18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
donwasyle 2011-03-08, 0:25 3
takie długie że mi się w połowie przestało chcieć czytać
Zgłoś
Avatar
Werewolf 2011-03-23, 17:53 10
Hmm... kiedyś myślałem, że gdyby zrobić z lektur szkolnych komiksy to może zaczęto by je czytać. Niestety jak widać niektórym nie chce się nawet komiksu przejrzeć. No cóż, chyba, że to jednostkowy przypadek i masz problem z długimi rzeczami np. Złe skojarzenia.
Zgłoś
Avatar
Matuus 2011-03-23, 18:06 2
Lektur nie chcą czytać tylko tłumoki, którzy ich nie rozumieją, lub też osoby, które mówią, że ich nie rozumieją a im się po prostu nie chce. Trudnych lektur od skończenia gimnazjum jest za ledwie parę, chociaż i one nie stanowią większego wyzwania, jeżeli czyta się dokładnie, w skupieniu.

A komiks w pyte
Zgłoś
Avatar
kowal77 2011-03-23, 18:38 1
A już myślałem, że ją przeleci
Zgłoś
Avatar
glizdka 2011-03-23, 23:23 3
po co wampir ma ją przelecieć? to logiczne - najbardziej podniecające dla wszystkich stworzeń jest to co prowadzi do rozmnażania. Jak ugryzie Cie wampir to stajesz się wampirem...

...nie zrozumiałeś komiksu... on WŁAŚNIE ją przeleciał tylko troche za mocno (można to porównać do zgwałcenia trzylatki - miednica pęknie i po zabawie...)
Zgłoś
Avatar
skurczybyk1990 2011-03-24, 0:30
kurwa komu sie chce to całe czytac
Zgłoś
Avatar
ss666 2011-03-24, 2:57
glizdka napisał/a:

po co wampir ma ją przelecieć? to logiczne - najbardziej podniecające dla wszystkich stworzeń jest to co prowadzi do rozmnażania. Jak ugryzie Cie wampir to stajesz się wampirem...

...nie zrozumiałeś komiksu... on WŁAŚNIE ją przeleciał tylko troche za mocno (można to porównać do zgwałcenia trzylatki - miednica pęknie i po zabawie...)



ad pierwsza czesc wypowiedzi
teza niezupelnie prawdziwa na sadisticu, szczegolnie na hardzie

a co do osob ktorym nie chce sie czytac :
nikt nikomu nie karze sie myslec, ewentualnie zyc...
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-03-24, 3:16 1
Matuus napisał/a:

Lektur nie chcą czytać tylko tłumoki, którzy ich nie rozumieją, lub też osoby, które mówią, że ich nie rozumieją a im się po prostu nie chce. Trudnych lektur od skończenia gimnazjum jest za ledwie parę, chociaż i one nie stanowią większego wyzwania, jeżeli czyta się dokładnie, w skupieniu.

A komiks w pyte



A tam nie czytają bo są nudne i chujowe, poza przedwiośniem, lalką i innym światem. Rok 1984 był fajny ale go wyjebali ze spisu lektur. opowiadania borowskiego miały ciekawą tematykę ale chujowo były napisane. ew. niektóre dramaty dało się przeczytać.
Zgłoś
Avatar
Oski_m 2011-03-24, 9:38
Wystarczy przeczytać ostatnie 9 kadrów.
Zgłoś