18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Juzwa 2022-11-16, 18:39 49
Pies do utylizacji, najlepiej w krematorium bez uśpienia. Fajnie by pierdolony podskakiwał i skwierczał. Właścicielowi założyłbym sprawę o takie odszkodowanie, żeby się zesrał z rozpaczy.
Zgłoś
Avatar
noobol 2022-11-16, 18:42 72
dlaczego ci pierodleni ludzie nie moga zakladac kaganca swoim psom?
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2022-11-16, 18:45 3
Piwerko za Floydów !
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2022-11-16, 18:58 32
noobol napisał/a:

dlaczego ci pierodleni ludzie nie moga zakladac kaganca swoim psom?



wymagasz myślenia do debili?
Zgłoś
Avatar
torturant 2022-11-16, 19:11 3
Zoofile dziś milczą ... przecież to wina ...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-11-16, 19:11 22
Juzwa napisał/a:

Pies do utylizacji, najlepiej w krematorium bez uśpienia. Fajnie by pierdolony podskakiwał i skwierczał. Właścicielowi założyłbym sprawę o takie odszkodowanie, żeby się zesrał z rozpaczy.



Ja jestem szczerym zwolennikiem obowiązku ubezpieczenia psa/kota czy kurwa co tam ludzie teraz mają i może spierdolić z domu nawet. Obowiązkowe OC i chuj. Przecież to będą grosze jakieś typu kilkadziesiąt zlotych rocznie max.
Podobnie uważam, że powinno sie mieć zezwolenie na psa poprzedzone kursem jakimś i egzaminem państwowym jak karta rowerowa czy coś.

Swoim psom zawsze ufam w 99%, nigdy w 100 bo to tylko zwierzę i instynkt w ułamku sekundy może zadziałać. Nie pozwalam obcym głaskać pomimo, że na 99% wiem, że będzie ok ale to tylko zwierzę.

I mówię to jako właściciel/pan od 30 lat psów ras uznawanych za niebezpieczne. Tak samo na szczura typu cziłała i tak samo na amstafa. Kurs, egzamin, licencja i ubezpieczenie OC i chuj. Nie stać cię? Nie chce ci się? No to tym bardziej na psa cię nie stać ani nie chce ci się poświęcić swojego czasu na naukę i wychowanie go.

Kocham psy, no może nie aż tak jak Halman który ciągle podkreśla, że ich nie rucha, ale bardziej cenię bezpieczeństwo i odpowiedzialność a właścicielom brakuje tych cech.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-11-16, 19:11 7
Piwerko dla burka, niech się gówniak jebany uczy, że życie to nie bajka
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-11-16, 19:17 2
znowu na dzieci na mniejszego pełna agresja , why ?

odszkodowanie za blizny i leczenie + zastrzyki....
Zgłoś
Avatar
Astoratch 2022-11-16, 19:35 3
Hetman_Wielki napisał/a:

znowu na dzieci na mniejszego pełna agresja , why ?
odszkodowanie za blizny i leczenie + zastrzyki....


Mały będzie miał traumę do końca życia blizny na ciele się zagoja ale leki bd miał już do końca życia. Renta jak chuj i zakaz hodowania jakichkolwiek zwierząt. Wiadomo, że główną winę ponosi właściciel, dobrze wytresowany pies beż rys na czaszce, nawet najbardziej agresywnej rasy niczym pitbull czy amstaff nigdy dziecka nie ruszą ani tym bardziej nie pozwolą ruszyć.
Zgłoś
Avatar
Kali111 2022-11-16, 19:38 2
oj tam niech sie kaszojad nie zesra
Zgłoś
Avatar
eMFat 2022-11-16, 19:57 16
Kali111 napisał/a:

oj tam niech sie kaszojad nie zesra



żebyś ty się nie zesrał próbując być na siłę śmieszny
Zgłoś
Avatar
JimmyCoole 2022-11-16, 20:19 7
Ja się dziwię, ze nie ma zakazu jeżdżenia windą z pchlarzami. Po schodach i kropka - pies ma treningu troche a i właściciel skorzysta
Zgłoś
Avatar
Freeman 2022-11-16, 20:20 4
VeIture napisał/a:

Ja jestem szczerym zwolennikiem obowiązku ubezpieczenia...


Masz kupione ubezpieczenie? Jeśli sam nie wydałeś tych 'groszy" a oczekujesz, że inni powinni to świadczy o Tobie.
Jak myślisz co się stanie z tymi burkami w schroniskach (które rzekomo kochasz), kiedy dojdą koszty do już niechcianych zwierząt? Was się powinno zamykać w bezpiecznych zakładach, w takich kaftanach. To nie jest normalne, żeby się od wszystkiego ubezpieczać i jeszcze oczekiwać urzędasa który tego dopilnuje. Nie wszyscy mają mentalność niewolnika.
Zgłoś
Avatar
patmon 2022-11-16, 20:20 14
Zajebać to za mało! Napierdalać kundla do zdechnięcia i przy okazji właściciela przekopać, żeby następnym razem pomyślał i ten kurewski kaganiec założył swojemu nowemu śmierdziuchowi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie