18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
W sprawie pracy.....
Hyena83 • 2021-05-10, 20:55
Żadnej się nie boję...



Tłumaczone wujem :

Właściciel myjni samochodowej w południowo-wschodnim Houston został pobity łomem, a następnie związany i ciągnięty po całym biurze w ataku, który został zarejestrowany przez kamerę.

Według policji stało się to we wtorek rano w Auto Usados, sklepie samochodowym w bloku 6700 przy Telephone Road.

68-letni mężczyzna był w swoim biurze, kiedy usłyszał, że ktoś puka do drzwi. Film pokazuje, jak mężczyzna zamierza otworzyć drzwi, myśląc, że to potencjalny klient. Wtedy podejrzany wtargnął do biura z pistoletem
Zgłoś
Avatar
Sawix 2021-05-10, 22:53 3
mam nadzieję że skończy w komorze
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-05-10, 23:11 1
No ale jak to??? Mudżin atakuje? Przecież to im krzywda się dzieje.
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2021-05-10, 23:41 1
Jak go policja w końcu znajdzie i odjebie to BLM szambo zacznie pierdolic że on był niewinny, że miał ciężka sytuację finansową i będą go na sile "wybielać" pierdoląc jaki to był zajebisty koło na prawo i lewo.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-05-11, 0:04 1
A to jebana małpa ja to w tym bandyckim kraju to kamerę na asfalty bym zamontował z automatycznym zamkiem podchodzi małpa cyk zamyka. A jak małpa dalej naciera to cyk otwiera sie z boku lufcik na automatyczne działko i zamiatarkę na trochło co by nie śmierdziało.
Zgłoś
Avatar
p................a 2021-05-11, 0:08 1
We Francji się szykuje wojna domowa to może USA pójdzie tym śladem i wypierdoli ten pasożytniczy czarny syf raz na zawsze i będzie spokój.
Zgłoś
Avatar
żmij 2021-05-11, 11:08 1
Lobo24 napisał/a:

Up
To był ode mnie komplement.



Dziękuję, zrozumiałem za pierwszym razem

Lobo24 napisał/a:

Murzyn uderzył syna, bo 5-latek zjadł jego sernik. Chłopiec zmarł
I co dalej pośmiechujki, że murzyńskie dzieci wychowują się bez ojców? Oni nawet razem dzień ojca świętują.



Ciekawe, czy zajebałby młodego, jakby mu zeżarł kawałek murzynka.
Zgłoś
Avatar
Vinyl 2021-05-11, 11:13
Czego się czepiata szury? Ameryka płaci cenę za niewolnicza pracę która została wybudowana
Zgłoś
Avatar
żmij 2021-05-11, 11:28
Vinyl napisał/a:

niewolnicza pracę która została wybudowana



Jak się buduje niewolniczą pracę?
Zgłoś