18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
freaky 2020-06-07, 15:47 8
Wściekacie się, że zachodnia policja ulega emocjom i daje sobą pomiatać. Ale wy też dajecie się wciągnąć w ten obłęd i całą winą za tę sytuację obarczacie murzynów. A przecież to jedynie stado bezmyślnych baranów, które są odpowiednio zmanipulowane i wykorzystane. Pytanie kto jest pasterzem?
Zgłoś
Avatar
boo 2020-06-07, 15:51 4
freaky napisał/a:

Wściekacie się, że zachodnia policja ulega emocjom i daje sobą pomiatać. Ale wy też dajecie się wciągnąć w ten obłęd i całą winą za tę sytuację obarczacie murzynów. A przecież to jedynie stado bezmyślnych baranów, które są odpowiednio zmanipulowane i wykorzystane. Pytanie kto jest pasterzem?



Jak zawsze zydostwo
Zgłoś
Avatar
przemod5 2020-06-07, 17:18 2
Co tu się odjebało?
Zgłoś
Avatar
Attero132 2020-06-07, 17:51 3
Niech jakaś asteroida nas zmiecie i zacznijmy od początku
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2020-06-07, 18:12 1
ciekawe czy polacy na zmywakach też klękają
Zgłoś
Avatar
Salomonkrol 2020-06-07, 18:26 6
Oglądając to, poczułem taki wstyd, że nie mogłem dotrwać do końca.
Zgłoś
Avatar
killua 2020-06-07, 18:33
Akurat brytole to mają za co murzynów przepraszać i to wcale tak dużo czasu nie minęło
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2020-06-07, 18:51 3
Bushido21 napisał/a:

Mam nadzieję, że w Polsce, to nie przejdzie.



Może, to nie przejdzie, bo u nas nie ma tylu bambusów co za granicą ale już dymanie w kake obywateli przez kaczego chuja a wcześniej proniemiecką szuję jak najbardziej przechodzi i te dwie opcje polityczne mieszające polaków z błotem dalej mają jakieś 75% poparcia

Kraj pomyleńców.
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2020-06-07, 18:52
czytalem ze koniec swiata ktory mial byc 2012 , ma byc tak naprawde w 2020 hehe . Niby jacys goscie co robili kalendarz w 1500 ktoryms roku walneli sie o 8 lat .



Generalnie to mamy rok 2025 lub 2026 wg datowania biblijnego także ten teges.

Chyba trochę bardziej jest to zagmatwane

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-06-07, 18:57 1
killua napisał/a:

Akurat brytole to mają za co murzynów przepraszać i to wcale tak dużo czasu nie minęło



W zasadzie na zachód od Odry to każdy kraj ma za co. Z wyjątkiem Szwajcarii i maleńkich państw typu Luksemburg...
A w Brukseli wciąż jest pomnik Leopolda II...
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2020-06-07, 19:01
Zapisałem się na kurs obsługi broni palnej. Goryle żywego mnie nie wezmą. Mam nadzieję że to jeszcze trochę potrwa zanim przyjdą razem z kozojebc.ami. Do tego czasu się przygotuje.
Zgłoś
Avatar
MasterSlayer 2020-06-07, 19:19
Co jeszcze jankesi muszą odpierdolić, żeby wszyscy stulejarze z USA USA USA na ustach przestały polerować ich berło ... Poczytajcie se o tamtejszej policji, nawet same statystyki, no i może co oznacza wogóle ten gest załączony na filmiku, zamiast klepać w tą biedną klawiaturę.

ps. po Wasze obsrane gacie nawet uchodźcom sie nie chciało do Polski swego czasu ruszać, także tymbardziej nie macie się czego bać ze strony BLACK LIVES MATTER
Zgłoś
Avatar
trebles121 2020-06-07, 19:43 2
Zgredosław napisał/a:

co sie odpiexdala lewactwo w szeregach policji wszystkich do utylizacji razem z blakami



no smutne no ale żeby przypomnieć status białego człowieka i to ze to murzyn w europie sie ma kłaniać białemu, a nie na odwrót trzeba będzie zrobić rzeź bo to pójdzie już tylko w drugą stronę i fekaloskórzy bedą chcieli nas zdominować a dobrowolnie się już do afryki nie wrócą,

HANBA dla tych bialasow co klekaja czarnuchom 0 godnosci czlowieka 0 poszanowania i ciezkiej pracy ich bialych braci tacy ludzie powinni wypierdalac z nimi do afryki

wstyd i hanba

zegar tyka
Zgłoś
Avatar
voyagerkg1 2020-06-07, 19:44 8
Ja pierdole....

Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-06-07, 20:15
freaky napisał/a:

Wściekacie się, że zachodnia policja ulega emocjom i daje sobą pomiatać. Ale wy też dajecie się wciągnąć w ten obłęd i całą winą za tę sytuację obarczacie murzynów. A przecież to jedynie stado bezmyślnych baranów, które są odpowiednio zmanipulowane i wykorzystane. Pytanie kto jest pasterzem?



Soros? Bill G.?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie