18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Bul_od_bytu 2024-04-10, 14:39 1
Do pierwszej krwi... tętniczej

Cwaniak chciał go trafić w serce tym jednym strzałem i drugi zawodnik się zbulwersował tym wybrykiem
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-04-10, 15:00 10
Jak widzę młodzież na ulicach Warszawy, to te nasze pizdeczki/pedałki w farbowanych włoskach i białych damskich adidaskach, miesiąca by nie przeżyły w Brazylii, Rosji czy na Ukrainie...

Dobrym przykładem było jak grupa polskiej młodzieży dostała solidny wpierdol od młodzieży ukraińskiej z gruzińskimi paszportami. Byli bezbronni jak dzieci...
Głośna sprawa pobicia nad Wisła w Warszawie w zeszłym roku na tzw. ''schodkach ''

Ciesze się że wychowałem się na blokowiskach w latach 90 tych, gdzie każdy dzieciak musiał nauczyć się bić. Krojenie z ubrań w tym butów było na pożądku dziennym, a wpierdol można było dostać juz na ''obcym '' osiedlu kilometr od domu bo nie byłeś od nich...

Teraz smarkacze wożą się po mieście nie znając szacunku i zasad.
Czasami się jeszcze jakiegoś naprostuje ręcznie... ale to i tak mało na ilość potrzeb.
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-04-10, 16:24 4
psotny_fiutek napisał/a:

Jak widzę młodzież na ulicach Warszawy, to te nasze pizdeczki/pedałki w farbowanych włoskach i białych damskich adidaskach, miesiąca by nie przeżyły w Brazylii, Rosji czy na Ukrainie...
Dobrym przykładem było jak grupa polskiej młodzieży dostała solidny wpierdol od młodzieży ukraińskiej z gruzińskimi paszportami. Byli bezbronni jak dzieci...
Głośna sprawa pobicia nad Wisła w Warszawie w zeszłym roku na tzw. ''schodkach ''
Ciesze się że wychowałem się na blokowiskach w latach 90 tych, gdzie każdy dzieciak musiał nauczyć się bić. Krojenie z ubrań w tym butów było na pożądku dziennym, a wpierdol można było dostać juz na ''obcym '' osiedlu kilometr od domu bo nie byłeś od nich...
Teraz smarkacze wożą się po mieście nie znając szacunku i zasad.
Czasami się jeszcze jakiegoś naprostuje ręcznie... ale to i tak mało na ilość potrzeb.



Święte słowa. Przecież te małolaty to nieudacznicy. Oni mając rozpałkę nie potrafią rozpalić grilla a co dopiero mówić o bitce/ walce.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-04-10, 18:01
Jestem niedojebany, nie wiem gdzie patrzeć
Zgłoś
Avatar
Pajak 2024-04-10, 18:27
Macie coś przeciwko? To mamy beef na noże. Dobry Boże ja pierdole co za młodzież.
Zgłoś
Avatar
isiu77 2024-04-10, 21:35 3
psotny_fiutek napisał/a:

Jak widzę młodzież na ulicach Warszawy, to te nasze pizdeczki/pedałki w farbowanych włoskach i białych damskich adidaskach, miesiąca by nie przeżyły w Brazylii, Rosji czy na Ukrainie...
Dobrym przykładem było jak grupa polskiej młodzieży dostała solidny wpierdol od młodzieży ukraińskiej z gruzińskimi paszportami. Byli bezbronni jak dzieci...
Głośna sprawa pobicia nad Wisła w Warszawie w zeszłym roku na tzw. ''schodkach ''
Ciesze się że wychowałem się na blokowiskach w latach 90 tych, gdzie każdy dzieciak musiał nauczyć się bić. Krojenie z ubrań w tym butów było na pożądku dziennym, a wpierdol można było dostać juz na ''obcym '' osiedlu kilometr od domu bo nie byłeś od nich...
Teraz smarkacze wożą się po mieście nie znając szacunku i zasad.
Czasami się jeszcze jakiegoś naprostuje ręcznie... ale to i tak mało na ilość potrzeb.



U mnie było podobnie. Takie bitki za młodu wyrabiały charakter. Pamiętam, że w podstawówce to nawet Ci słabsi nie odpuszczali i chcąc nie chcąc nabierali umiejętności.
Zgłoś
Avatar
pustka68 2024-04-11, 1:25
I taka bitka mi się podoba a nie jak pedały na pięści
Zgłoś
Avatar
SzataNbardzoZłY 2024-04-11, 16:53
Pierdolic te wasze pedalskie wspomnienia
Nie miałeś wsparcia to dojeżdżali cie zawsze i wszędzie
Szacun pedały
Zgłoś
Avatar
killua 2024-04-11, 20:47 1
po uj on trzyma noz ostrzem do dołu jak jakis ninja master z filmów szkoleniowych mistrzów zen?
Zgłoś
Avatar
pfefe 2024-04-11, 22:25 1
killua napisał/a:

po uj on trzyma noz ostrzem do dołu jak jakis ninja master z filmów szkoleniowych mistrzów zen?



Bo gowno wie o walce na noze, nie tylko dlatego ze nie wie jak trzymac noz ale przede wszystim dlatego ze w niej w ogole uczestniczy. Ale jego przeciwnik jest tak samo głupi.
Zgłoś