18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
anionimek 2012-04-02, 18:06
przecież dzieci są fajne, sama bym chciała mieć, ale najpierw szkoła itp...
Zgłoś
Avatar
beephe 2012-04-02, 18:12
Ale ma chujowo w pokoju.
Zgłoś
Avatar
RHminus 2012-04-02, 18:14 4
Sam fakt że musi o tym mówić w internecie świadczy o tym, że nie bardzo z tymi pieniędzmi, popularnością wśród znajomych i "ruchaniem wnuczek".
Myślę że już dyma wnuczki swoich rodziców (mi tu zalatuje troszkę LirycznymMordercą czy jak tam było temu upośledzonemy kabanowi).

A i jeszcze jedno, bardzo się będę cieszył gdy urodzi mi się dziecko, jeżeli on miał zbyt duże szanse spłodzenia "dałniątka" to jedynie mu współczuje, każdy próbuje dorobić jakąś ideologię do swojej niepełnosprawności (tak, niemożność rozmnażania się jest upośledzeniem).

Więc, idź w pokoju biedny chłopczyku. (i ciesz się że nie mieszkałeś ze mną w akademiku, bo jakbym usłyszał co wygadujesz to zadławiłbyś się tymi hantelkami)

PS
to rozpaczliwe "a wy, gówno ;C... gównooooo" było przejawem jakigoś głęboko skrywanego żalu do całego otoczenia, biedne chore dziecko.
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-04-02, 18:29 1
"wychowoł, bede, cało, spierdolo, znajdo, bedo" internet na wsi. Kolejny kurwa zajebisty pomysł UE.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-04-02, 18:30
Może i możesz ruchać ile wlezie , tylko problem leży kto by chciał się z tobą ruchać co najwyżej dmuchana lala , ale dla takiej to tego zabiegu nie musiałeś robić .
Po drugie proponuje skończyć z wódką bo ciągnie od ciebie wiochą , nie obrażając normalnych mieszkańców wioski
Zgłoś
Avatar
Marik1234 2012-04-02, 18:36 2
Wcale nie tak dawno temu zabieg lobotomii był uważany za humanitarny, a ludzie w pełni świadomi konsekwencji poddawali mu się z uśmiechem na twarzy, gdyż byli przekonani że rozwiąże to ich problem. Dobór naturalny - Słaba jednostka sama się wykluczy z puli genetycznej z powodu braku przystosowania do warunków środowiska albo z własnej głupoty. Jeśli taka idea zaistniała w głowie 20-letniego p. Marcina to z założenia i tak nie wniósł by nic dobrego, i swoim aktem przyczynił się do oczyszczenia rasy!
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-02, 18:39 1
@up Chyba nie wiesz o czym mówisz... Nikt się z uśmiechem na twarzy nie poddawał lobotomii... Prędzej z przerażeniem, szokiem i krzykiem na twarzy...
Zgłoś
Avatar
P................A 2012-04-02, 18:46 5
tutaj to juz naprawde przeszedl samego siebie

Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-04-02, 19:02
O rany, spadłem z krzesła ze śmiechu.
Piwo dla wstawiającego, dawno się tak nie ubawiłem. Może dlatego, że nie mam życia.
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-04-02, 19:11
Wieśniak jebany tylko która mu dupy będzie chciała dać !

W końcu cukier po 6 zł dla tego biedaka to drogo . . .
Zgłoś
Avatar
bojan6 2012-04-02, 19:21
Pasuje tu jak ulał
Zgłoś
Avatar
Krzycho1987 2012-04-02, 19:30
ale pojechany gościu......
Zgłoś
Avatar
sebeks 2012-04-02, 19:43 1
on jest na facebooku! na tym dokumencie sa wszystke dane a fota jaką wkleiliście jest prawdziwa zaraz umrę hahahahahahaha
Zgłoś
Avatar
elmozgo 2012-04-02, 19:48
tibia zainstalowana...
Zgłoś
Avatar
Showmaster 2012-04-02, 20:14
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie