18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
psyhepl Wczoraj 20:48 16
o ja pierdole chory dziadek na głowę trzeba mu pomóc
Zgłoś
Avatar
Yno Wczoraj 20:49 69
utylizacja, nie kota, tylko tego jebanego cwela. mam nadzieję, że do końca życia będą dymać w pierdlu
Zgłoś
Avatar
Kali111 Wczoraj 20:49 35
sam choduje latające szczury to jeszcze ma pretensje do kotka. stfu do pierdla dziada niech go tam też przebiją tylko w inne miejsce
Zgłoś
Avatar
Sztruks Wczoraj 20:50 22
Stary chuj
Zgłoś
Avatar
Kriski Wczoraj 20:55 4
Mam nadzieję że przetarł wideł jakim łachem, co by się koteł czym nie zaraził.
Zgłoś
Avatar
Joachim Wczoraj 20:59 51
Chuj tam z kotem
Zgłoś
Avatar
donkapusta Wczoraj 21:00 1
No dobra, ale może to prowokacja?
Zgłoś
Avatar
modoc Wczoraj 21:03 147
A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.
Zgłoś
Avatar
Niemalekko Wczoraj 21:15 77
A ja mam beke jak się ludzie rozczulają nad kotkami nad pieskami A człowieka jak zajebią to spoko luz.
Zgłoś
Avatar
Pepol Wczoraj 21:15 9
Ile on ma żyć? Jak go regularnie zabijał, to może już zabił ostatni raz.
Zgłoś
Avatar
psyhepl Wczoraj 21:16 27
modoc napisał/a:

A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.



Aha, to trzeba kota rozjebać widłami każdego w okolicy, niezła logika
Zgłoś
Avatar
Kali111 Wczoraj 21:18 43
modoc napisał/a:

A huj ludzie zamiast koty pilnować to puszczają samopas, dziwić się dziadkowi jak mu gołębie mordują. Koty to kurwy które zabijają ptactwo dla zabawy a nie jako pożywienie. Więć dziadkowi nie ma co się dziwić.



to tak samo niech dziadek pilnuje swoich gołebi a nie latają wszedzie i srają na wszystko co popadnie. sory ale koty są pozyteczne w miare logiki a te latające ścierwa same szkody robią
Zgłoś
Avatar
Yno Wczoraj 21:18 10
Niemalekko napisał/a:

A ja mam beke jak się ludzie rozczulają nad kotkami nad pieskami A człowieka jak zajebią to spoko luz.



Chciałem Ci odpowiedzieć chuju, i przypadkowo dałem Ci piwo, a pierdol się Pan!
Zgłoś
Avatar
Don_Vito_Pablito Wczoraj 21:22 55
Jebać kota. To sadol, a nie nastawiony na zyski klub pomocy dla bezdomnych kotów. Te sierściuchy zabijają wiewiórki, myszy, ptaki, jaszczurki, pszczoły, motyle itd. Dziadek jak pare ich ubije nic się nie stanie. Nie robi tego dla zabawy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie