18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
s................e 2014-02-08, 9:07 3
Ten domek mówi wystarczająco dużo.
Dla niekumatych: hołota próbuje ubarwić swoją nędzną egzystencje promując swój debilizm.
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-02-08, 9:52 47
Dla mnie, ich twórczość, to niesamowity wręcz chłam ale najwidoczniej są ludzie który się to podoba i chłopaki zaczęli kombinować jak tu z tego kasę zrobić, koszulki, kubki, gadżety. I dobrze, niech próbują, kibicuje im, niechże wykorzystają swoje 5 sekund.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-02-08, 10:21
Strasznie suche powietrze u szwagra, polewał różowe winko , za chwile puste.
"To skurwesyn"
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-02-08, 11:14 20
JesusChytrus napisał/a:

Ten domek mówi wystarczająco dużo.
Dla niekumatych: hołota próbuje ubarwić swoją nędzną egzystencje promując swój debilizm.



Twój post jak i wszystkie inne, też mówi o tobie wszystko, ty śmiesz komuś zarzucać "ubarwianie swojej marnej egzystencji"? No kurwa bo jebnę. Z tego co widzę, to jak na razie to ty jesteś w tym mistrzem pajacu. A tak apropo oglądnij sobie ich wcześniejsze filmiki, to będziesz wiedział dlaczego tam właśnie kręcą, i nie pierdol głupot.
Zgłoś
Avatar
sard 2014-02-08, 12:33 11
To jest poziom disco-polo i dla fanów tego ukierunkowany, więc ma w Polsce branie...
Zgłoś
Avatar
TumekPręt 2014-02-08, 15:06 20
Kurwa, żenujący poziom, kogo to śmieszy?
Zgłoś
Avatar
Aju86 2014-02-08, 15:27 7
Ja pierdolę, co za szajs. Kto to ogląda? Kogo to śmieszy? Na stos z tym.
Zgłoś
Avatar
Leworęczny 2014-02-08, 15:30 6
nienawidzę tej jebanej melodyjki. Mam ochotę wziąc szufle z pierwszej sceny i przykurwić i jednemu i drugiemu. Szwagry kurwa...
Zgłoś
Avatar
Boczza 2014-02-08, 15:33 16
A weźcie się od nich odjebcie, oni przynajmniej mieli jakis pomysł i go wykonali. A wy siedzicie w domu i tylko, aby hejtujecie, bo z tymi małymi kutasami nawet nie poruchacie
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-02-08, 15:37 2
Debilne są te filmy. Wiecznie tylko chleją i to ma być niby śmieszne. Zajebiste życie, co by się działo, chlanie.
Zgłoś
Avatar
Leworęczny 2014-02-08, 15:37 13
Boczza napisał/a:

A weźcie się od nich odjebcie, oni przynajmniej mieli jakis pomysł i go wykonali. A wy siedzicie w domu i tylko, aby hejtujecie, bo z tymi małymi kutasami nawet nie poruchacie



Jaki to jest smętne pierdolenie z tym robieniem czegokolwiek. To samo możesz powiedzieć do wszystkich blogerów, vlogerów , jutuberów i innych penerów, bo przecież coś robią zamiast siedzieć przed kompem. Ale to że robią chujowiznę to już nie ma znaczenia? Albo rób coś konkretnego albo się nie kompromituj.
Zgłoś
Avatar
NightWing92 2014-02-08, 15:55 1
Gdy za YT nie było kasy, nie było takiego chłamu. Proste? Proste
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-02-08, 17:02
@MaszAyacośtam
Ale ja chociaż nie kręce durnych filmików ze sobą w roli gównej. Kręcą w ruderze bo widocznie tam mają najbliżej czyt. to ich dom. To czy dorobili do tego legendę niczego nie zmienia
Zgłoś
Avatar
HiSpect 2014-02-08, 17:24
@Boczza
Wyszłaś z kuchni na 20 minut i już się w główce popierdoliło.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie