18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Walka z systemem.
koshu • 2015-05-11, 13:33
Czytam dzisiaj wyniki sondażowe które opierają się na wieku wyborców. Co najlepsze młodzi dobrze wiedzą, że dalej się tak nie da i próbują coś zmienić oddając swój cenny głos na kogoś kto chce walczyć z tym systemem i wielką polityczną mafią. Natomiast zastanawiają mnie ludzie powyżej 35 roku życia, którzy swoje głosy oddają na Dudę i Komorowskiego. Pytanie do tych że Państwa, kto będzie pracował na wasze emerytury? Czy chcecie aby wasze dzieci, wnuki i prawnuki odwiedzały Was wyłącznie w święta bo będą musiały pracować za granicą? Nasza pensja to 300EURO!!! gdzie pensja w zagranicznych Państwach należących do Unii to 1200EURO. Wasze głosy na tych oszustów to następne "bilety" dla młodych na wyjazdy za granicę.

Cytat:

"Najmłodsi Polacy najchętniej głosowali na Pawła Kukiza: 41,1 proc. jego wyborców ma 18-29 lat. Osoby w wieku 30-39 lat najczęściej głosowały na Bronisława Komorowskiego (30,8 proc.). Wśród wyborców od 40. roku życia największe poparcie uzyskał Andrzej Duda - wynika z sondażu." - radiozet


Czy to myślenie oparte jest na układach, czy też nieświadomości. Rozumiem że młodzi ludzie częściej korzystają z internetu i wiedzą co jest grane, a starsi opierają się na tym "co powie telewizor", ale sami później narzekacie na spotkaniach, imprezach czy w pracy mówiąc "że żyje się źle". Tylko że sami jesteście za to odpowiedzialni. Ludzie! trochę samodzielnego myślenia, przede wszystkim trzeźwego a nie zahipnotyzowanego przez telewizor i komercyjne media!

Jeżeli do wiosny nie poprawicie swoich błędów w postaci straconych głosów na dalej okradających nas partyjnych oszustów to będzie tak samo albo i gorzej. Czy tego właśnie chcecie? Czy chcecie tego żeby kupowali nas za groszowe kwoty euro? Czy dalej chcecie pracować w fabrykach zagranicznych inwestorów za 300euro pod monitoringiem i reżimem podobnym do w Korei Północnej?

Wiosna już niedługo, z czym wiążą się wybory parlamentarne. Może czas najwyższy usiąść przed komputerem, czy posłuchać swoich dzieci, które są najwidoczniej bardziej świadome niż Wy (mowa tutaj w szczególności o osobach 35+). Niech Wam dzieciaki pokażą co jest napisane w internecie, a nie to co mówi telewizor.
Niech wam się nie wydaje że wiek oznacza mądrość, bo wcale tak nie jest co udowodniliście właśnie w tych wyborach.

Tutaj znów zwrócę się do młodzieży oraz osób które są w stanie przekazać jakąkolwiek wiedzę nieświadomym rodzicom, babciom czy innym znajomym, że dopóki będą tak głosować, to tak będziemy żyć...

Również Ci którzy nie poszli na wybory, to osoby o przekonaniu "Nie pójdę, bo i tak się nic nie zmieni" - fakt nic się nie zmieni, jak nie ruszysz się i nie spróbujesz. Czy pierwsi ludzie czekali na to aby wynalazek w postaci koła spadł im z nieba, czy też siedzieli jak wy i narzekali że jest źle bo wszystko trzeba nosić i czekali na cud w postaci taczek, samochodów itp. Wzięli się za myślenie i zaczęli działać, tak więc osiągnęli sukces.
Ludzie jesteście narodem, jednym wielkim narodem, który przetrwał największe bitwy jakie go dosięgły. Wasi ojcowie, dziadkowie, pradziadkowie i prapradziadkowie oddawali za ten kraj to co najcenniejsze życie i honor, a wy plugawicie go lenistwem bo nie chce wam się iść na wybory.

Zjednoczmy siły! Jesteśmy Polską! Jesteśmy Polakami! Oddadzą nam nasz kraj i naszą wolność! Więc ruszmy się i pokażmy to tej jesieni!


PS. Mam nadzieję że Administratorzy wrzucą to na główną jako niezależna forma przekazu wiadomości, oraz że komuś da to do myślenia jak i również przekaże to dalej. (Niestety nie mogłem wrzucić żadnego filmiku/utworu ani też obrazka, także post jest czysty, ale chodzi tu bardziej o skupienie się na tekście a nie twarzach lub przemówieniach ludzi)
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2015-05-11, 13:40 2
Wiosna już jest, a wybory są na jesień. Możesz poprawić
Zgłoś
Avatar
J................o 2015-05-11, 13:42 1
Cytat:

PS. Mam nadzieję że Administratorzy wrzucą to na główną


Taaa... Minie tydzień, zapomnisz, a w następnym temacie czy w komentarzu pod podobnym gównem pierdolniesz wywód o tym, że polityka na sadolu, stronniczość, agitacja, że sadol nie jest od pierdolenia o polityce i sam zaczniesz wrzucać paragrafy z regulamiunu.



Pokażmy, że nie jesteśmy ignorantami! Walczmy o sadola, jego treść i jakość wrzucanych materiałów! Oddadzą nam naszego sadola! Więc ruszmy się i nie lejmy piwa na daremno! ususzmy ten temat już dziś!
Zgłoś
Avatar
321haribo 2015-05-11, 13:43 1
"Wasze głosy to bilety dla waszych dzieci" ciekawie to ująłeś, daje do myślenia.
Zgłoś
Avatar
koshu 2015-05-11, 14:05
Jaczuro napisał/a:

PS. Mam nadzieję że Administratorzy wrzucą to na główną

Taaa... Minie tydzień, zapomnisz, a w następnym temacie czy w komentarzu pod podobnym gównem pierdolniesz wywód o tym, że polityka na sadolu, stronniczość, agitacja, że sadol nie jest od pierdolenia o polityce i sam zaczniesz wrzucać paragrafy z regulamiunu.

Pokażmy, że nie jesteśmy ignorantami! Walczmy o sadola, jego treść i jakość wrzucanych materiałów! Oddadzą nam naszego sadola! Więc ruszmy się i nie lejmy piwa na daremno! ususzmy ten temat już dziś!



Jak można zapomnieć o tym na kogo się głosuję i za kim się jest? Uważasz że robię, to dla wirtualnych piw? Chyba głosowałeś na PO lub PiS bo tak kazał tata, lub też któreś z bliskich (lub Ty) jesteście powiązani z bandą tych oszustów. Nie obrażam Cię, nie nienawidzę Cię, po prostu jestem demokratą i piszę jakie jest moje zdanie, a jeżeli Ty zapominasz o tym na kogo oddajesz głos, lub nie przeszkadza Ci to jak się tu żyje i co robi z Nami wszystkimi dotychczasowa polityka to jesteś "dziwny" w sensie takim że po prostu nie rozumiem za dobrze tego jak mogłeś kierować się słowami "Minie tydzień, zapomnisz...".
Zgłoś
Avatar
scoobiedoobiedooya 2015-05-11, 14:31 1
Po prostu demokracja to kalectwo. Może i w antycznej Grecji to jakoś działało, ale teraz to jest bardzo gówniana opcja. Ostatnie dni przed wyborami to była klęska, totalna klęska dla polskiego społeczeństwa. Sporo osób +35 na JKM mówiło Korwin-Nikke. Ja się kurwa tak zastanawiam, jak taka osoba może mieć pojęcie o czyichś poglądach nie znając nawet poprawnego nazwiska danej osoby. Beka.

Częstą przyczyną oddania głosu na POPiS jest to że żaden z pozostałych kandydatów nie miał racjonalnych szans na II turę. Tak pomyślał co drugi Polak i cały misterny plan w pizdu.

Całe wybory skończyły się na tym że co drugi nastolatek walił gruchę do Ogórkowej, a co dziesiąta kobieta może jej nie hejtowała.

No jeszcze wam docyganie kolejny pienkny argument zasłyszany na dniach - "Na Kukiza nie głosuję bo wygląda jak menel". Nosz kurwa krew mnie zalała, co to Mister Polska czy co kurwa? Nie głosowałem na Kukiza ani JKM, ale takie coś mnie wkurwia, szacunku trochę.

Padały też takie argumenty że za Kurwina będzie wojna bo on to na Ukrainę chce iść. Nosz ja pierdole, nogi mi się uginały. A w trakcie wieczoru powyborczego czy jak to się tam zwie, po ukazaniu wyników (chuj że exit poll) padały takie określenia jak "No i chuj z tego Kowalskiego jak ma 0,8%".

Ostatnio kulturalnie sobie gadałem z ludźmi w wieku 19-40 lat. Najstarszy stwierdził że kara śmierci to dobre wyjście bo ekonomiczne, a znajdzie się zaraz taki jeden który powie że "nie no tak to nie można" i poleci głosować na Komora. W obecnych wyborach mam wrażenie że ludzie się kierują ideologią, a w dupie mają gospodarkę i ekonomię, ważne że na chleb i Cyfre+ jest.

A idź pan w chuj.

Ja widzę tylko jedno wyjście. Europa będzie nas ruchać do czasu aż te osoby +35 będą stanowić mniejszość w tym kraju. Chuj, niech lewactwo wprowadza te aborcje, będzie ich mniej

No i na koniec dodam - jestem za wprowadzeniem obowiązkowych zajęć z polityki w szkołach średnich bo w tym kraju się głosuje na ryja a nie poglądy.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-05-11, 20:43
koshu napisał/a:

Zjednoczmy siły! Jesteśmy Polską! Jesteśmy Polakami! Oddadzą nam nasz kraj i naszą wolność! Więc ruszmy się i pokażmy to tej jesieni!



koshu napisał/a:


PS. Mam nadzieję że Administratorzy wrzucą to na główną jako niezależna forma przekazu wiadomości, oraz że komuś da to do myślenia jak i również przekaże to dalej. (Niestety nie mogłem wrzucić żadnego filmiku/utworu ani też obrazka, także post jest czysty, ale chodzi tu bardziej o skupienie się na tekście a nie twarzach lub przemówieniach ludzi)



Jaki system taka walka z nim
Zgłoś
Avatar
J................o 2015-05-12, 19:29
koshu napisał/a:



Jak można zapomnieć o tym na kogo się głosuję i za kim się jest? Uważasz że robię, to dla wirtualnych piw? Chyba głosowałeś na PO lub PiS bo tak kazał tata, lub też któreś z bliskich (lub Ty) jesteście powiązani z bandą tych oszustów. Nie obrażam Cię, nie nienawidzę Cię, po prostu jestem demokratą i piszę jakie jest moje zdanie, a jeżeli Ty zapominasz o tym na kogo oddajesz głos, lub nie przeszkadza Ci to jak się tu żyje i co robi z Nami wszystkimi dotychczasowa polityka to jesteś "dziwny" w sensie takim że po prostu nie rozumiem za dobrze tego jak mogłeś kierować się słowami "Minie tydzień, zapomnisz...".



Ty zwyczajnie nie zrozumiałeś treści mojego posta. Też nic do Ciebie nie mam, zwyczajnie temat który wrzuciłeś nie nadaje się na główną bo to polityka. Temat wylądował tam, gdzie powinien. I tak jest za dużo gówna na głównej, żeby zaśmiecać jeszcze takimi wywodami.
Poza tym, jesteś stronniczy, sugerujesz kandydata w swoim temacie.

"Zapominanie" tyczyło się tego, że za jakiś czas ktoś doda temat nawiązujący do polityki ze swoim krótkim komentem, pewnie trafnym i bezstronnym, wtedy sie wkurwisz bo "jego temat wszedł a mój nie! sadol jest tefałenowskim przydupasem! cenzura!"

Swoją drogą, to nie ja a Ty szufladkujesz i masz dziwne domysły - napisałem, że temat powinien wypierdalać tam, gdzie powinien. Ty zarzucasz, że jestem wyznawcą jakiejśtam partii albo należę do "układu" albo jeszcze chuj wie co.

Weź Ty lepiej nie głosuj, proszę. Słabo u Ciebie z wyciąganiem wniosków, to wszystko.
Zgłoś