18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Walka
P................C • 2012-03-01, 23:07
zakończenie walki jest

Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2012-03-02, 15:07
Leżącego się nie kopie...chyba że samemu się jest w parterze, a ten niggas nie był
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-03-02, 15:48
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Stul faken piździoche, może polskie "białe" dresy to kierują się kodeksem rycerskim? Skopać w 10, okraść, oddać mocz.



a żeby ktos ci kiedys skopał twoja faken pizdzioche jak bedziesz lezał, umysłowy impotencie
Zgłoś
Avatar
Curtis 2012-03-02, 15:57
Czemu ten co przegra tańczy na plecach zawsze ?
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-02, 16:37
Można powiedzieć że walka 2 białych
Zgłoś
Avatar
jojoaction 2012-03-02, 16:52
ziklon_b tak jesteś największym madafakerem, napewno trzęsiesz całym gimnazjum
ziklon_b napisał/a:


PS nawet w Pride można kopać po głowie a tam już obowiązuję pewne zasady, polecam obejrzeć Wanderleja w akcji :



pride nie istnieje, ale pewnie tego nie wiesz
Zgłoś
Avatar
Z................B 2012-03-02, 17:31
pride już nie ma ale był (lata 1997-2007) źle się wyraziłem, a gimnazjum to ja kończyłem bodajże 7 czy8 lat temu więc daruj sobie te prymitywne zaczepki. . .
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-03-02, 17:43
ziklon_b ma po części racje ,wpierdol ,albo tobie wpierdolą . jeden na jeden wykonać celne wysokie kopnięcię i tyle, skakanie po głowie to już skurwysyństwo , klincz i przypierdol z kolanka parę razy niech sie kozak uspokoi, w takich akcjach gdy ktoś nastawia się na zrobienie ci krzywdy nie myślisz o tym czy jak mu walniesz w szczękę to połamiesz itd, ponoszą cie emocje i tyle, bronisz swojej nietykalności .
Zgłoś
Avatar
Masakerakerator 2012-03-02, 19:16
pobili, potańczyli ,')
Zgłoś
Avatar
lason94 2012-03-02, 19:17
0:14 booomm head shot ;d
Zgłoś
Avatar
wubepe 2012-03-02, 19:53
jak wale bułe na ryj to poprawiać kopami nie trzeba.
Zgłoś
Avatar
moomin 2012-03-02, 20:56
ziklon_b napisał/a:

Bla, bla bla up@ all pierdolicie jak jakieś cioty. Oczywiście, że można kopać po głowie, nie mówię to o "walce" 10 na 1 ale jeden na jeden jak najbardziej


Dawno głupszej rzeczy nie czytałem nie mam zamiaru tłumaczyć dlaczego bo zapewne i tak nie zrozumiesz... resztę Twego posta usuń dla własnego dobra , bo pierdolisz takie farmazony, że aż zęby bolą. (które byś mi wybił i ręce połamał jakbyśmy się bili:D)
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-03-02, 21:18
takiego grubasa porządnie w mordę albo na kichę. Jak się nie uda to jest ciężko bo mają skurwysyny tyle siły że nie wiem skąd oni ją biorą.
Zgłoś
Avatar
kajtol 2012-03-03, 0:47
vajron napisał/a:

@up po bardzo silnym bodźcu działającym na zakończenia aksonów komórek nerwowych, występuje skurcz tężcowy niezupełny (no nie zawsze oczywiście) i wywołuje takie o to drgaweczki z tego co pamiętam z biologicznych podstaw zachowań. Ale ręki sobie uciąć nie dam ;p Jest piwo!



Szkoda, że byś nie dał sobie łapy uciąć, bo byś ją stracił. Ja osobiście bym z chęcią Ci ją uciął.

Aksony nie odbierają wrażeń nerwowych(!), bo są zakończeniami. Początek przewodzenia "prądu" w neuronie ma miejsce w dendrytach, a jak większość wie, na początku jest początek, a później koniec. Tak więc przewodzenie w neuronie jest zawsze od dendrytów do aksonu. Jednokierunkowe.

Na podstawowym poziomie możesz sięgnąć po niezwykle niedostępną i drogą wikipedię:
pl.wikipedia.org/wiki/Neuron

Tutaj zapewne doszło do drgawek po urazie, w wyniku zaburzenia czynności neuronów w mózgu.

W sumie to aż żal, że Twój post jest na głównej...
Z chęcią bym Ci kilka piw odebrał.

Koperek napisał/a:

Dodam tylko ,ze przy łączeniu szczęki z czaszką istnieje połączenie które przy mocnym uderzeniu powodują zwyczajnie nokaut któremu często towarzyszą takie odrętwienia.



Mogłeś nic nie dodawać.

Jak wiele osób mylisz szczękę (maxilla) z żuchwą (mandibula).

Znów w ruch oklepana wicia:
pl.wikipedia.org/wiki/Czaszka

Formalnie rzecz biorąc to też i żuchwa, i szczęka są kośćmi czaszki, więc nie wiem gdzie to połączenie ma być... Podejrzewam, że chodziło Ci o staw skroniowo-żuchwowy, no ale nic w Twojej wypowiedzi na to nie wskazuje.

Aczkolwiek, jeżeli przyjąć moją interpretację Twoich wypocin, to masz rację. Są trzy takie charakterystyczne miejsca na głowie, gdzie po uderzeniu są często nokauty:
-uderzenie w żuchwę i przeniesienie siły ciosu na staw skroniowo-żuchwowy
-skroń w okolicy łączenia z kością klinową po bocznej stronie czaski
-oraz skroń w okolicy otworu słuchowego zewnętrznego.

Ktoś kiedyś sugerował, że chodzi o błędnik, który (jest strukturą w bardzo bliskim sąsiedztwie tych trzech punktów) jest wrażliwy na zaburzenia, ale koncepcja wydaje się być naciągana, bo nikt nie traci przytomności z powodu uszkodzeń/zaburzeń funkcjonowania błędnika. Co innego z zawrotami głowy i to jest bardziej uzasadnione...

Pozdrawiam Debili.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-03-03, 1:45
kajtol, Masz rację chodziło mi oczywiście o dendryty. Biologiczne podstawy zachowań miałem rok temu więc trochę pozapominałem i dlatego napisałem, że pewny nie jestem, a Traczyka już sprzedałem. Aksony w warunkach prawidłowych nie przewodzą impulsów do ciała komórkowego, co jednak czasem przy silnym pobudzeniu wzgórka aksonu się zdarza. Jednak wyzywanie mnie od debili w momencie gdy piszę, że pewny nie jestem nie sprawi, że ci pindolek urośnie. Więcej spokoju choleryku...
Zgłoś
Avatar
kajtol 2012-03-03, 17:10
Jeżeli mylisz dendryty z aksonami to nie powinieneś być na studiach.

Pindol mi urósł spory, ale sam wiesz, że czytanie debilizmów (a tym bardziej znajdowanie ich na głównej) jest z deka denerwujące. Nie lubię też osób jak wymądrzają się, choć prezentują w swoich wypowiedziach wiele błędów merytorycznych. Tak powstają głupkowate teorie, które najlepsze przedstawiają chociażby pacjenci, np. że nikotyna jest niezbędna do życia (pomylone z kwasem nikotynowym witaminą B3). Dużo już głupoty się szerzyło od procederów jakie przedstawiasz, więc jak nie wiesz do końca to sprawdź, a jak "Traczyka sprzedałeś" to nie pisz.
Zgłoś