18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
turbonekro 2023-02-04, 4:59 9
Ja pierdole, te kurczaki wszystkie to donejtorzy patochujikòw na srajtubie, oraz odwieczni fani fame mmgòvna, słuchający pewnie jakiegos maty spod czapy, czy innego gòvno trapu z autotunem, marszczący pracie w kącie do lasek z ekipy, czy podobnych scierw.
Oczywoscie, nieodłącznym elementem ich wiesniackiego stroju musi być ta pierdolona nerka, do której taki pizdeusz swoj zajebisty telefonik musi schowac.
Niech bede zjebanym zgredem, bez poczucia humoru, ale w dużej czesci, ta pokolenie jest kurwa stracone, i aż strach pomyslec, jak się rozmnoży, a później dalej i dalej.
Zgłoś
Avatar
Kromka_z_maslem 2023-02-04, 5:21 1
I ten sędzia z piwem
Zgłoś
Avatar
Tuco 2023-02-04, 6:05 2
Jak sobie pomyślę, że ten cały motłoch ma prawa wyborcze, to się brzydzę demokracji. I w ogóle tej ochujałej polityki. Ludzie chcą chleba, więc dajmy im igrzyska.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2023-02-04, 6:33 1
i dostanie jeszcze tą karynę
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-02-04, 7:10 2
Bardzo dobra walka. Autentyczna. Super zawody. Każdy mógł wziąć udział.
Chcesz wygrać starcie walisz prostym w podbródek i gaśnie światło, a nie machasz cepami jak ten kozak i odsłaniasz twarz.
Zgłoś
Lepsze niż ksw fame czy inne ustawione gówno
Zgłoś
Avatar
M49icman 2023-02-04, 7:28 1
Niedługo Borek do nich zadzwoni
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2023-02-04, 7:29 7
Nie pierdolcie bo może poziom intelektualny średni ale cała reszta na najwyższym poziomie. Kultura walki, ring, publiczność która zachowuje się lepiej niż politycy w tv, nagroda dla zwycięzcy. Sracie ogniem ale obiektywnie rozrywka lepsza niż w przeciętnym programie w tv.
Zgłoś
Avatar
michalmichal 2023-02-04, 7:31 3
My z kumplami w 1 gimnazjum wymyśliliśmy sobie ring w środku lasu, oczywiście wyimaginowany w sensie bez lin i narożników. Chodziliśmy się bić na gołe pięści dla sprawdzenia się lub jak ktoś z kimś miał zwadę. Pełna kultura, bez szarpaniny, bez dobijania leżącego. Po wszystkim każdy wracał w swoją stronę, a sprawy były wyjaśnione. Nie piszę żeby się chwalić, bo sam nie byłem kozakiem ale jeden rudy z mojej klasy okazał się mieć tak twardą szczękę, że przyjmując dużo czystych ciosów od jednego z najlepszych nie zaliczył ko. Ogólnie trochę zyskał szacunek bo tak to był ciśnięty cały czas. Także pozdrawiam rudego, dobry wariat.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2023-02-04, 8:32 2
Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego w tym kraju jest jak jest, jakim chujem te same partie są ciągle u władzy itp - to właśnie tutaj jest odpowiedź. Tak wygląda przeważająca większość naszego społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2023-02-04, 9:16 2
Jazda z wieśniakami w komentarzach że sebiksy itd. ja uważam że mają niezła polewkę na żywo, a wy pizdy hejtujace oglądacie jakieś famemma payperviev... powiedzcie cioty czym to się różni?
Zgłoś
Avatar
ratford 2023-02-04, 9:48 1
to jest genialne!!

wincyj panie, wincyj!!!
Zgłoś
Avatar
Ustanack 2023-02-04, 10:45 4
Nielegalne walki meneli , widownia wypełniona do ostatniego krzaka
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-02-04, 10:47 1
Fajny mają festyn
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2023-02-04, 11:45 2
Sayoko napisał/a:

Wiocha wie jak się bawić....



Przecie to Warszawka, widać po burakach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie