18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
nowynick 2016-03-31, 9:03 17
może jeszcze mają się rozbroić? Kurwa zero tolerancji...

PS taka libre (wolność) w tym "la libre", że aż wyłąćzyli komentarze...
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2016-03-31, 9:11 9
Z jakiej racji mają przestrzegać prawa skoro nie są biali? Ciemnogród i zacofanie w tej Belgii
Zgłoś
Avatar
bli3 2016-03-31, 9:36 1
"od teraz" - nosz kurwa...
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-03-31, 9:50
Wg mnie powinni wprowadzić zakazy korzystania z metra i innych środków komunikacji, oraz słynne już "No Go Areas".

Myślę że to rozłożyłoby terrorystów na łopatki

Takie przysłowiowe europejskie "Szach mat Allachu".

Oczywiście mówię o zakazach dla Europejczyków jakby ktoś mnie źle zrozumiał...
Zgłoś
Avatar
neced 2016-03-31, 10:43 3
To jest żart?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-03-31, 10:52 8
neced napisał/a:

To jest żart?



Ty patrz... imigranci podobno zadali to samo pytanie
Zgłoś
Avatar
Verbatim369 2016-03-31, 11:13 4
i paczka kredy grtis
Zgłoś
Avatar
Murgen 2016-03-31, 13:40 2
Belgia nie powinna poddawać się terrorowi kilku jednostek i karać całą grupę społeczną. Jest to zaprzeczeniem wszystkich osiągnieć kultury zachodniej europy z ostatnich 50 lat.
Wierzę, że Belgia się jednak opamięta.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2016-03-31, 15:57 4
NieLubjeLudzji napisał/a:

Po serii katastrofalnych zamachów terrorystycznych, które niemalże powaliły kraj na kolana, Belgia wprowadza drastyczne zmiany. Belgijskie media podają, że od teraz imigranci będą musieli przestrzegać belgijskiego prawa.


Chyba kurwa islamskiego terrorystycznego szariatu.
Tam innego prawa już nie ma, a polacy drugi raz belgii nie będą wyzwalać
Zgłoś
Avatar
Tco 2016-03-31, 18:47 2
Mam wyjebane na Belgie,Szwecje,Francje,Anglie, itp. Mam nadzieje ze te lewackie narody beda co miesiac nawiedzane przez gigantyczne, krwawe i bezlitosne ataki terrorystyczne. Mam nadzieje ze trupy beda liczone w setkach a nawet w tysiacach, niech gina lewackie psy, wielce pro europejskie i mega tolerancyjne dna umyslowe z zanikiem instynktu samozachowczego.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-03-31, 19:04 1
Tco napisał/a:

Mam wyjebane na Belgie,Szwecje,Francje,Anglie, itp. Mam nadzieje ze te lewackie narody beda co miesiac nawiedzane przez gigantyczne, krwawe i bezlitosne ataki terrorystyczne. Mam nadzieje ze trupy beda liczone w setkach a nawet w tysiacach, niech gina lewackie psy, wielce pro europejskie i mega tolerancyjne dna umyslowe z zanikiem instynktu samozachowczego.



Ciekawe jakby nasz rząd odpierdolil i przyjął ze dwa miliony. Jeden czy dwaj by zaczęli strzelać do ludzi a jakiś frajer z Wenezueli napisał by jak Ty ale o Polakach. Też miałbyś nadzieję na powtórki?
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2016-03-31, 21:52
To jest upadek ludzkości. Tak po prostu.
Zgłoś
Avatar
Tco 2016-03-31, 22:41 1
nowynick napisał/a:



Ciekawe jakby nasz rząd odpierdolil i przyjął ze dwa miliony. Jeden czy dwaj by zaczęli strzelać do ludzi a jakiś frajer z Wenezueli napisał by jak Ty ale o Polakach. Też miałbyś nadzieję na powtórki?



Gdyby babcia miala wasy, to by byla dziadkiem
Zgłoś
Avatar
Stulejman_IV_Wielki 2016-03-31, 23:08
Nosz kurwa mać. Niech ta pedalska Belgia uzna państwo islamskie i wypowie mu wojnę. I nie mam tu na myśli tylko nalotów z powietrza, tylko czołgi, piechota. Niech Belgowie zaczną bronić swoje matki, córki i żony do chuja pana. Niech całe NATO się na nich żuci i rozpierdoli w drobny mak, bo w końcu jest gdzieś zapisane że atak na jednego z członków sojuszu to atak na całe NATO. Dlaczego kurwa nic nikt nie robi czekają aż jeszcze więcej bomb pierdolnie? Malowanie kredą po ulicy i jakieś papierki którymi Arabowie sobie podcierając dupę to nie jest działanie to jest jego parodia. Jak rząd królestwa Belgi nie potrafi nic robić po za pałowaniem swoich obywateli, którzy się boją o własne życie i domagają się działania , to niech się poda do dymisji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie