18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
~Conscribo 2011-04-21, 19:22 2
butlonosy napisał/a:



hehe... chyba mało się bijesz prawda?
to co opisałeś w swoim poście to raczej zabawa taka jak się małe tygryski bawią z sobą a nie walka
[...] kurwa ogarnijcie, jesteście facetami a nie pipeczkami wydymkami.



jasne, że się nie biję, nigdy się nie biłem, siedzę ciągle przy kompie a w necie lubię przykozaczyć bo nie zobaczysz mnie na żywo i mogę być kim chcę, łohhh master fajter.

masz podejście jak zwykły uliczny chuligan który lubi się ponapierdalać i tyle, walka ma wyjaśnić spór a nie pokazywac kto jest gównem a kto nie
Zgłoś
Avatar
aryman 2011-04-21, 20:16
ehh ci anglicy co oni dodają do tej herbatki
Zgłoś
Avatar
majsterPn 2011-04-21, 20:58
00:23 Murzyn !!
Zgłoś
Avatar
m................s 2011-04-21, 22:52
tak kończą łysi frajerzy
Zgłoś
Avatar
butlonosy 2011-04-21, 23:11
Conscribo napisał/a:

walka ma wyjaśnić spór



yhm ty myślisz o czymś takim no to dali sobie po razie emocje wyładowane teraz na flachę się najebać ^^

ale w dalszym ciągu walka pozostaje walką a ja nie jestem ulicznikiem
Zgłoś
Avatar
radeksz777 2011-04-21, 23:13
Typowa angielska patologia z szeregówek ....
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-04-22, 8:07
hehe z tą ręką najlepsze , odrazu mi się Putin, miś i krokodyl przypomniał
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-04-22, 9:13 1
butlonosy napisał/a:


a ja nie jestem ulicznikiem



po nicku na boksera pasujesz
Zgłoś
Avatar
nanab 2011-04-22, 13:53
Cytat:

ponieważ jeśli masz litość dla przeciwnika to dajesz mu do zrozumienia że jest słabą ciotą która nie dorasta mu do pięt.


Tak, tak, ciota to ten, co nie kopie leżącego. Prawdziwy facet z jajami przewraca i kopie, albo lepiej-woła kolegów i kopią w pięciu.
Zgłoś
Avatar
marson 2011-04-22, 16:28
Zgasił łysego ze cztery razy
Zgłoś
Avatar
butlonosy 2011-04-22, 16:33
nanab napisał/a:

Tak, tak, ciota to ten, co nie kopie leżącego. Prawdziwy facet z jajami przewraca i kopie, albo lepiej-woła kolegów i kopią w pięciu.

hahah... widać że z ciebie prawdziwy facet ^^ to weź podskocz do kolesia co ma 50 na łapie xD i nie kop go jak będzie leżał na ziemi bo to nie honorowo to nic że on wstanie i wciśnie ci głowę między cegły monopolowego ^^ w końcu cegły tak ja twój face... czerwone.

a poza tym nie kłuć się bo pewnie zachował byś się instynktownie bijąc się... czyli albo byś uciekł albo dął z siebie wszystko kopiąc leżącego. jeśli jest inaczej to nie umiesz się bić i nie masz instynktu przetrwania a tacy jak ty są wtedy pożywieniem takich jak ja
Zgłoś
Avatar
nanab 2011-04-22, 23:49 1
butlonosy napisał/a:

to weź podskocz do kolesia co ma 50 na łapie xD



Może wg ciebie jestem dziwny, ale nie ma potrzeby dostawania po mordzie, więc nie prowokuję, zwłaszcza większych ode mnie.
butlonosy napisał/a:

nie masz instynktu przetrwania a tacy jak ty są wtedy pożywieniem takich jak ja


Jaki instynkt przetrwania? Ja mam na myśli zwykłe "koleżeńskie danie sobie po mordzie", a ty chyba myślisz, że każda bójka musi się kończyć na zabiciu przeciwnika(może nawet na zjedzeniu jego mięsa, nie wiem jak masz w domu).
A co do pożywienia-człowieka od małpy nie odróżnia siła tylko inteligencja. "Tacy jak ty" mogą być po prostu odstrzeleni i podani w panierce albo pozamykani w zoo, nieważne jacy byli by silni pozdro i smacznego
Zgłoś
Avatar
butlonosy 2011-04-23, 9:56
ty nadal nic nie rozumiesz... walka to walka, nie będę prawił ci filozofii. ale są na świecie jeszcze "bushi".
dzięki za dyskusje
Zgłoś