18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wałbrzych
Fakerę • 2012-12-13, 7:56
Przejeżdżając ostatnio przez Wałbrzych zobaczyłem płaczącego mężczyznę.
- Czemu płaczesz? – spytałem.
- Zostaw mnie!
- Płaczesz bo zabraniają wam handlu w nocy?
- Zostaw mnie!
- Może dlatego, że Górnikowi od lat nie idzie?
- Odczep się!
- Nie, poważnie, czemu płaczesz?
- Bo żyję w tej dziurze…
Zgłoś
Avatar
kamuha 2012-12-13, 23:42
tam jeszcze nie byłem. Zamierzam się tam wybrać z aparatem i lornetką w stroju safarii.
Do tej pory moje najtragiczniejsze miasto nr 1 to Łódź. - chociaż nawet tam można znaleźć perełki warte uwagi.
Zgłoś
Avatar
NWC 2012-12-14, 0:05
Ja jestem z Jeleniej Góry mamy troche lepsze drogi niż Wałbrzychu ( mowi sie zeby nie kupować aut na DB choc ja miałem jedno z Wałbrzycha i osobiście uważam że to we wro idzie zawieche stracić ) a tak po za tym to też kicha tu jest, w Wałbrzychu przynajmniej stoi Victoria u nas to żadnej porządnej galerii nawet nie ma :/

@ ~N

o kurde, u nas będzie impreza ( na ktora i tak nie pojde bo mnie nie kreci marznięcie pod sceną )
ale cos tam bedzie: Karnawał, pokazy oraz nauka samby, konkursy dla publiczności, wybory Królowej Samby, DJ Paweł Żyła, zespół Holiday z hitami lat 70–, 80– i 90–tych oraz gwiazda wieczoru – zespół Manchester
Zgłoś
Avatar
N 2012-12-14, 0:06
@Wredny Pan Musztarda, @kamuha

Zapraszam do Bydgoszczy... Chyba jedyne miasto wojewódzkie które nie robi imprezy na sylwestra... Może dlatego że po 22 miasto jest puste jak Prypeć...
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-12-14, 0:08
Kiedyś jechałem na odbiór inwestycji, taki plac zabaw przy szkole na górce. Dzień wcześniej skończony, śnieg zaczął jebać, więc na otwarcie okryty folią dokładnie. Na drugi dzień wszystko w pizdu rozkurwione. A znajdź nocleg w tym wypizdowie, haha
Zgłoś
Avatar
subsea 2012-12-14, 1:01 1
Byłem jeden dzień w Wałbrzychu. Chciałem się stamtąd szybko wydostać ale na rozpadającym się dworcu Pks był tylko kibel. Autobusy się tam nie zatrzymywały, ich kierowcy przejeżdżając przez Wałbrzych dodawali tylko gazu, a tabuny smutnych ludzi rzucały się pod koła, byleby stamtąd uciec. Mi się udało, ale nie każdy ma tyle szczęścia.
Zgłoś
Avatar
Yoru 2012-12-14, 2:34
@Kamuha
Łódź najtragiczniejszym miejscem?!
Niejedno miasto połączone z innym nie ma tyle historii, tyle powodów do dumy.
Rozrywkowo też nie jest biednie, bo o Piotrkowskiej nie mówiąc to i tak wszędzie kluba za klubem, kina, teatry. Zresztą i tak jesteś pewnie ignorantem i nie ma sensu się produkować.
Zgłoś
Avatar
luki_wch 2012-12-14, 7:42 3
Żal dupę ściska, że tak fantastycznie usytuowane miasto marnieje i zapada się. Po zamknięciu kopalń nasze powietrze jest jedno z bardziej czystych w Polsce. Usytuowani jesteśmy wśród gór i lasów. Wjeżdżając do Wałbrzycha wita nas piękny napis "WAŁBRZYCH" zbudowany za ponad 100tyś zł. Ale drogi już nie poprawią (chociaż z tym trochę lepiej, niż kilka lat temu). Coraz więcej ludzi wyjeżdża stąd w siną dal byle by jak najdalej. Władzom brak pomysłu na promocję miasta i zrobienie czegokolwiek. Co do naszego prezydenta... Miasto to nie szpital... z tego co wiem, to ludzie wypchnęli go na prezydenta tylko dlatego, by się go pozbyć ze Szpitala.

Polecam obejrzeć film "Komornik", który był kręcony w moim mieście.

PS. Trzeci Wymiar jest z Wałbrzycha (to chyba jedyny plus)
Zgłoś
Avatar
cieha 2012-12-14, 14:00 1
i defekt muzgó
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-12-14, 14:11
Przeprowadź się na wschód. Lubelskie może?
Zgłoś
Avatar
o................e 2012-12-14, 15:08 1
wałbrzych miasto sexu, bizensu i brudnych pieniędzy
jedyne miejsce gdzie w cukierni kupisz jabola
Zgłoś
Avatar
Filo1 2012-12-14, 16:57
opusative napisał/a:

wałbrzych miasto sexu, bizensu i brudnych pieniędzy
jedyne miejsce gdzie w cukierni kupisz jabola


ty chyba w Wałbrzychu nie byłeś
W każdym mieście są perełki
Wałbrzych znany jest od tej najgorszej strony, dzielnic
jest jeszcze Podzamcze i Piaskowa Góra, które już są cywilizowane
najgorsze to są te dzielnice blisko kopalni np sobięcin (palestyna)
w każdym mieście jest taka dzielnica, osiedle więc już nie pierdolcie farmazonów w stylu że w cukierni kupisz jabola
Zgłoś
Avatar
amf09 2012-12-22, 9:52
opusative - hehe, przypomniało mi się, jak byłem w jeleniej i sprzedawali jabole z lodówki
Zgłoś
Avatar
Swka 2013-01-04, 20:34
Filo1 napisał/a:


ty chyba w Wałbrzychu nie byłeś
W każdym mieście są perełki
Wałbrzych znany jest od tej najgorszej strony, dzielnic
jest jeszcze Podzamcze i Piaskowa Góra, które już są cywilizowane
najgorsze to są te dzielnice blisko kopalni np sobięcin (palestyna)
w każdym mieście jest taka dzielnica, osiedle więc już nie pierdolcie farmazonów w stylu że w cukierni kupisz jabola



True

Tylko że Podzamcze i Piaskowa to w większym % ludzie w starszym wieku (+30, a nawet +50 lat)... Szkoda że na te "cywilizowane" dzielnice zjeżdżają się takie szuje z tych najgorszych zakątków Wałbrzycha i robią ferment... oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich bo jest dużo normalnych ludzi z tych niebezpiecznych rejonów którzy zostali wychowani tak jak tego dzisiejsza cywilizacja nalega, ale suma sumie tych ludzi za wiele nie jest. W Wałbrzychu jest dużo mieszkańców i minimum z minimum pracy, jedyny ratunek to strefa ekonomiczna gdzie człowiek się narobi za najniższą krajową i zapewne musi się czuć jak świnia w trakcie rzeźni... również jest multum rodzin patologicznych, motłoch wychowuje człowieka na kolejnego motłocha, kolejną zwierzynę która by chciała pod pysk koryto i mieć wszystko w dupie i jeszcze wybrzydza (darmozjad) i to jest główny korzeń problemów tego miasta, póki to trwa to przez wiele pokoleń nic się nie zmieni.
By otworzyli te całe kopalnie znowu i byłby zarobek i miasto by się zaczęło rozbudowywać i w dupie z "czystym" powietrzem, ono nie istnieje w żadnym mieście.

Dobrzy ludzie nie reagują na to bo już po prostu nie mają szans... Dobrzy ludzie wyjeżdżają i zostają tylko ci najgorsi, co jeszcze bardziej rujnuje Wałbrzych.
Miasto wymarłych
Zgłoś
Avatar
Obeliks 2013-01-05, 0:35
Ty faktycznie jesteś z Wałbrzycha ? Wstydź się chłopie za te podejście... widzę ze nie rozumiesz sensu tego miasta... sensu tych ludzi... sesnu tego życia.. łatwo pisać za zagranicy/ za oceanu... Ale zadaj sobie pytanie jedno i jedyne... KTO TWORZY HISTORIĘ TEGO MIASTA ? Dla chętnego zapraszam do dyskusji na pw
Zgłoś