18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
Avatar
Davidzior 2015-05-03, 12:03
Deszczu nie ma, ale wycieraczki napierdalają z pełną mocą.
Zgłoś
Avatar
Majozen 2015-05-03, 13:33 4
Lukmat9316 napisał/a:

Pamiętam kiedyś na Discovery był program, chyba się nazywał łowcy tornad. Gdzie, w każdym odcinku grupa ludzi wpierdalała się w tornado w specjalnie przystosowanym przez nich pojeździe. To były programy, a nie jak teraz wszędzie łowcy okazji albo inne gówno o garażowych wyprzedażach ;( Co się stało z tą telewizją !



Łowcy Tornad to już końcówka Discovery. Prawdziwe Discovery to było 10 lat temu, gdy leciały naprawdę dobre programy. Do tej pory pamiętam program o wojskowym sprzęcie, typu czołgi itp, który mając 14 lat oglądałem ze szczęką w podłodze, czy programy o kosmosie, które były prowadzone w taki sposób, że potrafiły przyciągnąć widza na długie godziny. Z obecnych czasów na Discovery warto oglądać zaledwie garstkę programów, takich jak Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem, Szalona Strona Nauki czy Jak to jest zrobione, jednak ostatnio lecą same powtórki, a produkuje się programy dla mas oglądających Celebrity Splash czy inne tego typu programy.
Zgłoś
Avatar
PeeWuu24 2015-05-03, 15:36
Nie znam się na telewizji, ale myślę, że skoro powstają te mega nudne łowcy okazji to znaczy, że ktoś je musi oglądać, bo gdyby mało osób je oglądało to by dali coś innego za dnia, a to najwyżej w nocy by leciało...
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-05-03, 17:04
No przechuj zajebiste!!
Zgłoś
Avatar
rompopopom 2015-05-03, 23:00
A ja myślę, że gościu musiał ważyc ponad 200kg(w końcu amerykanin) i dlatego był spokojny o swoje bezpieczeństwo.
Zgłoś
Avatar
koko1993 2017-01-19, 18:39
Pamiętam kiedyś na Discovery był program, chyba się nazywał łowcy tornad. Gdzie, w każdym odcinku grupa ludzi wpierdalała się w tornado w specjalnie przystosowanym przez nich pojeździe. To były programy, a nie jak teraz wszędzie łowcy okazji albo inne gówno o garażowych wyprzedażach ;( Co się stało z tą telewizją !

pozwól, że Ci wytłumaczę.
Otóż telewizja na dzień dzisiejszy jest wykorzystywana do ogłupienia społeczeństwa.
Dlaczego?
Ponieważ szarą masą łatwiej sterować.
Zgłoś