18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-11-11, 17:11 14
Tak czy siak mam nadzieję że ona dzisiaj znowu spłonie i w dupie mam kase Warszwiaków
Zgłoś
Avatar
goniec94 2014-11-11, 17:45
Niech ginie
Zgłoś
Avatar
Romand 2014-11-11, 18:04 50
Producentów i aktorów z reguły podaje się na końcu filmu w napisach końcowych a nie na ścieżce dźwiękowej.
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2014-11-11, 19:21 1
@Romand, no żart Ci się udał.
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-11-11, 22:41 5
Palic tę pedalską tecze !
Zgłoś
Avatar
Miles87 2014-11-11, 23:24 7
No największy wróg prawdziwych polaczków żołnierzyków - tęcza. Zbierają się kurwa raz do roku żeby walczyć z kwiatkami ustawiony na kształt łuku. Kurwa mać co za czasy. Miałem nadzieje że dzisiaj ktoś podpali tą tęcze bo na pewno zostałby złapany i by dostał kurwiszon taką karę że by miał przepierdolone przez długo. Ja pierdole narodowcy to jednak kurwa podludzie.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2014-11-11, 23:26 4
Ma auto, a idzie z buta.
Zgłoś
Avatar
K................l 2014-11-12, 0:07 2
ta, spalił, ale kurwa nie tą !
Zgłoś
Avatar
Edek Łomiarz 2014-11-12, 10:07 1
Problemem warszawskiej tęczy nie jest samo jej istnienie, ale to, że stoi w nieodpowiednim miejscu. Kto to kurwa wymyślił, żeby symbol pedalstwa stał na Placu ZBAWICIELA? Nosz kurwa jego mać! To jest idealny przykład na to, jak pedalstwo włazi wszystkim normalnym na głowy. Dla nich nie ma rzeczy świętych, nie rozumieją że czegoś nie wypada robić - uważają że są najważniejsi i wolno im wpierdalać się z buciorami wszędzie gdzie im się podoba - bo oni mają PRAWO robić co chcą, a Ty nie masz prawa bronić swoich wartości, które oni gnoją.

Słuchajcie, pedały, ja wam nie bronię być pedałami - ba, nie przeszkadza mi to nawet, ale do kurwy nędzy przestańcie prowokować normalne społeczeństwo! Chcecie być tolerowani, to żyjcie w zgodzie z innymi zamiast wciąż deptać ich wartości!

Wypierdalać z Placu Zbawiciela!
Zgłoś
Avatar
Psycho-Tata 2014-11-12, 12:28
Problemem z narodowcami nie jest samo ich istnienie, ale to, że włażą wszystkim normalnym na głowy. Dla nich nie ma rzeczy świętych, nie rozumieją że czegoś nie wypada robić - uważają że są najważniejsi i wolno im wpierdalać się z buciorami wszędzie gdzie im się podoba - bo oni mają PRAWO robić co chcą, a Ty nie masz prawa bronić swoich wartości, które oni gnoją.

Słuchajcie, debile, ja wam nie bronię być kretynami - ba, nie przeszkadza mi to nawet, ale do kurwy nędzy przestańcie prowokować normalne społeczeństwo! Chcecie być tolerowani, to żyjcie w zgodzie z innymi zamiast wciąż deptać ich wartości!

Wypierdalać do łagru!
Zgłoś
Avatar
janlew 2014-11-12, 13:45
Psycho-Tata Ja tam nie jestem narodowcem, ale nie porównuj patriotów do sodomitów, bo jeszcze ci to w krew wejdzie. Potem palniesz coś takiego przy normalnych ludziach poza przecweloną warszawką, i najzwyczajniej w świecie dostaniesz ostro w pizdę. Po co ci to?
Zgłoś
Avatar
Psycho-Tata 2014-11-12, 14:17 1
"Ja tam nie jestem narodowcem, ale nie porównuj PATRIOTÓW..."

Sranie w banię, mój post nie był o patriotach tylko o lubiących-tylko-siebie-narowodcach. Mówię takie rzeczy przy normalnych ludziach i jakoś nie dostałem "ostro w pizdę". Mam gdzieś homo i tych od Odyna, ale wkurwiają mnie ludzie co myślą że wiedzą już wszystko.
Zgłoś