18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kawior2007 2021-07-17, 19:31
Czy to ukraińczyk?
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2021-07-17, 20:00
Ślązak na wakacjach ?
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-07-17, 20:28 3
essek napisał/a:

Niech się każdy interesuje swoim kutasem. To się nazywa wolność obywatelska. Jak mam ochotę to będę ruchał w parku, na plaży czy w sklepie i chuj komu do tego. ....



To umówmy się tak, że jak będziesz miał dzieci, to ja wezmę jakąś kurwę i na ich oczach będę ją ruchał na prawo i lewo... ciekawe co wtedy powiesz....
Pewnie powiesz OK, w końcu chcesz, by twoje potencjalne bachory wyrosły na takiego samego pojeba jak ty...

kawior2007 napisał/a:

Czy to ukraińczyk?



W tym upatruję nadzieję...
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-07-17, 20:34
Nie wiedziałem, że nad Bałtykiem można spotkać walenie na plaży .
Zgłoś
Avatar
JebacJP2 2021-07-17, 20:37
Ten w żółtej koszulce to chyba był mężem tej kobiety, bo był dość wkurwiony
Zgłoś
Avatar
Wypierdalajjdjd 2021-07-17, 21:46 1
Polacy patrzą się na gościa jak na trendowatego tylko dla tego że nie miał nic na sobie gdzie w tym państwie jest wolność?

Patrz halyna facet z gołą dupo kto to widziol
Zgłoś
Avatar
tycho 2021-07-17, 22:06 2
Wcale mnie to nie dziwi. Latem na wakacje cała polska patologia, jak ścieki spływa do morza.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2021-07-17, 23:04 8
Oooooo napisał/a:

Kiedyś tak po sunrajsie wyglądałem.



Dałeś się ruchać jakiemuś najebańcowi
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2021-07-18, 0:09
Realizowali bon?
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2021-07-18, 1:24
Mlody ryży syn tuska
Zgłoś
Avatar
jazeck 2021-07-18, 1:25
...jakie morze taki może festiwal i może zabawa... GÓWNOWATRE
Zgłoś
Avatar
JMTstreetviewer 2021-07-18, 1:39
Halman napisał/a:

jak dla ciebie ta kopulacja to jest seks to współczuję pochodzenia z nizin społecznych



Niziny spoleczne, klimaty niebezpieczne
Zgłoś
Avatar
Juriii86 2021-07-18, 3:08
Rudy sie nie dostal!!!

Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Elbląg 2021-07-18, 7:13 1
San.Escobar napisał/a:

Jebać to ZARUCHANIE, było się czym szczycić (powiedzmy) jak kobiety były kobietami. Szczerze, jak widzę co teraz odwalają baby to aż mi się nie chce. Serio nie widzę do czego są potrzebne poza dawaniem dupy i wychowywaniem dzieciaka no niech mi ktoś powie. To teraz jeszcze szczekają suki, że im mało ojojoj...
Chłopcy, nie popełniajcie mojego błędu, nie ma sensu starać się o kurwę, bo to i tak zwykle niewdzięczne, zapatrzone w siebie gówno, już lepiejiść do burdelu, zabezpieczyć się i wydać mniej pieniędzy.



Prawdziwy sadol wali konia I nie wychodzi na dwór na jakieś dziwki fuj
Zgłoś
Avatar
A................a 2021-07-18, 7:30 2
San.Escobar napisał/a:

Jebać to ZARUCHANIE, było się czym szczycić (powiedzmy) jak kobiety były kobietami. Szczerze, jak widzę co teraz odwalają baby to aż mi się nie chce. Serio nie widzę do czego są potrzebne poza dawaniem dupy i wychowywaniem dzieciaka no niech mi ktoś powie. To teraz jeszcze szczekają suki, że im mało ojojoj...
Chłopcy, nie popełniajcie mojego błędu, nie ma sensu starać się o kurwę, bo to i tak zwykle niewdzięczne, zapatrzone w siebie gówno, już lepiejiść do burdelu, zabezpieczyć się i wydać mniej pieniędzy.



To trzeba było nie brać dziwki, proste. Jak zwracałeś uwagę tylko na jej dupę i ryj, albo brałeś pierwszą lepszą, bo chciała takiego paszczura jak ty, to teraz zjebie nie płacz, że towar zgnity - trzeba było szukać kobiety nie pod względem tego, jakie ma cycki, tylko co ma pod kopułą. No ale nie, polskie adonisy z krzywymi mordami i piwnymi brzuchami wybierają sobie puszczalskie karyniska, bo "dobra dupa", a potem płaczki, bo się żona puszcza na prawo i lewo. Trzeba było myśleć mózgiem, a nie hujem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie