18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
marcintutbxl 2024-05-10, 21:47
Mnie najbradziej zastanawia to co trzeba mniec pod deklem nie tak zeby w to wierzyc i brnac w to .Wiadomo ze ten typ robi to dla kasy a bajer m ataki ze oszolomy wierza ze to jezus jest w nim xD.Ponoc szefem tego typa jest gosc co odsiedzial sporo lat w pudle i zonka mu taki pomysl podsunela ze jeszcze kaznodzieja uzdrawiaczem nie byl .Wiec ten niewiele myslac pyk nowy walek wymyslil i wciagnol tego typa w;asnie .
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-11, 0:52 3
marcintutbxl napisał/a:

Mnie najbradziej zastanawia to co trzeba mniec pod deklem nie tak zeby w to wierzyc i brnac w to .Wiadomo ze ten typ robi to dla kasy a bajer m ataki ze oszolomy wierza ze to jezus jest w nim xD.Ponoc szefem tego typa jest gosc co odsiedzial sporo lat w pudle i zonka mu taki pomysl podsunela ze jeszcze kaznodzieja uzdrawiaczem nie byl .Wiec ten niewiele myslac pyk nowy walek wymyslil i wciagnol tego typa w;asnie .


A mało to ludzi wierzy w szczepionkową depopulację, chemtrailsy, lewackie i żydowskie spiski? Ten sam poziom umysłowy.
Zgłoś
Avatar
LucasSaatkamp 2024-05-11, 1:22
psyhepl napisał/a:

ale oni nie czują się żenująco?



Normalni katolicy na pewno czują się żenująco, tzw. herezja modernizmu to jest
Zgłoś
Avatar
par00wka 2024-05-11, 3:13 1
Co ten Jason Statham?
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2024-05-11, 7:08
Dziwny ten odcinek " Usterki"
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-05-11, 8:14 1
Ja tam wolałbym walić w mordę tę cycatą w czarnej sukience. Kutasem
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2024-05-11, 13:46
Chyba zostanę przy waleniu konia.
Zgłoś
Avatar
crookla 2024-05-11, 19:09 1
nowynick napisał/a:

No i w czym to gorsze czy bardziej zjebane od tradycyjnej mszy? Tradycyjna klepanka ze stałym schematem gdzie 90% ludzi zerka na koło emeryckie, bo nikt poza nimi nie wie kiedy klęknąć, usiąść czy leżeć krzyżem na zimnej, kamiennej podłodze... tu przynajmniej uśmiechnięci młodsi ludzie sobie tańczą. Tak widzę, że to sekta ale chyba każda religią czy odłam w swoich początkach były sektami?



wiesz czym sie różni sekta od religi? Ilością wiernych
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-05-11, 22:20 1
Lubieketchup napisał/a:

Jeśli komuś się to podoba i chce brać udział w tym gównie to jakoś specjalnie wali mnie to
Lepsze 10000x takie cóś niż zasrane lewactwo



Eeee... No co ty? Nie podobały ci się eliminacje do jewrowizji? Tyle pedalstwa i obsceniczności w jednym miejscu, tak nowocześnie i postępowo, a ty kręcisz nosem?
Zgłoś
Avatar
Infinit 2024-05-11, 22:56
na tacy powinni kreski na wejsciu podawać i w środku i pod koniec, żeby diabła zabić
Zgłoś
Avatar
kothletino 2024-05-12, 0:10
Upadek kurwa, tego portalu nic więcej nie czeka...
Zgłoś
Avatar
matzwo 2024-05-12, 18:40
RobDeMay napisał/a:

Flodzia nie wrzucaj więcej filmów ze swoich sesji terapeutycznych



Flodzia to ten co gra keybordzie.
Zgłoś
Avatar
czosnkowasiekiera 2024-05-13, 14:14
Lubieketchup napisał/a:

Nic nie jest gorsze od lewactwa:) poczekaj jeszcze 5 lat, lewactwo zaleje cały świat doszczętnie.


Od lewactwa gorsza jest jedynie taka spierdolina jak ty.
Zgłoś
Avatar
Limpid 2024-05-13, 20:46
Trzeba ich zlikwidować z normalnego społeczeństwa bo to idzie już za daleko
Zgłoś