18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
Wałbrzych
Fakerę • 2012-12-13, 7:56
Przejeżdżając ostatnio przez Wałbrzych zobaczyłem płaczącego mężczyznę.
- Czemu płaczesz? – spytałem.
- Zostaw mnie!
- Płaczesz bo zabraniają wam handlu w nocy?
- Zostaw mnie!
- Może dlatego, że Górnikowi od lat nie idzie?
- Odczep się!
- Nie, poważnie, czemu płaczesz?
- Bo żyję w tej dziurze…
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2012-12-13, 8:46
Zgadza się. Wałbrzych to dziura i nie lubie go, bo zabito tam mojego ojca.
Zgłoś
Avatar
luki_wch 2012-12-13, 9:23 1
smutna prawda.
Zgłoś
Avatar
noe82 2012-12-13, 11:16 1
smutna prawda, to racja, czasami przejeżdżam przez to miasto, wymarłe miasto zombi.
Zgłoś
Avatar
R................t 2012-12-13, 14:12
O matkobosko wyrazy współczucia i nawet boję się pytać ale..... zaciekawiłeś
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2012-12-13, 14:41
Ja pamiętam jak kiedyś mając może 5-6 lat ('95/'96 rok) matka mnie obudziła w nocy i pojechaliśmy pociągiem do Wałbrzycha w nocy do jakiejś dalekiej ciotki która miała wtedy z 85+ lat. Pamiętam tylko, że wszystko wydawało się totalnie szare, bez wyrazu, koloru. Potem co raz słyszałem o 40% bezrobociu, biedzie...

Aha, spodziewałem się kawału tak jak tutaj się przewijają np o Bydgoszczy czy Warszawie a tu smutna prawda...
Zgłoś
Avatar
Filo1 2012-12-13, 18:20 3
co do tego że Wałbrzych to dziura to się zgodzę
to że wymarłe to nie do końca tak jest
W nocy to i owszem podobnie jak i Wrocław przez który w ciągu dnia ciężko przejechać z kolei w nocy pusto na ulicach
Taka ciekawostka to jest szełemej prezydent Wałbrzycha i:
Zgłoś
Avatar
cypek_malaguti 2012-12-13, 21:50 17
Jestem z Wałbrzycha i powiem, że to smutna prawda. Nie wiem dlaczego, może to spowodowane złym kierunkiem polityki miasta albo brakiem działań mających na celu stworzenie miejsc pracy dla ludzi bezrobotnych (oprócz Strefy Ekonomicznej, ale praca za najniższą krajową nie utrzyma 4-5 osobowej rodziny). Rynek miasta po godzinie 20, po zamknięciu wszystkich sklepów z gaciami, jakimiś butami i zamknięciu banków, nie żyje. Jedyną rzecz, jaką można tam spotkać to wpierdol. Na dziś w okolicy na samym rynku i okolicach nie ma ŻADNEGO miejsca rozrywki, niedawno zamknęli ostatni klub w rynku znane niektórym "Dwunastki". Jest dużo miejsc, gdzie ulice były sprzątane jeszcze "za komuny" a kamienice ostatni remont również miały w tych czasach. Na dziś jedyne miejsca rozrywki to: TESCO (bo nie należy terytorialnie do Wałbrzycha tylko do Szczawna-Zdroju), Szczawno-Zdrój (które nie jest dzielnicą Wałbrzycha) - bo jest w miarę normalnie zarządzane i w miarę przyjemnie się człowiek tam czuje (uzdrowisko, park, teatr zdrojowy, deptak), festyniarski klub K10, gdzie jak komuś nie przypasujesz to skończysz w najgorszym wypadku z kosą w nerkę.
Choć są też i dobre strony miasta i przyjemne miejsca, np: Papug Pub, gdzie w miłym klimacie można sobie wypić piwko (niestety tylko do 23:00), pośpiewać na karaoke. Jest również Zamek Książ, z dużymi, świetnymi na bieganie lub spacer terenami, góra Chełmiec, którą ładnie w nocy widać i... to chyba tyle.
Suma sumarum to szkoda, że w radzie miasta, która wymyśliła ten durny przepis dot. sprzedaży alkoholu, mamy jakiś matołów, którzy są krótkowzroczni w podejmowaniu decyzji i pazerni na kasę. Może coś Szełemej (ten Szeryf z obrazka) coś wymyśli... Szpital z długów wyciągnął, to może i miastu coś pomoże.
Zgłoś
Avatar
M................x 2012-12-13, 21:51
@Filo 1 Że niby we Wrocławiu pusto w nocy, hehe nawet dobre.
Zgłoś
Avatar
Filo1 2012-12-13, 21:54 1
@up na ulicach, nie wiem jak tam z rozrywką itp
tylko przejazdami bywam nocą we Wro
jeżeli inaczej jest to sry ale aut mało (a na pewno mniej jak za dnia)
Zgłoś
Avatar
DanielMarley 2012-12-13, 22:00 1
Super to widzę nikt nie był w Ostrowcu Świętokrzyskim
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2012-12-13, 22:03
kiedyś za małolata przejeżdżając pociągiem przez Wałbrzych napisałem wiersz. Nie pamiętam całego ale zaczynał się tak:

Wokół góry Mordoru, cienia życia żadnego
Górują niczym demon nad duszą opętanego

Zgłoś
Avatar
Obeliks 2012-12-13, 22:11
cypek_malaguti napisał/a:

Jestem z Wałbrzycha i powiem, że to smutna prawda. Nie wiem dlaczego, może to spowodowane złym kierunkiem polityki miasta albo brakiem działań mających na celu stworzenie miejsc pracy dla ludzi bezrobotnych (oprócz Strefy Ekonomicznej, ale praca za najniższą krajową nie utrzyma 4-5 osobowej rodziny). Rynek miasta po godzinie 20, po zamknięciu wszystkich sklepów z gaciami, jakimiś butami i zamknięciu banków, nie żyje. Jedyną rzecz, jaką można tam spotkać to wpierdol. Na dziś w okolicy na samym rynku i okolicach nie ma ŻADNEGO miejsca rozrywki, niedawno zamknęli ostatni klub w rynku znane niektórym "Dwunastki". Jest dużo miejsc, gdzie ulice były sprzątane jeszcze "za komuny" a kamienice ostatni remont również miały w tych czasach. Na dziś jedyne miejsca rozrywki to: TESCO (bo nie należy terytorialnie do Wałbrzycha tylko do Szczawna-Zdroju), Szczawno-Zdrój (które nie jest dzielnicą Wałbrzycha) - bo jest w miarę normalnie zarządzane i w miarę przyjemnie się człowiek tam czuje (uzdrowisko, park, teatr zdrojowy, deptak), festyniarski klub K10, gdzie jak komuś nie przypasujesz to skończysz w najgorszym wypadku z kosą w nerkę.
Choć są też i dobre strony miasta i przyjemne miejsca, np: Papug Pub, gdzie w miłym klimacie można sobie wypić piwko (niestety tylko do 23:00), pośpiewać na karaoke. Jest również Zamek Książ, z dużymi, świetnymi na bieganie lub spacer terenami, góra Chełmiec, którą ładnie w nocy widać i... to chyba tyle.
Suma sumarum to szkoda, że w radzie miasta, która wymyśliła ten durny przepis dot. sprzedaży alkoholu, mamy jakiś matołów, którzy są krótkowzroczni w podejmowaniu decyzji i pazerni na kasę. Może coś Szełemej (ten Szeryf z obrazka) coś wymyśli... Szpital z długów wyciągnął, to może i miastu coś pomoże.



Zapomniałeś dodać o Victori na Palestynie
Zgłoś
Avatar
Filo1 2012-12-13, 22:17
Cytat:


Zapomniałeś dodać o Victori na Palestynie


której budowę sobie przypisał Kruczkowski
Zgłoś
Avatar
Wredny Pan Musztarda 2012-12-13, 22:36 1
Najgorsze miasto jakie znam, serio...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie