18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Walka
P................C • 2012-03-01, 23:07
zakończenie walki jest

Zgłoś
Avatar
kobikUNW 2012-03-01, 23:21 10
Niesprawiedliwe. Szympansy z natury są silniejsze od człowieka.
Zgłoś
Avatar
hamusq 2012-03-01, 23:33
Moze i niesprawiedliwe, ale to najlepszy dowod na to, ze czlowiek pochodzi od malpy!
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-03-02, 0:05 1
no ta. co mógł wymyślić czarny chujek? trzeba leżącego kopnąć w twarz. brawo! busz przy nim to cywilizacja
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-03-02, 0:46
1 pytanie, czemu człowieka tak wygina po silnym ciosie?
Wiem że to dlatego ba mają buty które lada moment mogą spaść, ale chodzi mi o racjonalne wytłumaczenie bo nie miałem jeszcze przyjemności przeżyć czegoś takiego.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-03-02, 1:11 19
@up po bardzo silnym bodźcu działającym na zakończenia aksonów komórek nerwowych, występuje skurcz tężcowy niezupełny (no nie zawsze oczywiście) i wywołuje takie o to drgaweczki z tego co pamiętam z biologicznych podstaw zachowań. Ale ręki sobie uciąć nie dam ;p Jest piwo!
Zgłoś
Avatar
Koperek 2012-03-02, 12:23
Dodam tylko ,ze przy łączeniu szczęki z czaszką istnieje połączenie które przy mocnym uderzeniu powodują zwyczajnie nokaut któremu często towarzyszą takie odrętwienia.
Zgłoś
Avatar
Andrev 2012-03-02, 12:50
znowu ten grubas po lewej z telefonem
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-03-02, 13:12 4
Dostał z buta w ryja i zaczął tańczyć
Zgłoś
Avatar
RHminus 2012-03-02, 13:19
Tak to teraz kurwa się dzieci biją, jak leży to jeszcze kopać. Tostał by taki strzała od kogoś w końcu tak, by się nie podniósł.....a z jego logiką to jeszcze poskakać po ścierwie.
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2012-03-02, 13:42 2
Też bym się wkurwił jakby ktoś chciał mi ukraść bluzę.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-03-02, 13:55
BMWswap napisał/a:

no ta. co mógł wymyślić czarny chujek? trzeba leżącego kopnąć w twarz. brawo! busz przy nim to cywilizacja



Stul faken piździoche, może polskie "białe" dresy to kierują się kodeksem rycerskim? Skopać w 10, okraść, oddać mocz.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-03-02, 14:28
kapitan paraliż
Zgłoś
Avatar
Z................B 2012-03-02, 14:36 8
Bla, bla bla up@ all pierdolicie jak jakieś cioty. Oczywiście, że można kopać po głowie, nie mówię to o "walce" 10 na 1 ale jeden na jeden jak najbardziej. Widać że większość z was biła się co najwyżej w tekkenie. Ja jestem z natury człowiekiem spokojnym do przemocy uciekam się w ostateczności (wtedy są same problemy, powybijane zęby, połamane kości . . .) i jak zaczynam się z kimś bić to wyłącza mi się myślenie, tak niektórzy tak mają nie myślisz wtedy o konsekwencjach prawnych, zdrowotnych czy innych tylko napierdalasz aż ci pary zabraknie często inni ludzie muszą mnie odciągać żebym nie zabił delikwenta, czy kopie po głowie ? Tak najlepiej to robić tzw "piętaszkami" żeby nie połamać palców, ci którzy uważają inaczej widocznie nigdy nie dostali "prawdziwego" wpierdolu z kopaniem po głowie czy żebrach przez 4 skurwieli bez honoru. Na ulicy nie ma żadnych zasad ! Albo Ty zniszczysz przeciwnika, albo on ciebie. Ja nie "szukam" zawsze próbuję się dogadać i praktycznie nigdy nie zaczynam pierwszy ale jak już dojdzie do konfrontacji to napastnik dostaje to na co sobie zasłużył łącznie z butami na łep tyle w tym temacie.
PS nawet w Pride można kopać po głowie a tam już obowiązuję pewne zasady, polecam obejrzeć Wanderleja w akcji :

Zgłoś
Avatar
ThunderZ 2012-03-02, 14:37
jak cipa w rurkach mogła by wygrać wynik oczywisty z góry
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie