18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
wandalizm
nowynick • 2014-02-06, 10:06
chłopaki postanowili zniszczyć wiatę przystanku w Bydgoszczy. O tym, że są nagrywani przez monitoring jakoś nie pomyśleli. Na filmie sam finał akcji.

Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-02-06, 18:42
widzę pokolenie polskie jest coraz bardziej w tych sprawach rozwinięte, jak byłem młodszy też mi się zdarzyło choć uważam to za totalny debilizm, no ale krew nie woda, ale umysł nie Miller, musi się rozwijać
Zgłoś
Avatar
krt 2014-02-06, 18:55 1
Polski system prawa jak najbardziej przewiduje w takich przypadkach obowiązek naprawienia szkody i pokrycia kosztów procesu.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-02-06, 21:07
kurwa 4 radiowozy, a w drodze pewnie CBS , z Gromem nakurwiaja czolgami
Zgłoś
Avatar
Rudyhaha 2014-02-06, 21:23
Plac kościeleckich taka pętla dla nocnych autobusów w bydgoszczy
Zgłoś
Avatar
N................n 2014-02-06, 21:56
Nie idioci tylko mlodzi i pijani. A moze idioci. Z 9 lat temu kolega tez zaczał prać przystanek i akcja jak tutaj radowóz. Reszta uciekla bo nie bili przystanku. Kolega 1000zł kolegium czy jak to sie nazywalo. Jeszcze taka ciekawostkaa. Jak go wiezli na komisariat to rozkuł sobie kajdanki. w radiowozie. Ale on taki byl ze cala piesc potrafil wsadzicic sobie do geby.
Zgłoś
Avatar
kiwaz 2014-02-06, 22:44
Oj tak,rozjebali ,i to strasznie..Dwa razy kopnął w przystanek...
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-02-06, 22:49
Tyle radiowozów i funkcjonariuszy przysłali jakby tam jakiś napad z bronią w ręku i zakładnikami się odbywał.

Poza tym kopanie w wiatę to nie jest niszczenie, wiata i szyby wyglądają na całe siedziska też, to że kopał wystarczyła by straż miejska
Zgłoś
Avatar
Ozux 2014-02-06, 23:02
na głowie im stała ta wiata
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2014-02-07, 1:21
To było kurwa piękne. Mogę gwałcić przycisk replay, a nadal mam banana na twarzy.
Zgłoś
Avatar
rychu1160 2014-02-07, 2:04
Po szkółce, koryto w domku i zapierdalać na odrobek
Zgłoś
Avatar
luisfigo 2014-02-07, 11:55
@brudny "kocham takich debili. A polski system kar nie przewiduję w takich przypadkach naprawy szkód bądź zwrotu kosztów niestety. A to by było bardziej zniechęcające."

Nie. Sąd w postępowaniu karnym może orzec, a na wniosek pokrzywdzonego lub innej osoby uprawnionej orzeka (obligatoryjnie), obowiązek naprawienia wyrządzonej przestępstwem szkody. Tym bardziej jeśli czyn sprawcy miał charakter chuligański czyli taki jak na filmiku.

Top komentarz niedouczonego typa.

, a sadole łykają.
Zgłoś
Avatar
StewieG 2014-02-07, 16:43
normalnie taka interwencja piesków jak przy napadzie na bank; pewnie za przystankiem przetrzymywali kilku jeńców
Zgłoś
Avatar
MG42 2014-02-08, 13:11
ehh do trzech pikusiów w tym jeden "wandal" aż trzy kabaryny...
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2014-02-08, 20:03
W warszawie parę miesięcy temu gość rozwalił dwa przystanki. Dostał kulkę w nogę od interweniującego policjanta.

Zapomniałbym dodać mało istotny fakt, że koleś przed policją bronił się siekierą. Ależ ta policja brutalna. Powinni uklęknąć i poprosić żeby pan sam wsiadł do radiowozu.
Zgłoś
Avatar
Luxury 2014-02-10, 4:19
brudny napisał/a:

kocham takich debili. A polski system kar nie przewiduję w takich przypadkach naprawy szkód bądź zwrotu kosztów niestety. A to by było bardziej zniechęcające.



Jak to nie. Zniszczyli to zapłacą a jak nie to odróbki społeczne.
Zgłoś