18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Musashi_Miyamoto 2020-06-11, 3:28 8
W 0:28 sekundzie widać "zamaskowanych" operatorów kamery. Film pokazuje wjazd Policji na widać jakieś kolorowe osiedle... Na moje oko nie są to czarni.... raczej latynosi. USA jak by ktoś nie wiedział to nie jest za duże multi kulti. Czarni stanowią tam jedynie 14% społeczeństwa (dane z wikipedii) co do latynosów są oni bardziej obrotni i jest ich więcej ale nadal biała rasa stanowi w USA zdecydowaną większość... RASA to nie wszystko.... Ludzie w USA komunikują że muszą dzień i noc bronić swoich posiadłości bo hordy kolorowych niby protestują a jednak napadają i grabią własność prywatną wielu osób które gówno wszystko to obchodzi ale nie pozwolą by im kurwa kradli i wpadali na własność... Także... Niech się co niektórzy stulejarze co od razu co im meedia podają zastanowią... To męczy ale nie boli.
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-06-11, 3:35 21
To jest tak piękne... że mi słów brak....
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-06-11, 3:54 27
jak sie nie rozumie prostego komunikatu i ma sie zamaskowany ryj to tak jest.
najwyzsza pora wydac oficjalne ostrzezenie wyprowadzic armie z ostra amunicja i zaprowadzic porzadek. trump ma cierpliowsci i tak za duzo.
na koniec kazdego lootera kinga rozliczyc w odpowiedni sposob i niech placa
Zgłoś
Avatar
boo 2020-06-11, 7:28 20
Musashi_Miyamoto napisał/a:

W 0:28 sekundzie widać "zamaskowanych" operatorów kamery. Film pokazuje wjazd Policji na widać jakieś kolorowe osiedle... Na moje oko nie są to czarni.... raczej latynosi. USA jak by ktoś nie wiedział to nie jest za duże multi kulti. Czarni stanowią tam jedynie 14% społeczeństwa (dane z wikipedii) co do latynosów są oni bardziej obrotni i jest ich więcej ale nadal biała rasa stanowi w USA zdecydowaną większość... RASA to nie wszystko.... Ludzie w USA komunikują że muszą dzień i noc bronić swoich posiadłości bo hordy kolorowych niby protestują a jednak napadają i grabią własność prywatną wielu osób które gówno wszystko to obchodzi ale nie pozwolą by im kurwa kradli i wpadali na własność... Także... Niech się co niektórzy stulejarze co od razu co im meedia podają zastanowią... To męczy ale nie boli.



A na moje oko to antifiarska holota
Zgłoś
Avatar
jbone 2020-06-11, 8:03 3
ale dali ostrzezenie? dali. to nie pierdolcie że zła policja .ze black gówno matter.
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-06-11, 8:03 7
Nie obchodzi mnie kto to był i co tam robił. Jak nie rozumieją po angielsku, to dostali farbką i zrozumieli. Prawidłowo.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-06-11, 9:32
Pięknie wicej takich policjantów wicej
Zgłoś
Avatar
jasypan 2020-06-11, 11:03 6
swampman napisał/a:

jak sie nie rozumie prostego komunikatu i ma sie zamaskowany ryj to tak jest.
najwyzsza pora wydac oficjalne ostrzezenie wyprowadzic armie z ostra amunicja i zaprowadzic porzadek. trump ma cierpliowsci i tak za duzo.
na koniec kazdego lootera kinga rozliczyc w odpowiedni sposob i niech placa



Zgadzam się z Tobą, natomiast looterem kingiem poprawiłeś mi humor z rana. Dzięki.
Zgłoś
Avatar
Gamera 2020-06-11, 11:43 5
Bardzo dobrze!! Już mam dosyć tego głupiego ruchu, który źle rozumie wolność!! Jak policjant krzyczy wejść do środka, to nie robi tego dla zabawy!! Bardzo dobrze, mam nadzieje, że tej osobie wyjdzie taki soczysty siniak
Zgłoś
Avatar
pogromca_ignorantow 2020-06-11, 11:49 1
Nic tak nie poprawia poziomu angielszczyzny niż cojonespaintball. W USA zbudowali sobie na własne życzenie system, w którym z policjantem na terenie publicznym się nie dyskutuje. Więc jak się jest antysystemowcem, to trzeba być gotowym na bolesny proces nauki.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2020-06-11, 12:08 1
pogromca_ignorantow napisał/a:

Nic tak nie poprawia poziomu angielszczyzny niż cojonespaintball. W USA zbudowali sobie na własne życzenie system, w którym z policjantem na terenie publicznym się nie dyskutuje. Więc jak się jest antysystemowcem, to trzeba być gotowym na bolesny proces nauki.



bo tak powinno byc, od tego jest pies zeby bronic porzadku, Jesli z metra ujada na Ciebie jakis owczarek czy kurwa labrador to nie podchodzisz do niego z usmiechem na ryju
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-06-11, 12:13 10
HEHEHEHEhehehe
Ogłosili zamknięcie ulica i nakazują siedzenie w domu.... hehehehe
Postoimy se ze srafjfonem i ich nagramy hehe
...
O JEZU MORDUJĄ !!!!
Zgłoś
Avatar
maddog77 2020-06-11, 13:48
Ja to bym im jeszcze wstrzelił do środka puszeczkę z CS
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-06-11, 15:23
jasypan napisał/a:

Zgadzam się z Tobą, natomiast looterem kingiem poprawiłeś mi humor z rana. Dzięki.



sluze pomoca
Zgłoś