18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Samolot z prezydentem na pokładzie, który wyleciał o 6:50 z Warszawy, rozbił się niedaleko lotniska wojskowego w Smoleńsku - informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Telefony osób, które leciały z prezydentem milczą. - Maszyna zapaliła się, ale została ugaszona - mówi TVN24 rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.
Na pokładzie samolotu byli – oprócz prezydenta z małżonką - między innymi szef IPN-u Janusz Kurtyka i najbliżsi prezydenccy ministrowie.

- Samolot rozbił się. Najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Zapalił a następnie został ugaszony – informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Informację tę podaje też agencja Reuters powołując się na źródła na lotnisku i Polska Agencja Prasowa. Na lotnisku panuje wielki chaos, słychać syreny alarmowe.

Ostatnie momenty przed wypadkiem wyglądały następująco: maszyna TU-154 próbowała podejść do lądowania w wielkiej mgle. Nie udało jej się usiąść na pasie. Piloci przyspieszyli i chwilę później kontakt z maszyną się urwał. Rozległ się wielki ryk silników.



Wkrótce wszystkie serwisy informacyjne będą o tym trąbić.

źródło:
http://www.tvn24.pl/-1,1651562,0,1,samolot-z-prezydentem-rozbil-sie-trwa-akcja-ratunkowa,wiadomosc.html

**********************************************
[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-04-10, 21:58 ]
Dla własnego bezpieczeństwa przed napisaniem komentarza przeczytaj ten post

2013-07-11, 01:16
@sick_stick

"ludzie" dalej sobie będą wmawiać że to zupełnie przypadkowa decyzja.

2013-07-11, 01:23
Dalej wybierajmy właściwych ludzi na właściwe stanowiska a wszystko będzie dobrze.

2013-07-11, 01:49
i co, po trzech latach nagle tak sobie o tym przypomniała? Kłamstwo jak się patrzy

2013-07-11, 05:02
@Mateusz25

A pamiętasz, kto leciał do Gruzji w strefę wojny z innymi głowami państw jednym samolotem?

To...........sX
2013-10-08, 20:38
Ostatnio znowu zaczyna być głośno o bardzo ciężkim schorzeniu,tak zwanym "Zespołem Macierewicza" :-D Oczywiście znowu zaczynają się kłótnie w sprawie Smoleńska,tym razem która ekipa ma rację. Czy fachowcy w komisji Laska czy "fachowcy" pierwszego śledczego RP czyli Macierewicza. No i przeglądając gazetę natrafiłem na bardzo ciekawe zestawienie obu komisji :roll:

LICZBA OSÓB W KOMISJI LASKA:34 WŚRÓD NICH:

16 Inżynierów Lotnicznych

9 Pilotów

2 Meteorologów

2 Patomorfologów

1 Kontroler lotu

1 Psycholog lotniczy

W dniu tragedii 18 z nich było na miejscu katastrofy smoleńskiej.

A teraz "fachowcy" w komisji Macierewicza

LICZBA OSÓB W KOMISJI:105 WŚRÓD NICH:

0 Inżynierów lotniczych

0 Pilotów

0 Meteorologów

0 Patomorfologów

2 Osoby pracują w dziedzinach związanych z lotnictwem.

ŻADEN Z CZŁONKÓW KOMISJI NIE BADAŁ WCZEŚNIEJ KATASTROF LOTNICZYCH.

[color=A6A6A6][/color] W dniu tragedii na miejscu katastrofy nie było nikogo z członków komisji.

Myślę że to ładnie obrazuje z czym mamy do czynienia w tym chorym kraju.... :idzwch*j:

2013-10-21, 18:20
Co tu komentować; krótkie więc słuchajta

2013-10-21, 18:26
Dostać się na tę konferencję było zadaniem niewykonalnym. Nieważne, czyś z TVP, małego radia, PAP czy niezależnego bloga. Oni tam wpuszczali tylko "przekonanych". Jeśli według tych państwa tak mają wyglądać media, to ja się nie dziwię ich nagonce (której efekty są widoczne i na tym portalu) i wątom w kierunku profesjonalnych i niezależnych mediów.

2013-10-21, 18:50
Roszp napisał/a:

Dostać się na tę konferencję było zadaniem niewykonalnym. Nieważne, czyś z TVP, małego radia, PAP czy niezależnego bloga. Oni tam wpuszczali tylko "przekonanych". Jeśli według tych państwa tak mają wyglądać media, to ja się nie dziwię ich nagonce (której efekty są widoczne i na tym portalu) i wątom w kierunku profesjonalnych i niezależnych mediów.


Przyznaj się - ten skajpaj to twoja sprawka. A tak poza tym, to ile ci płacą?

2013-10-21, 18:53
jedno pytanie ,gdzie jest k***a wrak?

2013-10-21, 18:59
Buehehehe.
Masakra. Wierzyć się nie chce, że są tacy którzy wieżą w ten bełkot.

2013-10-21, 19:00

To teraz z obrazka nr 2 usuwamy brzózkę ;)

uzdrowiony1974 napisał/a:

Buehehehe.
Masakra. Wierzyć się nie chce, że są tacy którzy wieżą w ten bełkot.


Doprecyzuj.
PS Zdecyduj się.

2013-10-21, 19:04
Alien_12 wyczuwam pisioryzm.

2013-10-21, 19:05
Gazeta Polska tak samo obiektywna jak Gazeta Wyborcza jedno gówno!
Jedno i drugie się nawet do wycierania dupy nie nadaje

Posłuchajcie prawdy:


:chainsaw:

2013-10-21, 19:07
TOOLS napisał/a:

Alien_12 wyczuwam pisioryzm.


Korwinizm i szczyptę logicznego myślenia :P
Jak chcesz robić polityczną wojenkę to idź do ,,Polityki i religii", tam zniżą się do twojego poziomu i cię zjadą.

Maderfakermen napisał/a:

Gazeta Polska tak samo obiektywna jak Gazeta Wyborcza jedno gówno!
Jedno i drugie się nawet do wycierania dupy nie nadaje
:chainsaw:


W tym momencie nie liczy się kto informację zaprezentował tylko sama informacja.

2013-10-21, 19:15
Alien_12 napisał/a:

Przyznaj się - ten skajpaj to twoja sprawka.


Masz mnie za pedała?
Alien_12 napisał/a:

A tak poza tym, to ile ci płacą?


Myślę, że mogliby płacić więcej.

Sprowadzanie poważnych spraw do infantylnych obrazków może i sprawia, że są łatwiej przyswajalne, ale czy nie posługują się one pewną niedozwoloną retoryką?