18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Namex 2021-09-26, 22:18 1
Hmm to tylko o paliwo. Teraz wyobrazmy sobie o jedzenie . Moze i jakis nozyk by ktorys wzial ?
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-09-26, 22:36
Pierdolenie, że brexit i że brak kierowców. W BBC puścili newsa, że sieć koncernu BP ma problemy z dostawą paliwa. Wszyscy panikarze zaczęli masowo zapierdalac na stację benzynowe i kupować paliwo na zapas. Tworzyli przy tym zajebjste kolejki powodujące niemałe korki. Panicznie wykupowali paliwo, jak papier do dupy i makaron przed pierwszym lockdownem. Chuj, że reszta stacji działała normalnie, ale debile rzucili się z kanistrami na paliwo jakby jakaś apokalipsa miała nadejść. Właściciele stacji porobili limity zakupów, to już w ogóle ludziom odjebało ze strachu. Nie wiem czy nie odpierdalają takich akcji specjalnie, bo do 2030 roku mają wprowadzić w UK zakaz dalszej sprzedaży nowych samochodów z silnikiem diesla. Może w ten sposób chcą przekonać ludzi do zakupów aut elektrycznych, nie wiem? Wiem, że zaraz wszystko wróci do normy i nie ma się czym podniecac. Rząd już zaznaczył, że gdyby kierowców zabrakło to wyśle wojsko do roboty, a skoro nie wysyła to znaczy że chodzi o coś innego.
Zgłoś
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2021-09-26, 23:29 3
Minusem demokracji jest to, że oddaje stery władzy skretynialemu motłochowi. Kretyni z UK podsycani sowiecka propaganda wybrali Berexit; najdalej za 10 lat będą skomlec o powrót.
Zgłoś
Avatar
krulus 2021-09-27, 7:31
Rutik napisał/a:

Może w ten sposób chcą przekonać ludzi do zakupów aut elektrycznych, nie wiem? Wiem, że zaraz wszystko wróci do normy i nie ma się czym podniecac.



przecież wprowadzają ustawę o tym ze energetyka będzie decydować kiedy będziesz mógł tankować prąd ze swojej prywatnej ładowarki. nakurwiac się będą zawsze, nie ważne czy na stacji paliw czy przy ładowarkach
Zgłoś
Avatar
meriadoc 2021-09-27, 10:51
pudel82x napisał/a:

Tak z dnia na dzień zabrakło akurat tych jeżdżących cysternami?? A o jakich problemach z jedzeniem mówisz? Byłem dzisiaj w Lidlu i wszystko jest. (mieszkam w Lincoln)



Polecam zapoznać się z artykułem, temat jest podnoszony od jakiegoś czasu w europejskich i brytyjskich mediach, wystarczy trochę zainteresować się otaczającym cię światem



next.gazeta.pl/next/7,151003,27618293,kryzys-paliwowy-w-wielkiej-bryta...
Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-09-27, 11:12
Tak się zacznie koniec naszej cywilizacji. Nigdy nie wiesz kiedy i gdzie ktoś gdzieś naciśnie przycisk i wyłączy "pół świata" bo będzie miał taką władzę.
Zgłoś
Avatar
backu 2021-09-27, 14:24
To jest k@rwa dramat, dziś o piątej nad ranem juz budowała sie kolejka przed esso tylko dlatego ze w głąby w tv zasugerowali ze moze brakowac paliwa w BP i tesco, to wszyscy jak jeden kretym pojechali kupic na zapas i w rezultacie brakuje go teraz wszędzie a najgorzej jest z dieselem.
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-09-27, 19:43
backu napisał/a:

To jest k@rwa dramat, dziś o piątej nad ranem juz budowała sie kolejka przed esso tylko dlatego ze w głąby w tv zasugerowali ze moze brakowac paliwa w BP i tesco, to wszyscy jak jeden kretym pojechali kupic na zapas i w rezultacie brakuje go teraz wszędzie a najgorzej jest z dieselem.



To dziwne. Na północy Anglii już jest normalnie. Na początku porobili limity do £30 funtów, ale jak powiedziałem że potrzebuję więcej bo jadę w trasę to bez problemu koleś pozwolił mi nalać za £100. W pierwszy dzień pozamykali kilka stacji, bo lemingi korkowały miasta tankując na zapas do kanistrów. Wiem że na południu dalej panikują, ale zaraz pewnie też się uspokoi.
Zgłoś