18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Wał do patroszenia
~LeweOkoSaurona • 2013-04-24, 19:53
Proste zarówno w konstrukcji, jak i w użyciu. Urządzenie niezwykle przydatne w pozyskiwaniu informacji od przestępców i nie tylko.
Wał do patroszenia, bo o nim mowa, budową przypominał korbę studni. Różnica polegała na tym, że zamiast sznura z wiadrem, do korby przywiązywano skazanego… za jelita. Bebeszenie rozpoczynało się nacinaniem brzucha skazańca i wyciąganiem przez powstały otwór fragmentu jelita, który przywiązywano do korby. Cała zabawa polegała na powolnym nawijaniu kiszek. Patroszenie w ten sposób, pozwalało skazanemu rozkoszować się widokiem swoich wnętrzności, powoli oplatających wał. Przy prawidłowym stosowaniu tortury, śmierć następowała nawet po kilkudziesięciu minutach od wykonania zabiegu.



Pierwszy temat
Zgłoś
Avatar
Amedos 2013-04-24, 20:19 1
No ciekawe. Temat tortur mnie ostatnio interesuje,wrzucisz coś jeszcze;) ?
No i piwko.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-04-24, 20:25 1
Pikne, od razu widać że się już nieźle znali na anatomii w tych czasach.
Zastanawia mnie czy gdy skazaniec już wyzionął ducha, kaci dalej nawijali, aż po jelito grube.
Zgłoś
Avatar
buer2008 2013-04-24, 20:30 1
Taki rodzaj tortur to raczej nie w celach wydobycia informacji, za duże ryzyko że pacjent odgryzie sobie język nim coś powie
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-04-25, 16:32 1
przy takich pieszczotach kazdy sie przyzna do wszystkiego wiec chuja warte takie zeznania generalnie sa
Zgłoś
Avatar
norbi7631 2013-04-25, 22:12
pewnie wymyślili to inkwizytorzy, mistrzowie w zadawaniu cierpienia w imię chrystusa
Zgłoś
Avatar
PilotOdTelewizora 2013-04-26, 19:39 2
@up, no właśnie nie, bo o ile się tym niedawno interesowałem to zabawka była użyta przez Izraelitów do torturowania św. Erazma z Formii. I miała pazury, dla efektu .
Zgłoś
Avatar
a................h 2013-04-28, 7:04
Dosc obrazowo zostało to pokazane w filmie Cell z 2000
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-05-01, 15:34
Ciekawe czy ktoś się zesrał z bólu.
Zgłoś