast już ani słowem się nie zająkną, najwyżej powiedzą co starali się udowodnić.

2013-10-21, 19:27
Profesor? PRO-k***A-FESOR ?!?!

2013-10-21, 19:34
GoldRoger777 napisał/a:

Nie istnieje coś takiego jak wolne media. Zrozumcie to wreszcie i skończcie pie**olić.


Bardzo ciekawe. Więc media sportowe, internet i typowo muzyczne radia bez serwisów informacyjnych są również upolitycznione? Ciekawa teoria...

Alien_12 napisał/a:

O dowodach natomiast już ani słowem się nie zająkną


Widzisz, dowody są , tylko trzeba chcieć po nie sięgnąć. Jeśli o raporcie MAK/Millera czytałeś z Niezalezna.pl to się nie dziwię, że masz takie zdanie. Całą treść raportów, które zawierają również dowody, których tak bardzo pragniesz, jest dostępna w internecie. A po co? Żeby ktoś taki jak Ty nie pie**olił głupot. Dawaj się dalej manipulować "korwinisto ze szczyptą logicznego myślenia".
Coś mała ta szczypta.

2013-10-21, 19:50
Masz te swoje dowody k***a mać. jak na to patrzę to czuję, że: "Żyje w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę"



Co oni pie**olą? crashtesty na puszkach przeprowadzają. ŻENADA! i ja mam wierzyć w to co ten paranoik bredzi... j***ć Macierewicza i ten ich cały cyrk.

2013-10-21, 20:08
Maderfakermen napisał/a:

Co oni pie**olą? crashtesty na puszkach przeprowadzają. ŻENADA! i ja mam wierzyć w to co ten paranoik bredzi... j***ć Macierewicza i ten ich cały cyrk.


Na podstawie podręcznika ICAO na ostatniej konferencji przedstawili kilka dowodów. Chodzi o opis z tej książki objawów wybuchu w powietrzu. Są to między innymi:
-Małe szczątki rozrzucone na dużej powierzchni, brak śladu uderzenia na ziemi:

-Śmierć wszystkich pasażerów
-Niewybite szyby:

-Mały pożar lub jego brak:

-Zdarcie ubrań z pasażerów

Poza tym, patrz tą historię:
Ruscy wiedzą, że zbliża się delegacja z Polski do Katynia. Na lotnisku w Smoleńsku stawiają więc autokar. Zaraz. Wróć! Trumny, autokaru nie było. Potrzebny był również udział jednostek specjalnych z bronią z tłumikami. Chwilę po katastrofie platformiści dostają SMS-y z info o błędzie pilotów. Kaczyński jest blokowany przez obstawę, żeby Tusk zjawił się pierwszy. Potem jakieś pierdoły o smutku itd., piar leci. Jarosław dostaje się na lotnisko po wyjeździe ryżego. W międzyczasie BOR-owiki muszą bronić ciała śp. prezydenta przed zabraniem do Moskwy, wysłuch*jąc gróźb ruskich. Ktoś puszcza famę o 4 podejściach, chociaż było tylko 1.
Po jakimś czasie, gdy sprawa zaczyna cichnąć, słychać o pierwszych ofiarach Seryjnego Samobójcy, między innymi pilocie Jaka-40, twierdzącego, że zapisy rozmów z wieżą zostały sfałszowane.
Dalej, Macierewicz zaczyna przedstawiać dowody na wybuch w powietrzu (farsę medialną z trotylem już pominę łaskawie). Olaboga, zniszczcie tego gnoja zanim mu ludzie uwierzą! I tak, drogi kolego Sadolu, stałeś się mimowolnie (lub nie, ch*j cię tam wie) pie**olonym lemingiem.

2013-10-21, 21:39
pierwsze video... kto tu jest lemingiem? lemingu pie**olony... Teorie spiskowe to sobie możesz we dupe wsadzić. Dla mnie liczą się fakty. Fotografia z rozciągniętym tupolewem. gościu wybacz... ale pie**olisz trzy po trzy.

Tupolew to nie k***A puszka po coli. do ch*ja.

:ks_homer:

2013-10-23, 14:32
Jaj ciąg dalszy..


2013-10-23, 14:38
mocny dowód panie Macierewicz.

2013-10-23, 17:34
[img]

2013-10-25, 19:55
Wyciekł projekt okładki z najnowszego raportu komisji Antoniego M.



Starsi powinni skojarzyć.

2013-10-25, 20:00
Antek rozj***ł system :megalol:


2013-10-25, 20:13
Antresolka profesorka Nerwosolka :)
Nieśmiertelny humor - na szczęście posiadam ten zeszyt w swojej kolekcji :)

pa...........ny
2013-10-25, 20:17
Zanim coś napiszę to przyznaję się, że nie jestem w żadnej partii, ani po, pis, ani innej grupie przestępczej.
Moim zdaniem tworzenie obrazków z pewnymi ludźmi i dodawania dymków ze "śmiesznym" i "urzekającym" tekstem na temat katastrofy, która zapisała się do historii Polski, gdzie zginęło w jednym samolocie tyle osobistości jest przegięciem. Dzieciaku, poucz się troszkę o szacunku, wartościach...nawet nie wiesz, że przez aktualnego prezydenta i premiera dzieje się jak się dzieje w Polsce, było na pewno lepiej, śp. Lech Kaczyński coś działał, tam pojechał tu pojechał, wspierał powodzian i tak dalej, a obecna "władza" co robi ?, komorowski nie umie się chociażby wykazać, bo siedział w sejmie jako marszałek i wizyty państwowe czy odwiedziny "Polaka", który jest w potrzebie nie były w jego kwestii. Krótkie podsumowanie, nie śmieję się z tragedii narodowej, gardzę ludźmi robiącymi "pośmiewisko" z katastrofy która dotknęła wielu z nas i napiszę jeszcze jedno, będziesz jeden z drugim żałował tego co wypisujesz, na pewno kiedyś szczęście się odwróci, a wtedy będziesz siedział razem z panami, którzy rządzą Polską. Gdzie się podział Bóg, honor i ojczyzna ?, Bóg istnieje w sercach, we wszystkim na co patrzymy, honoru nie widać w naszym rządzie, a ojczyzna ?, chyba tylko jest z nazwy jak mówi się "moja piękna ojczyzna". Mój kraj, taki piękny.

Pozdrawiam.

2013-10-25, 20:18
to juz naprawdę nie jest śmieszne !! dzieci z downem lepiej by wyglądały w telewizji i prawdopodobnie mądrzejsze i bardziej składne wypowiedzi by udzielały !! ten cały show to wielka kicha