18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
T3RMINATOR 2020-12-17, 10:46 3
Chociaż jej włosy poprawiła na koniec.
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-12-17, 10:47 6
Będąc takimi wrednymi sukami często będą obskakiwać wpierdol od swoich mężów/alfonsów. Ah to życie w dziczy, czasem potrafi być sprawiedliwe.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-12-17, 11:04 7
Farbowany blond bez odrostów, mózg już się poddał.
Zgłoś
Avatar
Qunda 2020-12-17, 11:32
Chińska jakość?! Zajebista Jakość. Jak ja bym chciał dostać wpierdol od takich lasek. A potem z płaczem wylizałbym im stopy. Chyba zaraz mam lot do Azji.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-12-17, 12:28
Przecie to oczepiny
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-12-17, 12:36
Qunda napisał/a:

Chińska jakość?! Zajebista Jakość. Jak ja bym chciał dostać wpierdol od takich lasek. A potem z płaczem wylizałbym im stopy. Chyba zaraz mam lot do Azji.



Włącz kamerę, będziesz na hardzie.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-12-17, 12:37
Qunda napisał/a:

Chińska jakość?! Zajebista Jakość. Jak ja bym chciał dostać wpierdol od takich lasek. A potem z płaczem wylizałbym im stopy. Chyba zaraz mam lot do Azji.



Tobie to by się od razu marzyła taka przepiękna Tajlandka z bonusem między nogami który byś zassał po same bile.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-12-17, 13:13 2
Szkoda mi tej azjatki ... chętnie bym zemścił się za takie ofiary sam byłem w szkołach traktowany nie miło bo stawałem po stronie gnojonych ale skończyło się to gdy jednemu pojebowi złamałem kolano w drugą stronę potem musiałem tylko szybko przyjebać sobie w oko (śliwa była) a kluczem rozciąłem sobie czoło koło nad łukiem brwiowym xD nikt mu nie uwierzył , a teraz kuśtyka nie trza było fikać bo każda ofiara jak się wkurwi i narasta to wymyśla cudowne plany zemsty... od lat szukam kurwy z osiedla aby kose w plecy w płuco mu sprzedać ale chujek chyba wyjechał może na święta go znajdę

Tak jestem psychopatą z czystą kartoteką ;> najważniejsze są pozory ;P
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-12-17, 14:04 30
Asuritta napisał/a:

Szkoda mi tej azjatki ... chętnie bym zemścił się za takie ofiary sam byłem w szkołach traktowany nie miło bo stawałem po stronie gnojonych ale skończyło się to gdy jednemu pojebowi złamałem kolano w drugą stronę potem musiałem tylko szybko przyjebać sobie w oko (śliwa była) a kluczem rozciąłem sobie czoło koło nad łukiem brwiowym xD nikt mu nie uwierzył , a teraz kuśtyka nie trza było fikać bo każda ofiara jak się wkurwi i narasta to wymyśla cudowne plany zemsty... od lat szukam kurwy z osiedla aby kose w plecy w płuco mu sprzedać ale chujek chyba wyjechał może na święta go znajdę
Tak jestem psychopatą z czystą kartoteką ;> najważniejsze są pozory ;P



Mama wie że konta zakładasz na takich stronach ?
Zgłoś
Avatar
niklot 2020-12-17, 19:58 3
xXx5226 napisał/a:

Mama wie że konta zakładasz na takich stronach ?



Sama mu założyła, żeby nie ruchał już kota.
Zgłoś
Avatar
pusek89 2020-12-17, 22:11
Silne w grupie, ruchane w solówie.
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2020-12-17, 22:15
Biją ją a ona nic. Stoi jak słup soli. Zero krzyku, żadnych próśb "proszę, nie bij". To nie kobieta
dla Janusza Żonobija
Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2020-12-18, 7:59 1
Asuritta napisał/a:

Szkoda mi tej azjatki ... chętnie bym zemścił się za takie ofiary sam byłem w szkołach traktowany nie miło bo stawałem po stronie gnojonych ale skończyło się to gdy jednemu pojebowi złamałem kolano w drugą stronę potem musiałem tylko szybko przyjebać sobie w oko (śliwa była) a kluczem rozciąłem sobie czoło koło nad łukiem brwiowym xD nikt mu nie uwierzył , a teraz kuśtyka nie trza było fikać bo każda ofiara jak się wkurwi i narasta to wymyśla cudowne plany zemsty... od lat szukam kurwy z osiedla aby kose w plecy w płuco mu sprzedać ale chujek chyba wyjechał może na święta go znajdę
Tak jestem psychopatą z czystą kartoteką ;> najważniejsze są pozory ;P



A zajmujesz się też odzyskiwaniem kasy z komunii? Bo wiesz. Starą sprawę mam....
Zgłoś
Avatar
Danoniero 2020-12-18, 8:05
Do Azji to nie trzeba zaglądać. Za rogiem grupka polskich dresikow zrobi to samo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie