18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Galu87 2012-09-05, 22:36
Teraz niech mi ktoś wyjaśni o co chodzi temu człowiekowi i po co tworzy to coś co niektórzy uważają za muzykę? Po co, pytam się po co...
Zgłoś
Avatar
Sławihuj 2012-09-05, 22:39 1
@up

Prosta zasada , jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze
Zgłoś
Avatar
dodzor 2012-09-05, 22:40
Skrillex to nie dubstep.
Zgłoś
Avatar
DarkBolo 2012-09-05, 22:51
Oglądam to po pijaku i jestem przerażony!
O kurwa, ale straszne.
Zgłoś
Avatar
PilakNaFejmie 2012-09-05, 23:01
myślałem że się zacznie szkoła to dzieci będą robiły lekcje a nie siedzieć na sadolu
Zgłoś
Avatar
U................m 2012-09-05, 23:05
i gimbaza sie przy tym bawi ?
Zgłoś
Avatar
MilfHunter 2012-09-05, 23:09
nie, gimbaza siedzi na sadisticu i pisze głupie komentarze, mimo iz nie słyszała ani 1 kawałka prawdziwego dubstepu
Zgłoś
Avatar
wojtermak 2012-09-05, 23:44
az mi wstyd za autora filmiku jak tak KURWA MOZNA?!
Zgłoś
Avatar
RaSzo 2012-09-06, 0:18
Tak jak na filmiku - każdy twórca DUBSTEPu powinien na koniec przeprosić, że to zrobił
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-09-06, 0:22
skoro to nie jest dubstep to prosze podajcie mi jakis tytul i wykonawce prawdziwego wg was dubstepu

bo dla mnie to co tu uslyszalem to przerazliwe gowno ale skoro to nie dubstep to pokazcie kurwa ten prawdziwy moze sie przekonam?
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2012-09-06, 0:59
@Up

Gemini - Graduation
Excision - Sleepless (Xilent Remix)
Dipher ft. DIZA - I'll Be
Tantum Desire - Reach (Dubstep Remix)
Zeds Dead - Coffee Break

Masz...
Skrillex to przeżytek i słuchają go tylko dzieci - choć nie powiem ma tam 2 dubsy dobre ale nic więcej...
I mam w dupie że dubstep jest hejtowany - uwielbiam ten gatunek i basta.
Zgłoś
Avatar
Galazka 2012-09-06, 1:23
Co do SKRILLEXA
Zgłoś
Avatar
DonPatriko 2012-09-06, 12:16
winthek napisał/a:

skoro to nie jest dubstep to prosze podajcie mi jakis tytul i wykonawce prawdziwego wg was dubstepu

bo dla mnie to co tu uslyszalem to przerazliwe gowno ale skoro to nie dubstep to pokazcie kurwa ten prawdziwy moze sie przekonam?





trzymaj
Zgłoś
Avatar
Dziechu 2012-09-06, 14:15 2
ja pierdole jebani znawcy dubstepu... Donpatriko jak dla mnie to ośmieszyłeś się tym kawałkiem bo jest na miarę Skrillexa właśnie. Czy ludzie już nie pamiętają o korzeniach danego gatunku ? A oczywiście że Skrillex nie tworzy dubstepu, bo jak zaczęli go wszyscy najeżdżać za to co robi to trzeba było wymyślić nowy gatunek muzyczny jakim rzekomo jest "brostep". Ale gimbaza w raybankach, z ipadami, iphonami, z ciuszkami kupowanymi z zarze będzie jarać się kolesiem, któremu do tworzenia muzyki wystarczy jedynie macbook.... Dno, dno i jeszcze raz dno...

Ludzie a gdzie Rusko? gdzie Numbernin6? gdzie Datsik? gdzie Evol? gdzie 16bit? Dla zainteresowanych odsyłam do tych wykonawców....
Zgłoś
Avatar
Mellon. 2012-09-06, 16:10
Nie rozumiem czego tak na ten Skrillex najeżdżacie, jak dla mnie to typek daje radę. Zostałem wychowany na starym punku. Miałem okresy na rock, folk metal, trash, power metal i dalej słucham tego, co nie znaczy , że nie lubię się czasem pobawić na jakiejś imprezie do transu etc. O gustach się nie dyskutuje, ludzie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie