18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wakacje - Ogarnij się
Hekko • 2013-07-05, 17:57
Narty to wysublimowana forma samobójstwa! Nie pozwólmy, aby historia była zakłamywana!



Jesteście wszyscy lemingi
Zgłoś
Avatar
Pomurnik666 2013-07-05, 21:06
00:10 wyłącz ten syf
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2013-07-05, 21:42 2
Prześmiewczy geniusz nadwornej, rzadzącej, młodej yntylygyncjyyyy Nie wkurwia, a cieszy oko i uszy, bo nawet mówi całkiem polsko
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-07-05, 21:44
uwielbiałem "wielkieilościnarazpsów", a od kiedy chciał być taki medialny, uważam że jest trochę szarpnięty na psychice.. i to nie w ten fajny sposób..
Zgłoś
Avatar
Locorooco 2013-07-05, 21:59 3
dymdym napisał/a:

Co On pierdoli? To, że jemu się nie chce bądz go nie stać na wakacje za granicą to nie znaczy, że może obrażać innych i sypać prymitywnymi tekstami typu ,,przecież u nas jest gorąco to po chuj wyjezdzac do ciepłych krajów"? Wyjazd do grecji, chorwacji czy jakiejś turcji w ogóle sie nie równa wczasam nad Polskim morzem. Poza tym nazwa Wakacje mówi sama za siebie... a zresztą niechce mi sie juz produkować chuj mu w łeb



Akurat, to on za przysłowiowy "hajs z jutuba" może sobie pojechać wszędzie na tej planecie.
Zgłoś
Avatar
bonius 2013-07-05, 22:20
kto to jest? pierdoli nierówno
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-07-05, 22:32
@cherry007
pl.wikipedia.org/wiki/Flegmatyk

Nie skumałem co ma ten typ temperamentu (również mój) do tego leszcza?
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-07-05, 22:54
Proximate napisał/a:

@cherry007
pl.wikipedia.org/wiki/Flegmatyk

Nie skumałem co ma ten typ temperamentu (również mój) do tego leszcza?



Dobra podążając za tekstem z twojego linku
"Flegmatyk to osoba:
bla
bla
bla
powolna w działaniu,
bla..."
Aaa jeeeeśli choodziiiii ooooo koooonkrety... tooo choooodziiiiiłoooo miiii ooooo tooo portalwiedzy.onet.pl/104090,,,,flegmatyzm,haslo.html
Dooooobraaaanooc
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-07-05, 23:43
oj wysyp mędrców z youtuba ostatnio na sadolu, popularności tego gościa akurat zupełnie nie ogarniam. Straszne pierdoliny sadzi, ani to zabawne, mądre czy kontrowersyjne.
Zgłoś
Avatar
skalar 2013-07-06, 9:21
Co ten lamus pierdoli?

Przecież na wakacje jedzie się, jak się wie, że nie będzie się miało dużo pracy - w większości branż w sezonie wakacyjnym. Niech się lepiej weźmie do roboty i wypierdala z internetu.
Zgłoś
Avatar
Cizi0l 2013-07-06, 9:26
Ale dno, gosciu nie wie o czym mowi. Jak mam zapłacic taka sama cene za tydzien w np. Bułgarii a tydzien w Polsce to wybieram to pierwsze. Pogoda o wiele pewniejsza, hotelik o niebo lepszy i nie siedze w pokoju bo zimno czy pada deszcz albo woda taka ze jaja odpadaja
Zgłoś
Avatar
czarkowskY 2013-07-06, 10:10
A chuj to kogo obchodzi kiedy i gdzie pojadę, jadę za swoje!
Zgłoś
Avatar
slayer123123 2013-07-06, 11:55
nie potrafię określić jak bardzo mnie wkurwia ten człowiek.
Zgłoś
Avatar
kusturica 2013-07-06, 12:00
Dobrze prawi ;] nienawidze tych idiotow z jutjuba ale ten jest jakis taki hm mniej wkurwiajacy od tych hasamow wszystkich. tak "nie stac mnie" na wakacje w jakis idiotycznych hegiptach czy turklandach bo wole oryginalne miejsca bez masy idiotow z calego swiata wystawiajacych swoj cellulit na slonko. TYle miejsc na swiecie a wszyscy tam gdzie najtaniej bilety sprzedaja czyli wlasnie upalne miejsca gdzie spotkasz wszystkich sasiadow a jak nie spotkasz to przez rok bedziesz sluchac o ich wakacjach nad cieplym morzem ;]
Zgłoś
Avatar
osamaq126p 2013-07-06, 23:57
@cherry007 ty chyba nie widziałeś Anglików po godzinie 22 na rynku w Krakowie...
Zgłoś
Avatar
ebrejhem 2013-07-07, 20:08
@cherry007 nie trawisz go bo pewnie nie rozumiesz, bardzo kontrastowo przedstawia różne sytuacje które należy rozumie inaczej , ale widzę że gimbaza opanowuje internet i hejtuje wszystko byle by tylko ulżyć swoim pierdolonym uczuciom nie szczęśliwej miłości
Zgłoś