18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
S................n 2014-02-07, 21:45 1
Ciekawe z kogo zrobią gwiazdę następnym razem...
Zgłoś
Avatar
TB303 2014-02-07, 23:14
Szeryfian napisał/a:

Ciekawe z kogo zrobią gwiazdę następnym razem...


Skończą sie tematy zastępcze(odwracające uwagę społeczeństwa od rzeczy ważnych) i bedą pierdolić o Trynkiewiczu przez parę miesięcy.
Zgłoś
Avatar
quang-dat 2014-02-08, 0:32 4
Dla niekumatych tak bezczelnie tłumaczyła się w sądzie baba, która wjechała niedawno do przejścia podziemnego pod Rotundą w Warszawie.

youtube.com/watch?v=EXRXMNwhZTM

od 00:35
Zgłoś
Avatar
zakart 2014-02-08, 19:04
Ja bym go wypuścił na " Dzień Dziecka"...
Zgłoś
Avatar
PogromcaDziewic 2014-02-09, 17:23 2
Kto jest ten "Trynkiewicz"?
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2014-02-09, 17:28 2
Pierdolenie, odbył karę to ma wyjść, koniec kropka. To, że nie został powieszony od razu, tylko mu zamieniono to na śmieszne 25 lat to inna kwestia.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-02-09, 17:30 1
19 miliardów wyparowało ale chuj z tym, pogadajmy lepiej o jakimś kolesiu
Zgłoś
Avatar
Hooorq 2014-02-09, 17:33
Smieszne to jest że w niby tak cywilizowanym i wspaniałym kraju mamy się bać jednego cwela,ale wiadomo po co tak to jest rozmuchiwane godpodarka leży i kwiczy a trynkiewicza znają już wszyscy może się znajdzie miejsce w tancu z gwiazdami oglądalośc rekordowAha jak ktoś może to niech przerobi fotke z ocenami co jest małysz mama madzi i brevik; i dodać nasza nowa gwiazde
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2014-02-09, 17:55
Plecionkarz napisał/a:

19 miliardów wyparowało ale chuj z tym, pogadajmy lepiej o jakimś kolesiu


Nie chcę ciebie martwić, ale te 19 mld złotych według tego co wyczytałem trafiło do Funduszu Rezerwy Demograficznej, zarządzanego przez ZUS, skąd ma wrócić do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, czyli do emerytów.

Tak jak już ktoś wspomniał, to nic innego jak odwracanie uwagi od spraw ważnych. Z trynkiewiczem sprawa jest jasna - skoro państwo nie zastanawiało się nad tym 20 lat temu, to nie widzę powodu, dla którego miano by pozbawić go wolności - odsiedział swoje, więc jest wolny, a jak kogoś zabije to krew na rękach będzie miało państwo, które do tego dopuściło.
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2014-02-09, 18:42
Na chuj się przejmować Trynkiewiczem? Myślicie, że zaraz po wyjściu z więzienia nic mu się nie stanie, nie pobiją go "panowie patrioci" w dresach?

Znajdą go gdzieś powieszonego za jaja na drzewie
Zgłoś
Avatar
ks.Zenon 2014-02-09, 18:49 2
z Tym /srynkiewiczem to już przesada, wczoraj znalazlem w autobusie fakt co tam o tym piszą to ja pierdole, zdjęcie na pierwszej całej stronie jak jakiś celebryta, no kurwa nie rozumiem!!!

nawet człowiek sobie spokojnie olimpiady nie obejrzy bo pierdolą o jakimś jebanym gównie które dawno już powinno nie żyć
Zgłoś
Avatar
2................d 2014-02-09, 18:51 2
jeśli według prawa miał wyjśc na wolność po odsiedzeniu kary to powinien wyjść na tą jebaną wolność. Państwo, w którym prawo jest naginane "bo komuś się odwidziało" to chuj nie państwo. Dziękuję bardzo
Zgłoś
Avatar
ks.Zenon 2014-02-09, 19:00
tak i te państwo jeszcze powinno go może ochraniać? przecież niejeden by chciał go zabić (np. ja)
Zgłoś
Avatar
j................o 2014-02-09, 19:57
sejmy sejmują
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie